Išplėstinė paieška
 
 
 

Programos (650 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • C++ programavimo kalba (4)

  2 variantas. Sukurkite lizdinį dinaminį sąrašą aprašančius tipus ir nupieškite lizdinio sąrašo schema. Užrašykite metodą kuris pašalintų tuščius lizdus iš lizdinio sąrašo. Ar raktažodžio protected vartojimas kintamųjų matomumui pažymėti bazinėje klasėje turi kokiu nors trūkumų. Jei turi išvardinkite juos. Duota klasė. Duota protėvio klasė.
  Programos, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-09-18
 • C++ programavimo kalba (5)

  3 variantas. Sukurkite šakota dinamišką sąrašą aprašančius tipus ir nubraižykite šakoto dinamiško sąrašo schema. Užrašykite metodą elemento paieškai šakotam sąraše. Kai metodo parametrai šakos vardas ir šakos elementas. Gražinamas paieškos rezultatas: rodyklė I surasta elementą arba tuščią rodyklę. Pateikite paaiškinimus, palengvinančius suprasti jūsų veiksmus. Išvardinkite visus specialiuosius metodus. Duota klasė. Duota protėvio klasė.
  Programos, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-09-18
 • C++ programavimo kalba (6)

  4 variantas. Sukurkite šakota dinamišką sąrašą aprašančius tipus ir nubraižykite šakoto dinamiško sąrašo schema. Užrašykite metodą kuris suskaičiuotų kiekvienos šakos elementu kiekį ir atspausdintų I tekstinį failą šakos pavadinimą ir šakos elementu kieki. Parašykite paaiškinimus. Kada išvestines klasės konstruktoriuje būtina iškviesti bazines klasės konstruktorių. Duota klasė. Duota protėvio klasė.
  Programos, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-09-18
 • C++ programavimo kalba (7)

  5 variantas. Sukurkite lizdinį dinamišką sąrašą aprašančius tipus ir nubraižykite lizdinio dinamiško sąrašo schemą. Užrašykite metodą, kuris suformuotų lizdinį dinamišką sąrašą, kai duomenys įvedami iš failo. Pateikite paaiškinimus. Kada būtina klasėje sudaryti perdengtą priskyrimo operaciją. Duota klasė. Duota protėvio klasė.
  Programos, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-09-18
 • C++ programavimo kalba (8)

  Simbolių eilutės išvedimas. Panagrinėkime nesudėtingą C++ programėlės pavyzdį. Šiuo pavyzdžiu bandysime išvesti į ekraną nedidelį pranešimą. Simbolių eilutės įvedimas ir išvedimas. Panagrinėsime dar vieną alternatyvų C++ programėlės pavyzdį. Šiuo pavyzdžiu bandysime išvesti į ekraną pranešimą, kurį jūs įvedėte klaviatūra. Šį kartą pakomentuosime tik tas vietas, kurios skiriasi nuo pirmojo pavyzdžio, o tų kurios sutampa nebekomentuosime. Veiksmai su skaičiais. Panagrinėsime dar vieną C++ programėlės pavyzdį. Šiuo pavyzdžiu bandysime sudėti du skaičius, kuriuos jūs įvedėte klaviatūra. Komentuosime tik tas vietas, kurios skiriasi nuo pirmųjų pavyzdžių, o tų kurios sutampa nebekomentuosime. If... else... panaudojimas. Panagrinėsime dar vieną C++ programėlės pavyzdį. Šiame pavyzdyje bandysime parodyti if ... else ... struktūros veikimą. Ciklo for... veikimas. Panagrinėsime dar vieną C++ programėlės pavyzdį. Šiame pavyzdyje bandysime pvaizduoti for... struktūros veikimą. Ciklo while... panaudojimas. Panagrinėsime dar vieną C++ programėlės pavyzdį. Šiame pavyzdyje pakartosime prieš tai buvusio pavyzdžio uždavinį (t.y. išvesti į ekraną kintamojo reikšmę, kol ji yra mažesnė už 100), tik panaudodami ciklo while... struktūrą. Ciklo do... while... panaudojimas. Panagrinėsime dar vieną C++ programėlės pavyzdį. Šiame pavyzdyje taipogi pakartosime prieš tai buvusio pavyzdžio uždavinį , tik šįkart panaudodami ciklo do... while.
  Programos, konspektas(6 puslapiai)
  2007-09-19
 • C++ programavimo kalba: masyvų naudojimo principai

  Darbo tikslas: Išsiaiškinti masyvų naudojimo programose principus ir sudaryti masyvų tvarkymo programą. Darbo užduotis. Užduoties analizė. Programos aprašymas. Panaudos atvejų, klasių ir sekos diagramos. Naudojami duomenų tipai, kintamieji konstantos, objektai, metodai, ir jų paskirtis. Programos *.h ir *.cpp failų tekstai. Atmintinė vartotojui. Programos failų vardai. Programai keliami apribojimai. Avarinės situacijos, kurioms esant programa stringa. Pradinių duomenų ir rezultatų failų vardai. Užduoties sprendimo rezultatai. Programos testavimo rezultatai. Išvados.
  Programos, uždavinys(12 puslapių)
  2006-09-12
 • C++ programavimo kalba: matricos numeracija

  Programa parašyta C++ kalba. Sudaroma ir numeruojama matrica.
  Programos, pavyzdys
  2006-10-17
 • CAD CAM sistemų integravimas

  Kas yra CAD/CAM integracija? Inžinerinis konstravimas ir gamyba naudoja CAD/CAM programinę įrangą trims labai skirtingiems tikslams. Duomenų integravimas. Naujoji CAD rinka. CAM naujoje CAD rinkoje. Kam reikalingas integravimas? Kaip nuspręsti, kas labiausiai tinka. TekSoft CAMWorks programinė įranga. Detalės integravimo į CAD,CAM,CNC technologijas schema.
  Programos, referatas(7 puslapiai)
  2007-07-03
 • Cikliniai algoritmai, veiksmai su vienmačiais masyvais

  Laboratorinis darbas (NR.4). 3 variantas. 1 užduotis: Apskaičiuokite funkcijų z, l reikšmes, kai y kinta intervale [y0, yn] žingsniu hy. Nubraižykite funkcijos l grafiką. 2 užduotis: Duoti du masyvai A ir B. Elementus, priklausančius intervalui [c, d], surašyti į masyvą Y. Rasti naujo masyvo teigiamų elementų vidutinę reikšmę bei minimalų elementą.
  Programos, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-05-05
 • Computer programs: AutoCAD 2007, 3Ds Max 9, SketchUp 5

  Darbas anglų kalba. Kompiuterių programos. Introduction. Enunciation. AutoCAD 2007. Autodesk 3Ds Max. Sketchup. Comparison. Autodesk AutoCAD 2007. 3DS Max. Sketchup. Conclusion.
  Programos, referatas(9 puslapiai)
  2009-01-05
 • Computer programs: AutoCAD 2007, 3Ds Max 9, SketchUp5

  Darbas apie kompiuterines programas (anglų kalba). Introduction. Enunciation. AutoCAD2007. Autodesk 3Ds Max 9. SketchUp 5. Comparison. Autodesk AutoCAD 2007. 3Ds Max 9. SketchUp 5. Conclusion. Supplement (2).
  Programos, referatas(10 puslapių)
  2007-05-09
 • Corel Draw

  Praktiniai darbai su programa CorelDraw: "Veidas", "Gėlės", "Karpymai-lipdymai", "Knyga", "Namai", "Padėka", "Pakvietimas", "Sukimas", "Tekstai", "Veidrodinis".
  Programos, laboratorinis darbas
  2006-03-22
 • Dar Vienas Informatikos Įvadas

  A. Juozapavičiaus vadovėlis "Dar Vienas Informatikos Įvadas": rinkmenų tvarkymas, tekstų tvarkyklė Microsoft Word, skaičiuoklė Microsoft Excel, duomenų bazių valdymo sistema Microsoft Access, pateikčių rengimo sistema Micrososft PowerPoint.
  Programos, konspektas(261 puslapis)
  2005-02-04
 • Darbas su bylomis ir aplankais kompiuteryje

  Įvadas. Informacijos įvardijimas ir organizavimas kompiuteryje. Pagrindiniai bylų tipai ir jų savybės. DOS terpės bylos. WINDOWS terpės bylos. Darbas su aplankais ir bylomis. Kaip sukurti aplanką? Kaip pavadinti bylas ir aplankus? Kaip surasti reikiamą bylą ar aplanką? Specialieji simboliai ieškomų bylų pavadinimuose. Veiksmai su bylomis. Kaip pažymėti bylas ir aplankus? Kaip perkelti bylas ir aplankus? Kaip kopijuoti bylas ir aplankus? Kaip pervadinti bylas ir aplankus? Kaip trinti bylas, katalogus ir objektų ženklus? Kaip apsaugoti bylas nuo ištrynimo? Kaip atkurti ištrintas bylas? Kaip apsaugoti bylas slaptažodžiu? Bylų tvarkymo programos. Langas My Computer. Langas Exploring. Programa Windows Commander. Kaip tas pačias bylas tvarkyti keliuose kompiuteriuose? Kaip sutalpinti diske daugiau bylų ir sukurti archyvą? Programa WinZip. Programa WinRaR. Kaip padvigubinti kompiuterio disko talpą? Kada ir kaip naudoti programą DriveSpace? Kada ir kaip naudoti programą Drive Converter (FAT32)? Kada ir kaip naudotis suglaudinimo programomis? Kaip sukurti kompiuterio bylų archyvą? Kam reikia bylų archyvų? Kaip sukurti bylų archyvą? Kaip iš archyvo atkurti kompiuteryje sugadintą informaciją? Išvados.
  Programos, referatas(18 puslapių)
  2008-11-11
 • Darbas su bylomis ir katalogais

  Bylos ir katalogai. Veiksmai su bylomis ir katalogais.
  Programos, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-24
 • Darbas su Excel programa

  Užduotys ir jų sprendimai: Edit, Fill, Series...; Format, Cells...; Insert, Picture..., WordArt... komandų naudojimas. Kolontitulų suformavimas. Paprasčiausi skaičiavimai: Formulės sandara, santykiniai ir absioliutieji adresai, formulių kopijavimas, funkcijos. Finansinių funkcijų naudojimas. Grafikai, diagramos… jų apipavidalinimas. Data (Sort, Filter, Subtotals, Consolidate, Pivot Table and Pivot Chart Report) komandų naudojimas. "Kas bus - jeigu?" analizė. Prognozavimas.
  Programos, laboratorinis darbas(13 puslapių)
  2005-05-17
 • Darbas su LearningSpace

  PowerPoint pristatymas. Darbas su LearningSpace. LearningSpace kurso vartotojai. LearningSpace galimybės. LearningSpace aplinka. LearningSpace Central duomenų bazė skirta. Schedule duomenų bazės funkcijos. MediaCenter fukcijos. CourseRoom vykdo šias funkcijas. Profiles. Assessment Manager skirta. Jūsų užduotis.
  Programos, pristatymas(9 skaidrės)
  2006-11-28
 • Darbas su lentelėmis Microsoft Word aplinkoje

  Įvadas. Lentelės. Lentelės sudarymas. Lentelės parametrai. Pagrindiniai veiksmai su eilutėmis, stulpeliais ir langeliais. Rėmeliai. Formulių įterpimas į lenteles.
  Programos, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-06-08
 • Darbas su Microsoft Excel

  Darbas su Microsoft Excel. Darbo lapo struktūra. Puslapiai Sheet(Lapas). Duomenų įvedimas. Lentelės dalių pažymėjimas. Duomenų formatai. Automatinis duomenų įvedimas. Reikšmių ir formatų trynimas. Eilučių, stulpelių, ląstelių ir lapų įterpimas, panaikinimas. Stulpelių plotis ir eilutės aukštis. Skaičių formatai. Šrifto formatai ir teksto lygiavimas. Rėmeliai ir fonas. Stiliai. Skaičiuoklės funkcijos. Filtravimas skaičiuoklės lakšte. Duomenų rūšiavimas. Diagramos. Diagramos redagavimas. Testas.
  Programos, konspektas(24 puslapiai)
  2005-09-13
 • Darbas su Microsoft Windows XP

  Įvadas. Darbo su Microsoft Windows XP pradžia. Windows XP darbo lauko objektai. Pagrindiniai langų elementai ir veiksmai su langais. Veiksmai su Micrososft Windows XP objektais. Veiksmai su katalogais ir rinkmenomis. sistemos parametrų keitimas. Išvados.
  Programos, referatas(11 puslapių)
  2011-01-24
Puslapyje rodyti po