Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Studentams>kaip galiu atgauti pinigus?

kaip galiu atgauti pinigus?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 86.100.91.78
kaip galiu atgauti pinigus?
2010-04-16 13:35
Uzsisakiau darba.
sumokejau avansa. pradejo rasyti darba, ir po 2 savaiciu atsiunte jau teorine dali (uzsisakiaus diplomini). viskas idealiai tiko, jokiu priekaistu. darbo vadovas buvo patenkintas. Taigi jau zmogum pasitikejau. dar po 2 savaiciu parase, jog darbas baigtas ir gali man ji atsiusti. pervedziau likusia pinigu suma. taciau zmogus kaip i vandeni dingo... dabar pati uzbaigiu ta darba... Bet va noretusi atgauti pinigus... telefonas isjungtas, e-mailu neatsako. tik zinau, kad is alytaus ir saskaitos numeri... KA DARYTI?
IP: 86.100.3.243
ziauru tiesiog
2010-04-18 13:32
uzjauciu.... mane irgi apgavo...buvo prasyta kad padarytu verslo plana, tai kol uzklausa daviau ir taremes kaip ir kas, tol atrsinedavo, kai gavo pinigus dingo kaip i vandeni irgi. Pati nzn ka daryti, nes jau 23 d. turiu atnesti. Kalbejau su Lina Paldauskiene, pinigus issiunciau i Konstantino MURNIKOVO SASKAITA, isiminkit tuos vardus ir neuzkibkit. Na o ka db, rasysiu pareiskima ant abieju, ziuresim kas cia bus, jei kazkiek veiksminga aisku toks zingsnis tai eisiu dar ir toliau ir iki galo
IP: 70.138.106.186
RE: ziauru tiesiog
2010-04-19 03:43
Spragtukas Rašė :
uzjauciu.... mane irgi apgavo...buvo prasyta kad padarytu verslo plana, tai kol uzklausa daviau ir taremes kaip ir kas, tol atrsinedavo, kai gavo pinigus dingo kaip i vandeni irgi. Pati nzn ka daryti, nes jau 23 d. turiu atnesti. Kalbejau su Lina Paldauskiene, pinigus issiunciau i Konstantino MURNIKOVO SASKAITA, isiminkit tuos vardus ir neuzkibkit. Na o ka db, rasysiu pareiskima ant abieju, ziuresim kas cia bus, jei kazkiek veiksminga aisku toks zingsnis tai eisiu dar ir toliau ir iki galo

IP: 70.138.106.186
RE: kaip galiu atgauti pinigus?
2010-04-19 03:47
Sveiki,

Mane irgi apgavo sitie veikejai. As kreipiausi i policija. IP adresas jau atrastas!
Turiu daugiau info:
K. Murnikovas
asm.kod. 365******76
saskaitos nr. LT3473************26
Geda sitiems zmonems!!!
RE: RE: kaip galiu atgauti pinigus?
2010-04-19 09:27
bet tai kas per amzius jo pagal asm.koda ,pensininkas, su pirstu pastumt galima
2010-04-19 10:37
Pykstulabai Rašė :
Sveiki,

Mane irgi apgavo sitie veikejai. As kreipiausi i policija. IP adresas jau atrastas!
Turiu daugiau info:
K. Murnikovas
asm.kod. 365******76
saskaitos nr. LT3473************26
Geda sitiems zmonems!!!

Bet rimtai, cia gi senis kazkoks.
Kai as ejau i policija, man pasake, kad nieko cia ne padarysi. nes nieko nezinau, tik saskaitos numeris yra. o bankai asmenines info isvis neduoda niekam. nebient jau stambi mahinacija. o varba ir pavarde visada galima suklastoti. ir IP cia ne prie ko. proxy server viska padaro...
RE: RE: RE: kaip galiu atgauti pinigus?
2010-04-19 15:25
tai isvada kokia, kad jokiu nepasitiketi is neto, absoliuciai, arba be avnsu ir t.t. tokie zodziai kaip: (Mums reikia zinoti darbo tema, apimti ir darbo laika) arba (Mes esame 5 studentu komanda (VU ir VGTU bakalaurai ir magistrai), darbo patirtis 5 metai. Musu darbai vienetiniai, bendras darbu balu vidurkis 8,6 balo. Dar nei vieno darbo pas mus neivertino neigiamai, manome, kad ir jus nebusite isimtis.
Darba jums rasytu VU ekonomikos magistras.
Pries pradedant darbus, apsidraudziant save, kad jus tikrai atsiimsite si darba ir mes neleisime laiko bereikalo, mes norime matyti savo saskaitoje 120 lt.
Pamate saskaitoje avansa, iskarto pradesime darbus. Po to atsiskaitymas vyktu dalimis uz kiekviena jums pateikto darbo dali (mes pateiksime darbo dali, o jus mums uz tai atsiskaitysite).
Siunciame jums rekvizitus.) nu ir pan.jei sutinka rasyti be avansu, prasom, paskui atsiskaitai, koks tolkas mum prasyti kad parasytu ir neatsiskaityti? nlb suprantu
RE: RE: RE: RE: kaip galiu atgauti pinigus?
2010-04-19 15:28
arba dar
raso taip: Mes nei vieno uzsakovo dar neapgavome, musu kolegos savo varda islaiko aukstumoje ir del 120 lt tikrai nesizeminsime, ir netersime savo vardo.
Pamate, kad su jumis galima dirbti ir pasitiketi duosime savo koordinates.
Juokinga net, bet paeme is nusizemino taip iseina, oi kaip gyvenimas jam ar jai atlygins, gales tuos pinigus gautus moketis sveikatai pataisyt
2010-04-19 18:58
tai va, radau viena rasytoja, kuris neapgaudineja.
ruma-darbai@inbox.lt
paraso beik is visu temu. aisku ne 10, bet ir ne 6.... parase man kursini. kainavo 400 lt. uz ji gavau 9. buvo baisu, nes ima avansus ir raso TIK anonimiskai. bendravom per el.pasta... bet parase pora referatu is pradziu, uz viena 10 gavau. siaip darbo kokybe esu patenkinta. o dabar dar ir savotiska nuolaida gaunu, kaip pastovi klijente. raso man dabar diplomini uz 700 lt (kuris sake siaip apie 900 lt kainuotu). maloniai bendraujam. bet iki siol nezinau is kokio miesto, nei telefono numerio.
o del tu aferistu tai man pasake policijoje, kad reikia daugiau skundu (esu is Klaipedos, cia 5 skundai, dar reikia 3 kokiu...), nes per visa Lietuva jie nelakstys ir ne rinks tu skundu...
o kiek dar yra ne parasiusiu pareiskimu...baisu pagalvoti.
2010-04-19 22:12
o tai kuriam cia poskyryje, buvau antrame...
bet vistiek manau kad be avansu galima apsieiti, logiskai pamascius kam reikia mums tokius vejus daryti, paprasyti darbo kad siaip ji rasytu ir neatsiimt, daugiau jokiu avansu internetiniu prasymu ir pan
2010-04-19 23:14
Spragtukas Rašė :
o tai kuriam cia poskyryje, buvau antrame...
bet vistiek manau kad be avansu galima apsieiti, logiskai pamascius kam reikia mums tokius vejus daryti, paprasyti darbo kad siaip ji rasytu ir neatsiimt, daugiau jokiu avansu internetiniu prasymu ir pan

Na as pati rasiau darbus rusu kalba. be jokiu avansu. tai laabai daug buvo tokiu, kurie uzsisako darba ir dingsta. o darbas parasytas... tai ne labai malonu, kai uz dirbi be atlygio. Del to ir ne rasau daugiau. tik gaistu laika. jau geriau susirasti normalu darba, kur moka pinigais, o nem pasako ka padaryti ir dingsta kazkur...
As visiskai prituriu tiems avansams, taciau kai pataikai ant aferistu, tada jo...
IP: 78.58.26.90
RE: RE: RE: RE: kaip galiu atgauti pinigus?
2010-04-28 13:44
as irgi nudegiau ne karta nuo tokiu zmoniu.. pirmas dingo su avansu, nuo antro laiku susiprotejau, trecias neeme jokio vanaso..tipo raso darba, zadejo spet..paskui rase,jog veluoja..kai galu gale "parase", tai savaite visa neva interneto neturejo is kur atsiust.taip ir dingo (mokslinciai@gmail.com). o darba pristatyti reikia jau siom dienom :(
neturi zmones ka veikti, nieko nesugeba, tai ir isdurineja kitus.

Na as pati rasiau darbus rusu kalba. be jokiu avansu. tai laabai daug buvo tokiu, kurie uzsisako darba ir dingsta. o darbas parasytas... tai ne labai malonu, kai uz dirbi be atlygio. Del to ir ne rasau daugiau. tik gaistu laika. jau geriau susirasti normalu darba, kur moka pinigais, o nem pasako ka padaryti ir dingsta kazkur...
As visiskai prituriu tiems avansams, taciau kai pataikai ant aferistu, tada jo...

IP: 83.71.29.134
dar vienas
2011-01-18 12:20
dar viena rasytoja:D SIGUTE KALPOKAITE, netikekit ir nepasitikekit, nes pinigus paeme, darbo negavau keleta savaiciu po sutartos datos ir poto, kai atsiunte, tai siaubas kazkokia spargalka parasyta, tiksliau nuplagijuota is internetiniu psl. gal zinote kuo butu galima pasitiketi, man reikalingas bakalauro darbas. soc darbo specialybei.
IP: 78.58.91.17
2011-01-20 17:27
Dėl avanso ėmimo, kai kurie minėjote, kog nebeduosite. Yra rašančiųjų (tarp jų ir aš), kurie avansą ima, dėl to, kad rašant darbą užsakovas nedingtų, o laikas nebūtų išmestas į balą, o kad ir dingtų bent jau už gaišatį būtų gauti pinigai. Manau žmogus, kuris sumokėjo avansą, nebeieškos, kas pigiau padarys ar kt. Jis jau įsipareigoja rašančiąjam, kaip ir rašantysis užsakovui. Aš asmeniškai visada imu avansą, jei žmogus netoliese organizuojam susitikimus, kad vienas kitą pamatyt, aptarti darbo detales, literatūrą. Tiesiog duodami avansą, pasiteiraukit ar jau surinkta literatūra, ar gali atsiūst naudotinas knygas. Manau kai žmogus gauna užsakymą įvertina laiką, ir pradeda rinktis informaciją. Galų gale jei žmogus prašo avanso, paprašykit tikslių duomenų: vardo pavardes, asmens kodo, saskaitos nr, netgi adreso, taip pat kad parašytų trumpa įsipareigojimą/sutartėlę, kad ir ranka. Svarbu, kad turėtumėte kažką už ko galite užsikabinti, jei rašantysis norėtų pabėkt neįvykdęs savo įsipareigojimų.
IP: 78.58.77.81
2011-01-20 20:12
aš taip pat manau, jog avansas yra būtinas, bent jau šioks toks, kad žmogus, kaip jau minėjo alvydaekel, jaustųsi įsipareigojęs. Man taip pat teko susidurti su tokiais užsakovais, kurie užsisako darbą, bendrauja netgi iki paskutinės dienos, rašo laiškus, o kai pasakai, jog darbas jau baigtas, dingsta kaip į vandenį..
IP: 62.212.204.154
2011-01-21 10:46
Sutinku su pries tai rasanciaisiais, kad avansas reikalingas, nes tai isipareigojimo is abieju pusiu patvirtinimas, niekada nereikalauju dideles avanso sumos, jei matau uzsakanciojo nerima ir baime tiesiog paprasau simbolines, kuri jo manymu butu jam saugi. O kiek uzsakanciuju tiesiogine prasme yra "parbege" guosdamiesi, kad kazkas neatsiunte darbo, kazkas pavede, o kai paklausi ar avansa sumokejo, pasako, kad ne, kaip galima rizikuoti savaites ar dvieju darbu rizikuojant be apmokejimo. Beje avanso davimas mano (isipareigojimu supratimu) iseina ir uzsakytojui i nauda, kadangi yra buve atveju, kad baigiau bendrauti, ar vykdziau visai nenumatytus ir pasunkejusius reikalavimus, tik del to, kad jau paemiau avansa, kitu atveju 100 kart butu buve lengviau imtis kito uzsakymo ir negaisti laiko, bet avanso paemimas yra isipareigojimas ir saziningai rasanciam rasytojui.
O mokanciam avansa patarimas, tikrai nesigundyti pigia kaina, bent paklausti kiek cituotu saltiniu yra ar bus, ir ar jie bus nurodyti, kad ir su puslapiu numeriais tekste? tada tikrai dalis aferistu atsisijotu.
IP: 87.247.65.2
2011-02-05 18:16
Inega Rašė :
Sutinku su pries tai rasanciaisiais, kad avansas reikalingas, nes tai isipareigojimo is abieju pusiu patvirtinimas, niekada nereikalauju dideles avanso sumos, jei matau uzsakanciojo nerima ir baime tiesiog paprasau simbolines, kuri jo manymu butu jam saugi. O kiek uzsakanciuju tiesiogine prasme yra "parbege" guosdamiesi, kad kazkas neatsiunte darbo, kazkas pavede, o kai paklausi ar avansa sumokejo, pasako, kad ne, kaip galima rizikuoti savaites ar dvieju darbu rizikuojant be apmokejimo. Beje avanso davimas mano (isipareigojimu supratimu) iseina ir uzsakytojui i nauda, kadangi yra buve atveju, kad baigiau bendrauti, ar vykdziau visai nenumatytus ir pasunkejusius reikalavimus, tik del to, kad jau paemiau avansa, kitu atveju 100 kart butu buve lengviau imtis kito uzsakymo ir negaisti laiko, bet avanso paemimas yra isipareigojimas ir saziningai rasanciam rasytojui.
O mokanciam avansa patarimas, tikrai nesigundyti pigia kaina, bent paklausti kiek cituotu saltiniu yra ar bus, ir ar jie bus nurodyti, kad ir su puslapiu numeriais tekste? tada tikrai dalis aferistu atsisijotu.

Teisingai rasai, avansas daug labiau ipareigoja, nes kartais buna situaciju, kad zmogui liepi laukti, gal atsilasvinsi ir galesi padeti, taciau kartais buna kad nespeji ir zmogui padeti negali, aisku nieko konkretaus ir buvo pamineta kad gal iseis padeti taciau ne konkreciai. Kai avansas buna paimtas tai jau nera kur detis, truk plys darbas turi padarytas.
Kaip ir daugeliui cia raanciu teko susidurti su uzsakovais apgavikais, todel avansas jeigu dirbame pirma karta arba zmogus sudaro ne rimtas ispudi butinai imamas. Kartais zmogus vina karta klausia vieno darbo kita karta kito, kai klausi ar sau sako sau. Tai kad du skirtingi darbai buna vienas grynai ekonomikos, kitas grynai mechanikos.
Kai paprasai avanso neveda ir paskui dar raso kad nepatikimas ir interneti pilna blogu atsiliepimu, kai paprasai, kad nurodytu kur nieko neatraso.
Arba buvo dar vienas idomus nutikimas sutarem darbo atlikima uz tam tikra suma, viskas tiko sutarem atlikimo termina. Kai darbas jau buvo baigtas rasau kad gali atsiimti sako jeigu nori duodu 3 kart maziau,nes man uz tiek paraso. Ir lieki ant ledo.
Tai va avansas manau reikalingas, nebutinai didelis kad ir 40-50 lt simboliskai kad butu garantija.