Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Istorija>Lietuvos istorija

Lietuvos istorija (713 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Vilnius XVI amžiuje. Vilniaus universitetas - miesto kultūrinio gyvenimo židinys

  Trumpai apie Vilniaus universitetą. Vilnius XVI amžiuje. Vilniaus universiteto biblioteka. Senųjų rūmų planas. Centriniai rūmai.
  Lietuvos istorija, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-06-10
 • Vincas Kudirka - lietuvių tautinio atgimimo herojus

  Įžanga. Kontekstas. Biografija. "Ne kiekvienai dainai toks likimas". "Varpo" gimimas. "Tėvynės varpai". Publicistika. Literatūrinis darbas. Reziumė.
  Lietuvos istorija, referatas(12 puslapių)
  2007-05-17
 • Vyskupas Merkelis Giedraitis - Žemaitijos apaštalas

  Įvadas. Religinės studijos. Naujų kunigų rengimas. Ryšiai su jėzuitais. Apaštališkoji veikla. Tridento susirinkimo nutarimų vykdymas. Knygų leidyba. Parapijų tvarkymas. Mintys apie kanonizaciją. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(8 puslapiai)
  2006-11-10
 • Visuomeninis ir kultūrinis sąjūdis Lietuvoje XIX amžiaus pradžioje

  PowerPoint pristatymas. Lietuvos valstybingumo žlugimas. Kova dėl tautos laisvės XIX a. pirmojoje pusėje. Kova dėl tautos laisvės XIX a. antrojoje pusėje. Švietimo reforma. Romantizmas Lietuvoje. Romantizmo atstovai. Slaptosios draugijos. 
  Lietuvos istorija, pristatymas(9 skaidrės)
  2012-01-24
 • Vytautas - diplomatas

  Įvadas. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) situacija Vytautui augant. Tėvo dvaras – diplomatijos mokykla. Vytauto ir Jogailos interesų susikirtimas. Vytauto diplomatija kovoje dėl tėvo Kęstučio palikimo. Jogailos ir Vytauto nesutarimai. Astravos sutartis – sėkminga Vytauto kovos baigtis. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valdoma Vytauto didžiojo. Vytauto santykiai su Lenkija. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) padėtis po 1385 metų. Unijos su Lenkija. Plačioji Vytauto politika. Vytauto bažnytinė politika. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(22 puslapiai)
  2009-03-18
 • Vytautas Didysis

  Vytauto kilmė. Jo išvaizda ir charakterio savybės, pomėgiai. Vytauto žmonos. Vytauto valdymas. Žalgirio mūšis. Vytauto karūnavimas.
  Lietuvos istorija, referatas(3 puslapiai)
  2005-06-14
 • Vytautas Didysis (2)

  Vytauto Didžiojo charakteristika, jo asmenybės bruožai. Krėvos sutartis. Lietuvos krikštas. Vytauto kova dėl valdžios. Vytauto įsitvirtinimas LDK kunigaikščio soste. Vytauto pastangos karūnuotis. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2005-11-01
 • Vytautas Didysis (3)

  Įvadas. Vytauto Didžiojo charakteristika. Jo asmenybės bruožai. Kovos dėl Tėvonijos. Krėvos sutartis. Kovos su totoriais. Kovos su Ordinu dėl Žemaitijos. Žemaičių sukilimas. Lietuvos ir Lenkijos karas su Ordinu. Žalgirio mūšis. Karo pabaiga ir Torūnės taika. Horodlės aktai ir jų reikšmė. Žemaičių krikštas. Vytauto pastangos karūnuotis ir jo mirtis. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(19 puslapių)
  2006-04-11
 • Vytautas Didysis (4)

  Įvadas. Vytauto Didžiojo biografija. Vytauto valdymo metai. Išvados.
  Lietuvos istorija, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-12
 • Vytautas Didysis (5)

  Įvadas. Lietuva po didžiojo kunigaikščio Algirdo mirties. Vytauto įsitvirtinimas didžiojo kunigaikščio soste. Vytautas – Algirdo politikos tęsėjas. Santykiai su Lenkija. Santykiai su Ordinu. Žalgirio mūšis. Nuo Torūnės iki Melno taikos. Vytautas ir Lietuvos karalystės idėja. Lucko suvažiavimas. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(11 puslapių)
  2006-04-14
 • Vytautas Didysis (6)

  Įvadas. Sutartys su ordinu. Kęstučio mirtis. Pirmoji Vytauto kova su Jogaila. Antroji Vytauto kova su Jogaila. Vytauto politika. Žalgirio mūšis. Žemaičių krikštas 1413m. Bandymas karūnuoti Vytautą. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-29
 • Vytautas Didysis (7)

  Įvadas. Vytauto gyvenimas. Išvados.
  Lietuvos istorija, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-03-25
 • Vytautas Didysis ir jo asmenybės bruožai

  Vytauto Didžiojo vaikystė. Išvaizda. Jaunystė. Žygiai. Charakteris. Vytautas — krašto tvarkytojas. Vytautas kaip politikas. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-16
 • Vytautas Didysis: nuo atėjimo į valdžią iki mirties

  Įvadas. Trumpai apie Vytautą Didįjį. Vytauto kovos dėl valdžios. Vytauto įsitvirtinimas. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-03
 • Vytautas ir Jogaila kovotojai dėl Lietuvos, Lenkijos ar asmeninių interesų?

  Įvadas. Algirdo ir Kęstučio valdymas. Jogailos ir Kęstučio valdymas. Vytauto kovos dėl valdžios. Jogaila – Lenkijos karalius, Vytautas — Lietuvos. Vytauto užsienio politika. Vytauto karūnavimas. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(8 puslapiai)
  2009-08-31
 • Vytautas The Great

  PowerPoint pristatymas (anglų kalba). Vytautas Didysis.
  Lietuvos istorija, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-03-29
 • Vytauto asmenybė Lietuvos metraščiuose

  Įvadas. Vytautas Lietuvos istoriografijoje. Vytauto asmenybė Lietuvos metraščiuose. Vytauto asmenybė Alberto Vijūko – Kojelavičiaus akimis. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(6 puslapiai)
  2007-01-09
 • Vytauto Didžiojo asmenybė ir politika

  Įvadas. Vytauto Didžiojo asmenybė. Vytauto didžiojo politika. Lietuvos sąjunga su Lenkija. Vytauto valdymas ir kovos. Tolimesnis Vytauto Didžiojo vadovavimas. Vytauto Didžiojo bandymai vainikuotis karaliumi. Vytauto Didžiojo mirtis. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(10 puslapių)
  2006-12-11
 • Vytauto Didžiojo valdymas

  PowerPoint pristatymas. Bėgimas pas kryžiuočius. Astravos sutartis. Salyno sutartis. Vorsklos mūšis. Vilniaus-Randomo unija. Žalgirio mūšis. Mūšio pasekmės. Harodlės sutartis. Žemaitijos krikštas. Melno taika. Lucko suvažiavimas. Vytauto politikos rezultatai.
  Lietuvos istorija, pristatymas(17 skaidrių)
  2010-04-08
 • Vytauto epocha

  Įvadas. Didysis kunigaikštis Vytautas – biografija. Vytauto kova dėl valdžios. Lietuva XIV amžiuje. Valstybės suklestėjimas. Vytauto užsienio politika. Rytų užsienio politika. Vakarų užsienio politika. 1413 metų Horodlės unija. Vytauto bažnytinė politika. Vytauto karūnavimo klausimas. Istorikų vertinimai. Išvados.
  Lietuvos istorija, referatas(16 puslapių)
  2006-09-27
Puslapyje rodyti po