Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Forumas>Studentams>Diskutuojame apie akademinį nesąžiningumą

Diskutuojame apie akademinį nesąžiningumą

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
vitaadmin
IP: 84.32.66.71
Pranešimai: 54
Diskutuojame apie akademinį nesąžiningumą
2012-05-25 12:28
Sukčiauja ir mokantys už studijas studentai, ir nemokantys: http://www.technologijos.lt/n/svietimas/S-26237/straipsnis?name=S-26237&l=1&p=1
Studentui svarbu yra išlaikyti egzaminą. Ir kai jau trauki drebančia ranka spera, negalvoji turbūt, nei apie pinigus, nei apie spragas, ar žinias, tiesiog galvoji kaip išlaikyti egzaminą. Ir dar ta amžina neteisybė, kai nusirašęs draugas gauna aukštesnį įvertinimą, nei tu šalia sąžiningai triūsęs ties atsakymu. Amžina problema tiesa?
Ką studentai galvoja šiuo klausimu? Ar stebitės, kad mokantys už studijas sukčiauja ir nusirašinėja?
IP: 85.206.79.225
Pranešimai: 1
RE: Diskutuojame apie akademinį nesąžiningumą
2012-05-27 22:30
Sveiki,

man labiau patiktų diskutuoti apie akademinį sąžiningumą. T.y. apie tai, kaip patys studentai savo darbais ir žiniomis geba įtikinti, kad jie yra savarankiški, orientuoti į tikslą, o ne trumpalaikį rezultatą.

Ne mažiau intriguoja ir tai, kad esą VGTU gebės atskirti pirktus darbus:
"kovojant su tokių įmonių veikla bus papildomai instruktuoti diplominių darbų rengimo vadovai, kurie stebi darbo rašymo procesą ir galės nesunkiai atpažinti nupirktą darbą."

Nėra priemonių, nei metodų gerai parengtam darbui, su sąlyga, kad užsakovas pats supranta apie ką darbas. Priešingu atveju - nereikia jokių priemonių ar metodų :)

Ex.