Išplėstinė paieška

Pagalba

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 84.15.54.202
Pagalba
2011-08-08 20:36
Padekit man.. Turiu kursinio tema kuri vadinasi taip "profesinis ugdymas bendrojo lavinimo mokyklose" ir nezinau nuo ko pradeti. Neysivaizduoju ka galeciau rasyti. Gal turi kas kokiu minciu? pasidalinkit,tuomet zinosiu ka daryti. Turedama minti galeciau pradet ieskoti.. Banciau pirkti kursini bet nepavyko apgavo kaip dauguma.:(
laukiu jusu paglbos:)
IP: 62.212.205.29
RE: Pagalba
2011-08-21 13:43
Aš tai pirmiausia apžvelgčiau kas tai yra profesinis ugdymas, po to peržiūrėčiau bendrojo ugdymo programas ir pan.Apie tai Jums išsamiau galėtų paaiškinti pvz. kokios nors mokyklos pavaduotojas ugdymui arba technologijų mokytoja.
IP: 77.79.24.33
2011-08-21 16:28
forume niekas tokiais dalykais nesidalina. :) vienas dalykas pats forumas vasarą tuščias yra, kitas dalykas konsultacijoms yra darbo vadovas. o jei darbo vadovas niko nepadeda, tada jau tik pas konsultuotis belieka.
IP: 88.118.36.137
2011-09-02 18:16
zzzzz1 Rašė :
Padekit man.. Turiu kursinio tema kuri vadinasi taip "profesinis ugdymas bendrojo lavinimo mokyklose" ir nezinau nuo ko pradeti. Neysivaizduoju ka galeciau rasyti. Gal turi kas kokiu minciu? pasidalinkit,tuomet zinosiu ka daryti. Turedama minti galeciau pradet ieskoti.. Banciau pirkti kursini bet nepavyko apgavo kaip dauguma.:(

susidaro vaizdas, kad net nesistengei pavadinimo suvest į google :). Užuominų daugiau nei reikia. O paskui jau ieškok keleto-keliolikos straipsnių susijusia tema. Tam tinka bet kurios aukštosios mokyklos bibliotekos paieškos sistema...

Ex
IP: 188.69.224.39
2011-09-15 14:15
zzzzz1 Rašė :

O aš rašyčiau, remiantis moksliniais straipsniais