Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Studentams>Kiek kainuoja kursinis?

Kiek kainuoja kursinis?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 81.29.29.79
Kiek kainuoja kursinis?
2008-12-12 14:41
Kiek kainuotu literaturos kursinis darbas, kurio apimtis daugmaz 25 puslapiai? Bent apytikriai, nes neturiu zalio supratimo ar 200, ar pvz. 500... Aciu uz atsakymus :)
IP: 81.29.18.86
RE: Kiek kainuoja kursinis?
2008-12-12 15:28
Apie 750 lt. Jei skubus, šiek tiek daugiau.
2008-12-12 16:23
Ogo... sakyciau, nemaza kaina dominuoja... :)
dekoju uz ats. :)
IP: 86.100.69.142
2008-12-12 16:46
Manau kad kiekvienas rašytojas darbo kainą nustato pagal savo sugebėjimus ir tiek kiek sąžinė leidžia. Žinoma ne mažiau svarbu įvertinti darbo sudėtingumą ir reikalavimus.
Kokiam mieste apie 750lt kursinis kainuoja? Sakyčiau daugoka...
2008-12-12 17:06
Na, as ameniskai apie vilniaus kainas domiuosi... jei turesime galvoj sazininga rasytoja.
IP: 78.59.195.229
2008-12-13 10:11
Kiek???? 750??? a pablūdot??? čia su brėžiniai panašiai kainuotų, o čia literatūros ir tokios apimties... tikrai nedaugiau 300 lt.
Niekadeja, nepasiduok provokacijoms ir nemokėk tokių kosminių kainų.
IP: 81.7.103.17
2008-12-13 13:51
mokslo darbo 25 lapai kainuoja 700 - 1000 lituku, jeigu uzsisakai pas nuolat rasymu uzsiimanti zmogu, pavyzdziui destytoja, kuris turi daug klienturos, kuris gerai raso. apie 500 - 700 kainuoja, jei studentas raso tokiam paciam studentui, bet cia yra rizika, kad lievai gali parasyti, geriau pas patyrusi ir vyresni zmogu, nors brangiau kainuoja. gali studentas darba kitam studentui pasisiulyti parasyti ir uz maziau nei 500 lituku, bet tada tai jau garantuotai koki plagiata ikis, nes kas gi vargs uz tokia suma? apie firmu kainas nezinau, nes i firma nesikreipiau. beje, cia pernai metu kainos, siemet turbut dar pabrango, cia brangus malonumas darba pirkti. siemet diplomini rasausi pati, nes pas studentelius papigiaja tai ir darbas bus "papigiaja", o pas rimtus rasytojus neiperku, pinigeliu tiek neturiu.
2008-12-13 13:54
Ten kur as kreipiausi del darbu kursiniu, recenziju, referatu, tai cia kursinis 700 - 1000, bet referata laisvai uz 300 galedavai uzsisakyti. tik sakau nezinau kaip siemet.
2008-12-13 15:30
Aciu jums ;)
Tai, kaip suprantu, uz toki darba prasyti 400-500 visai normalu? Rasytojas patikimas, nes jau teko bendradarbiauti rasant smulkesnius uz kursini darbus...
IP: 77.79.24.33
RE: RE: Kiek kainuoja kursinis?
2008-12-14 00:08
juste888 Rašė :
Ten kur as kreipiausi del darbu kursiniu, recenziju, referatu, tai cia kursinis 700 - 1000, bet referata laisvai uz 300 galedavai uzsisakyti. tik sakau nezinau kaip siemet.

nezinau, gal as ziemos miegu miegojau, jei praziopsojau kai kursiniu darbu kainos taip pakilo, gal ir man kainas jau reikia kelti :)) nes siaip vidutinio kursinio darbo kaina pas mane 350-450lt. na aisku kursinis kursiniam nelygu... bet 700-1000lt. kazkaip ziauroka :) nesinori taip "skriausti" studentu, jie juk irgi zmones :) bet aisku, siais laikais kursinis uz 100lt. nesamone paskutine butu, butu nupirktas kur nors uz 2lt. parduotas uz 100lt. :))
IP: 78.61.228.237
2008-12-14 19:25
Turint omeny, kad lapo kaina yra 30 litu, tai 25 puslapiai kursinio darbo ir gaunasi 750 litu. Kazkaip keistai tai taip jus nusistebejote.
Siaip tai gerai, kad yra tokiu durneliu "rasytoju", kurie savo prota pardavineja uz grasius ir kursini uz 300 - 400 parasytu. Tik kaip tokiais "rasytojais" pasitiketi?
Siaip tai jau tikrai studentai gerai darbu neparaso, tikra tiesa,kas cia rase, kad geriau jau destytoja koki nusamdyti.
IP: 88.119.107.15
2008-12-14 19:36
bolekas Rašė :
Turint omeny, kad lapo kaina yra 30 litu, tai 25 puslapiai kursinio darbo ir gaunasi 750 litu. Kazkaip keistai tai taip jus nusistebejote.
Siaip tai gerai, kad yra tokiu durneliu "rasytoju", kurie savo prota pardavineja uz grasius ir kursini uz 300 - 400 parasytu. Tik kaip tokiais "rasytojais" pasitiketi?
Siaip tai jau tikrai studentai gerai darbu neparaso, tikra tiesa,kas cia rase, kad geriau jau destytoja koki nusamdyti.

Bolekai, o tu rimtai uz tiek ir rasai? ar as kazka ne taip supratau? :)
IP: 91.206.132.183
RE: RE: RE: Kiek kainuoja kursinis?
2008-12-16 12:09
djdainius Rašė :
bolekas Rašė :

Tikrai taip, Dainiau. Rasau nedaug, tik kai kas pasiulo is pazistamu, nesiskelbiu niekur. Daug darbo reikia ideti, kol gimsta geras kursinis, taigi pusvelciui nerasau. Kai studijavau, daznai tekdavo pirktis darbus, nes nespedavau pats visko pasirasyti, o noredavau kokybes.
Taigi 30 litu uz puslapi yra labai nedidele kaina. Pavasari zmones mokes ir po 35, ir po 40 ir net po 50 litu uz puslapi taip, kaip praeita pavasari buvo. O extra atveju net ir 100 litu uz puslapi teks pakloti, jei noresis mokslus baigti ir nieko nespesi.
IP: 84.240.14.129
2008-12-16 13:24
Na mano nuomone, labai priklauso nuo temos, kurso ir dalyko. Kokiam antrakursiui puikų vadybos ar ekonomikos kusini parašysiu ir už 300-400 šimtukus, bet aukštesniems kursams, o dar jei tema "įdomesnį", tai kaina būna nuo 500, kartais ir iki 1000 palipa.
Tikrai kainos yra žymiai pakilusios, bet ir gera rašytoja sunku rasti. O kai randi, tai jau būna ir negaila :)
Bent aš klientūros sumažėjimo nejaučiu :)
2008-12-19 12:50
redvel Rašė :
Na mano nuomone, labai priklauso nuo temos, kurso ir dalyko. Kokiam antrakursiui puikų vadybos ar ekonomikos kusini parašysiu ir už 300-400 šimtukus, bet aukštesniems kursams, o dar jei tema "įdomesnį", tai kaina būna nuo 500, kartais ir iki 1000 palipa.
Tikrai kainos yra žymiai pakilusios, bet ir gera rašytoja sunku rasti. O kai randi, tai jau būna ir negaila :)
Bent aš klientūros sumažėjimo nejaučiu :)

Paskambinejau rasantiems zmonems, jei ne studentas, tai kaina eina nuo 30 iki 60 litu uz puslapi. Zodziu brangus malonumas.
2008-12-19 12:54
Niekadeja Rašė :
Aciu jums ;)
Tai, kaip suprantu, uz toki darba prasyti 400-500 visai normalu? Rasytojas patikimas, nes jau teko bendradarbiauti rasant smulkesnius uz kursini darbus...

Nesupratau, tai tu pati uzsisakai darba ir pinigus ne sumoki pati , o is to rasytojo dar prasai?
:DDDDDDDDDDDDD

Uz 400-500 litu kursini is studento galima nusipirkti. Bet esu nudegusi pirkdama is studentijos, tokiu lievu darbu buvo!!!!!!!!
2008-12-19 14:27
juste888 Rašė :
Uz 400-500 litu kursini is studento galima nusipirkti. Bet esu nudegusi pirkdama is studentijos, tokiu lievu darbu buvo!!!!!!!!

Na, aš jau baigusi studijas, bet tiek tuomet, kai buvau studentė, tiek dabar rašau kokybiškus darbus, todėl negali teigti, kad studento parašytas darbas visada yra prastesnis. Tiesiog, kai visada, geriausia yra rasti patikimą žmogų/kolektyvą ir visada pas jį/juos užsakinėti.
RE: RE: RE: RE: Kiek kainuoja kursinis?
2008-12-19 14:53
bolekas Rašė :
djdainius Rašė :
bolekas Rašė :

Tikrai taip, Dainiau. Rasau nedaug, tik kai kas pasiulo is pazistamu, nesiskelbiu niekur. Daug darbo reikia ideti, kol gimsta geras kursinis, taigi pusvelciui nerasau. Kai studijavau, daznai tekdavo pirktis darbus, nes nespedavau pats visko pasirasyti, o noredavau kokybes.
Taigi 30 litu uz puslapi yra labai nedidele kaina. Pavasari zmones mokes ir po 35, ir po 40 ir net po 50 litu uz puslapi taip, kaip praeita pavasari buvo. O extra atveju net ir 100 litu uz puslapi teks pakloti, jei noresis mokslus baigti ir nieko nespesi.

na nebent nedaug rasant tokias kainas galima prilaikyti... nes cia grubiai tariant jau nebe kursinio, o magistrinio darbo kainos :) na kursiniu darbu zu 1000lt. nesu rases :) nors aisku visai nieko butu.:)))) rasau kursinius ir referatus palaikydamas kaina 20-25lt uz lapa, man paciam tai yra optimali kaina, laiko atzvilgiu saves neskriaudziu. :) taigi kam reikia, kreipkites :) 8 630 01314 :)
IP: 193.219.130.3
2008-12-23 07:57
Ok, prisipažinsiu... Tiesiog norėjau sužinoti, kokia būtų apytikslė tokio darbo kaina, nes pati esu lituanistė ir gavau pasiūlymą parašyti kursinį literatūros darbą. Šituo dalyku pastoviai neužsiimu, todėl net neįsivaizdavau, kokios kainos... Arba studentai žiopliai, arba laaabai jau užimti asmenys, jei moka tokius pinigus...
Suderėjau apie 500 lt. ir, kaip matau, labai jau nusipiginau. Savo kompetencija neabejoju, jau teko rašyti tam pačiam žmogui recenziją, už ją gavo 9. Be to, sėkmingai baigiau studijas :)
Na, niekis, "nenubiednėsiu", visgi malonu "pasikapstyti" šioje srityje :)

Bet vat įdomu, kaip sugeba žmonės aprėpti visas sritis ir dar rašyti kokybiškai? :)
IP: 81.7.104.156
2008-12-23 08:09
Na, sritys turi būti susijusios bent jau :) Aš neužsakinėčiau darbo pas žmogų, kuris sakosi galintis parašyti ir teisės ir kokios nors chemijos darbą ir dar lietuvių filologijos darbą :)

Aš, pavyzdžiui, esu ekonomistė, todėl esu kompetetinga ir rašau kokybiškus darbus iš ekonomikos, verslo vadybos, marketingo, logistikos ir visų kitų susijusių sričių. Antras mano išsilavinimas yra anglų kalbos srityje, todėl galiu padėt su vertimais ir anglų filologams.

Patarčiau prieš užsakant darbą išsiaiškinti rašytojo kompetenciją ir patirtį, gal net užduoti kelis klausimus iš dominančios srities, kad patikrintumėt :)

Kita vertus, kartais padedu mokinukams, ir kadangi tam tereikia bendro išsilavinimo žinių, neapsiriboju keliais dalykais - padedu su visais :)
IP: 78.58.164.75
2008-12-26 21:33
Chm, žiūriu biskį atsilikęs aš su kainom, nes iš senų klientų kartais dar ir po 13 lt už referato lapą imu..:/ aš asmeniškai atsižvelgiu į temą - jei matau, kad darbą galiu parašyt per pusdienį, kam man lupt iš vargšo studenčioko devynis kailius?..:)Aišku, čia neina kalba apie 25 lapų kursinį - jau prieš porą metų minimali kaina buvo 20 lt už lapą. Čia turiu omeny originalius darbus, nes visų mokslų copy-paste genijai referatus sukala ir už mažiau.
O kokios, kolegos, pas jus šiemet baigiamųjų kainos? Nes sezonas artėja;)Manęs jau pradėjo klausinėt, tai startinę derybinę kainą nustačiau <2000+
2008-12-27 01:40
redvel Rašė :
Na, sritys turi būti susijusios bent jau :) Aš neužsakinėčiau darbo pas žmogų, kuris sakosi galintis parašyti ir teisės ir kokios nors chemijos darbą ir dar lietuvių filologijos darbą :)

Aš, pavyzdžiui, esu ekonomistė, todėl esu kompetetinga ir rašau kokybiškus darbus iš ekonomikos, verslo vadybos, marketingo, logistikos ir visų kitų susijusių sričių. Antras mano išsilavinimas yra anglų kalbos srityje, todėl galiu padėt su vertimais ir anglų filologams.

Patarčiau prieš užsakant darbą išsiaiškinti rašytojo kompetenciją ir patirtį, gal net užduoti kelis klausimus iš dominančios srities, kad patikrintumėt :)

Kita vertus, kartais padedu mokinukams, ir kadangi tam tereikia bendro išsilavinimo žinių, neapsiriboju keliais dalykais - padedu su visais :)

na kompetenciju tai cia labai daug kas nuo patirties priklauso. buvo ir man kazkada toks laikas, kai rinkdamasis nepazystama sriti ar sudetinga tema, tiesiog mesdavau issuki sau paciam, bet su laiku ateina tiek patirtis, tiek pasitikejimas, ir tos parasytos temos jau tapo kaip ir mano issilavinimo dalimi. as nestudijavau psichologijos, pedagogikos ar spec. pedagogikos, bet dabar rasyti diplominius darbus tokiomis temomis taip pat paprasta, kaip ir rasyti kazka is vadybos ar marketingo, nes visa literatura is biblioteku yra "kiaurai" zinoma. Taigi, tobulejimui ribu nera, ir paties tobulejimo tikrai nereikia bijoti :)
2008-12-27 11:40
Che, aš dabar panašioj situacijoj su psichologija - jau parašiau kelis darbus, ir imu atsiminti, kaip ten kas su ta literatūra :) Po kažkiek laiko tikrai galėsiu ir rimtus darbus rašyti.
Tobulėjimo ne tik nereikia riboti, jis yra būtinas. O kai dar gali rinktis sritį, kuri tave domina... Mmmm, puikumėlis :)
2008-12-27 19:16
redvel Rašė :
Che, aš dabar panašioj situacijoj su psichologija - jau parašiau kelis darbus, ir imu atsiminti, kaip ten kas su ta literatūra :) Po kažkiek laiko tikrai galėsiu ir rimtus darbus rašyti.
Tobulėjimo ne tik nereikia riboti, jis yra būtinas. O kai dar gali rinktis sritį, kuri tave domina... Mmmm, puikumėlis :)

malonu girdeti, kad randam bendra kalba kolega ;)
IP: 78.62.11.164
2008-12-27 21:41
Hmz.. 400 - 500 kursinis be tyrimo, su preliminaria analize. (20-30 psl.) marketingo vadybos. Nutrintom temom, kuriomis yra medziaga. Vistiek galvoju, kad cia pigiai. Kelsiu turbut kainas. Bakalauras startine kaina 3k , magistras 4k . Su paruosimu, skaidrem, n korekciju, galima dar kitaip perskaiciuoti. Reiks kazka galvoti, viskas brangsta. Knygos po 50-80 lt , kur cia matyta? :)
IP: 78.58.164.75
2008-12-28 18:13
Bakalauras startine kaina 3k , magistras 4k .Reiks kazka galvoti, viskas brangsta. Knygos po 50-80 lt , kur cia matyta? :)

Kas yra 3-4 "k"?:) Nes šia raide daug ką galima įvardinti ;)
O jei kiekvienam darbui pradėsi ir literatūrą pirktis, tai jokių "k" gali nebeužtekti:) Čia jau beb bibliotekų neišsiversi.
IP: 81.7.104.156
2008-12-30 10:24
Stepas Rašė :
Kas yra 3-4 "k"?:) Nes šia raide daug ką galima įvardinti ;)
O jei kiekvienam darbui pradėsi ir literatūrą pirktis, tai jokių "k" gali nebeužtekti:) Čia jau beb bibliotekų neišsiversi.

"K" yra tūkstančiai, kas gi daugiau :)

Kiekvienam darbui aišku neprisipirksi, bet aš, radusi gerą, išsamią knygą man įdomia ar reikalinga tema, kurią sunku gauti bibliotekose, arba sveria daug, nusiperku :)
O kiek kartų mano bibliotekėlė gelbėjo skubius užsakymus, tai nebesuskaičiuoju... Juk bibliotekos naktimis ir savaitgaliais nedirba :)
IP: 80.243.18.45
2009-01-01 12:10
pas tokia viena ponia uzsisakinedavau kursinius ir kitus darbelius. imdavo 30 litu uz puslapi jeigu neskubus darbelis, o jeigu skubus arba sudetingas tai tada 40 litu imdavo. kai extra atvejas buvo, tai kursini parase per diena uz 1500.
IP: 78.58.91.17
Kiek kainuoja diplomas
2011-06-15 18:36
Nesugalvojau kur patalpinti šią nuorodą, ši tema pasirodė panaši, gal dar kažkam bus įdomu peržiūrėti.
Nuoroda:

http://www.balsas.lt/video/542820/kiek-kainuoja-diplomas-lietuvoje
IP: 195.182.67.130
2011-06-20 12:38
Šiemet labai svyravo kaina. ne sezono metu tekdavo rašyti ir už 500, o kai sezonas prasidėjo, labai įvairiai - nuo 500 iki 850 buvo.
Beje, rašytojų dėmesiui. Perparduotojai išrado naują gudrybę. Bakalaurinį darbą pavadina kursiniu ir bando gauti pagal kursinio kainas. Vėliau atseit reikia tobulinti ir nusitobulinama iki pat bakalaurinio. Taip jie bando sutaupyti. Atidžiai stebėkite reikalavimus.
  • Puslapiai:
  • 1
  • 2