Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Studentams>Reikia Jusu nuomones (mokslinciai@gmail.com)

Reikia Jusu nuomones (mokslinciai@gmail.com)

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 213.197.139.35
Reikia Jusu nuomones (mokslinciai@gmail.com)
2011-02-04 15:43
Sveiki, gal kazkas naudojasi mokslinciai@gmail.com paslaugomis? Kaip ju darbu kokybe, ar nepavede ir t.t. Aciu uz Jusu komentarus
IP: 84.46.238.20
RE: Reikia Jusu nuomones (mokslinciai@gmail.com)
2012-02-02 18:51
Sveiki, gal kas nors gali pakomentuot? Ar nieko nepavede? Jie dar naudoja kazkoki kita email'a ***@yahoo.com?
Aciu
IP: 62.80.242.47
2012-02-03 13:26
Paklausk kiek mokslinčiams metų pradžioje. :-)
IP: 78.62.148.40
RE: RE: Reikia Jusu nuomones (mokslinciai@gmail.com)
2012-02-03 16:08
Dainiau,
darykim prielaidą, kad man 60 metų. Tai čia bus gerai ar ne?
Iš jų iki 28 dykaduoniavau (sakykime mokiausi ir lėbavau iš tėvų kišenės). Vėliau kai gavau daktaro laipsnį supratau, kad apart š... malimo nelabai ką ir moku. Tai likau dirbt X aukštojoje mokykloje. Nes mokyti kitus yra lengviau nei pačiam ko nors išmokti. (čia analogija, kad visi mano, kad gali vadovaut, o kai suteiki tokią teisę, tai akys pasidaro didelės....).
Po sunkių mokymo kančių supratau, kad ne man dirbt mieloj gimtinėj už porą tūkstančių lt ir vaizduoti poną, nors realiai gyvenu žemiau rimto statybininko, tad nusprendžiau padirbėt privačiai arba valstybės tarnyboje. Ir ką tu sau manai? Supratau, kad vien liežuviu maldamas darbų nenuveikiu. Taip ir atėjo mano 60 metų.
Kadangi pensija ne tokia kokios tikėjausi prisiduriu klijuodamas plyteles, obliuodamas ir rašydamas darbus. Geriau iš socialinės srities, nes per visą laiką daugiau nieko neišmokau. Beje, rašto darbus rašau šratinuku, tai susivesti teks patiems. Dar anūkas padeda suvesti, bet jis daug klaidų daro (och jau tas šiuolaikinis jaunimas).

Todėl manau, kad amžius yra tik vienas iš nedaugelio kriterijų, bet tikrai ne pamatinis. Jei atsiribot nuo aukščiau pateiktos rašliavos, savo pirmus pinigus iš korepititoriavimo užsidirbau būdamas ~16 metų. Paruošiau kelis silpnesnius vaikiščius matematikos ir chemijos egzaminams. Studijuodamas pirmame kurse, jau buvau parašęs kitiems (taigi laikykim, kad ir apsigynęs) 3 ar 4 bakalaurus tos pačios srities. Gaila, kad man diplomų kopijų niekas nedavė :D. Dar nebaigęs magistro jau buvau parengęs per 10 magistro darbų iš susijusių ir gretutinių specialybių. Va tau ir amžius..., va tau ir išsilavinimas..., va tau... :D

Jau matyt persistengiau...

Ex.

djdainius Rašė :
Paklausk kiek mokslinčiams metų pradžioje. :-)

IP: 78.58.91.17
2012-02-04 12:25
pritariu Expertui :) ne visada patirtis skaičiuojama metais. Nors esu įpusėjusi trečią dešimtį, darbus pradėjau rašyti dar mokykloje. Nesigiriu, kad esu proto bokštas :) tačiau parašytų darbų skaičius ir kokybė kalba už save, juolab, kad darbai recenzentų nebuvo įvertinti mažesniu nei 9 balai... tad manau, kartais ne metai lemia žmogaus kompetencijas, o įgytos žinios :)
2012-02-04 17:54
Laba,

siūlau atskirti žinias ir gebėjimus... Pvz.:
aš žinau, kad norint įkalti vinį į X paviršių man reikia jį laikyti statmenai tam paviršiui ir vožtelėjus plaktuku per vinies galvą, jis turėtų "įsikalti". Praktikoje (ale įgijus žinių) gaunasi taip: vinis juda, plaktuku vožtelnam per vinies galvą, bet nuslysta ir tiesiai per pirštą.... :D
Kaip savo laiku pastebėjo Aristotelis: teisingai galvoti, dar nereiškia teisingai daryti... Taip šiandien galim teigti, kad žinojimas, dar nereiškia gebėjimas (daryti)...

Ex.
P.S. Nieko asmeniško, tiesiog įžvalga... ;)

alvydaekel Rašė :
manau, kartais ne metai lemia žmogaus kompetencijas, o įgytos žinios :)

IP: 78.58.91.17
2012-02-05 15:09
Asmeniškumų tikrai nematau :) norėjau pasakyti, kad žinios ir kompetencijos įgyjamos, o ne įgimtos :) tad tik praktikuojantis, galima įgyti tiek vieną, tiek kitą :)
P.S. manau, ne šitoje forumo temoje reiktų tai spręsti :D
2012-02-05 20:22
Laba,

pritariu.

Ex.

alvydaekel Rašė :

P.S. manau, ne šitoje forumo temoje reiktų tai spręsti :D

IP: 178.236.205.2
2012-02-05 20:30
Expertai,

trumpai atsakysiu. :-) nes kažkaip nenoriu savo gyvenimo istorijos perpasakoti, labai ilgai užtruks. Mano istorija irgi prasidėjo nuo antro kurso, kitaip sakant žiloje jaunystėje, bet ne tame esmė...

Amžius yra vienas iš pagrindinių kriterijų, tokie kaip tu, mūsų gerai žinomas kolega, na ir aš sakykim tai daugiau išimtys ne taisyklės. Ir tai yra mano pozicija. Žinai kodėl aš tai sakau? Todėl kad per savo gyvenimą esu matęs ti-e-e-e-e-e-e-e-e-e-k jaunų ''talentų'' rašytų šedevrų, kad galėčiau rašyti disertaciją apie jaunų rašytojų ''gebėjimus'' ir jų šalinimo galimybes. :))
2012-02-06 11:34
Laba Dainiau,

Tada ir formuluokim tinkamai ne nuo amžiaus priklauso, o nuo "RAŠYMO AMŽIAUS", kurį turėtume suprasti kaip patirtį.

Kiekvienas iš mūsų patirtį sukaupė skirtingai: vieni mokydamiesi iš kitų klaidų, kiti - iš savų...

Patirtis įgyjama, o ne išmokstama...

Ex.

IP: 86.38.12.42
2012-02-06 16:31
gerai :-) susitarėm :-)