Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Studentams>viktor.mertin@gmail.com koks jis rasytojas?

viktor.mertin@gmail.com koks jis rasytojas?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 77.221.86.77
2010-03-18 10:22
Reikia info kaip darbus raso ir as paraso viktor.mertin@gmail.com?
IP: 62.212.207.58
RE: viktor.mertin@gmail.com koks jis rasytojas?
2010-03-18 13:15
jis apgavikas, paima pinigus ir dingsta, rytoj jam bus iškelti kaltinimai, jei negrąžins pinigų, arba nepristatys darbo, nes mano giminės policijoje dirba, o as nesusijusi su univerais. ne ant to asmens, vargselis uztaike, nes bijoti paviesinimo man nera ko :)
tai saugokites.
IP: 88.222.84.88
2010-03-18 14:08
Patvirtinu, jis APGAVIKAS.
Kol aptarinejom detales del darbo rasymo, buvo malonus ir zaibiskai greitai atrasydavo y mano el.laiskus.
Kai tik gavo avansa - viskas. Jokiu atsakymu y kruva mano laisku.
Dabar jau zinau kas tai per zmogus, nes atsirado daugiau nusvilusiu.
As taip pat ketinu kreiptis y policija, o viesumo nera ko bijoti.
IP: 62.212.200.97
2010-03-18 15:21
Na tuomet dar labiau super :)
yra banko sąskaitos numeris, pagal kurį viskas bus atsekta. Jei ne pats Viktoras, tai asmuo, į kurio sąskaitą buvo pervesti pinigai bus priverstas grąžinti lėšas ir atsakyti už bendradarbiavimą sukčiaujant. Jei to nežino, tai bent jam staigmena bus :)
IP: 78.157.80.196
2010-03-18 17:08
Buvo atvejis, kad mano drauge del to labai nukentejo. Ji taip pat dave uzstata uz darba ir tas zmogus dingo. Kai ji pradejo gazdinti ta aferista, kad blogai baigsis, tai tas issiunte visus susirasinejimus i universiteta (darbo vadovui), kur ji mokesi, po to jos nebeleido gintis darbo, vos neismete is universiteto. Ji norejo kreiptis i policija, bet ten tik pasijuoke, kad nera tiesioginio pinigu perdavimo irodymo (is ranku i rankas) (ATPK), ir ji pati savanoriskai pinigus pervede "saskaitos papildymas". Tad nieko neirode, net nerado kas taip padare, tik pati nukentejo. Tokius aferistus reikia pagauti ir gerai i kaili duoti.
IP: 62.212.200.97
2010-03-18 17:17
Kas dar nuo jo nukentėjo? rašykite visi laiškus vilniaus miesto antrajam policijos komisariatui.
Atėjo gera žinia, yra svaraus pagrindo pateikti kaltinimus, ir policija tuo apsiims, kadangi jam buvo duotas laikas apsigalvoti ir grazinti pingus, bet kadangi jis tuo nepasinaudojo šakes jam :)
norėjau darbūt gera, bet mano kantrybė išseko. rytoj gal jau asmeniškai su juo pasisveikinsiu :)
2010-03-18 21:56
Butinai parasysiu pareiskima!
Neturiu ka prarast!
Beja, tas zmogus pasivadines mokslininkai, ydomiai cia komentuoja...
Atrodo kaip gindamas apgavika.
Keistai tu man ten rasai, "nera yrodymo, kad is ranku y rankas perdave"
tai jei paduotum y rankas, tai tikrai neyrodytum, kad davei, o va pavedimu elektroniniu, tai visi dokumentai istraukiami is banko pusl.
Beja, is kur tu zinai kaip mes pavadinom pervestu pinigu operacija?
Is kur tu zinai, kad tai saskaitos papildymas?
Sia info laiske mums siunte Viktor Mertin, o tu gal aiskiaregys?
Ir dar, bandai mus nuraminti, kad viskas beviltiska, keista, siaip turetum pats buti pasipiktines, ir raginti visus, kad imtumemes veiksmu.
IP: 85.206.128.27
RE: RE: viktor.mertin@gmail.com koks jis rasytojas?
2010-03-20 12:51
Jurgitele0827 Rašė :
Butinai parasysiu pareiskima!
Neturiu ka prarast!
Beja, tas zmogus pasivadines mokslininkai, ydomiai cia komentuoja...
Atrodo kaip gindamas apgavika.
Keistai tu man ten rasai, "nera yrodymo, kad is ranku y rankas perdave"
tai jei paduotum y rankas, tai tikrai neyrodytum, kad davei, o va pavedimu elektroniniu, tai visi dokumentai istraukiami is banko pusl.
Beja, is kur tu zinai kaip mes pavadinom pervestu pinigu operacija?
Is kur tu zinai, kad tai saskaitos papildymas?
Sia info laiske mums siunte Viktor Mertin, o tu gal aiskiaregys?
Ir dar, bandai mus nuraminti, kad viskas beviltiska, keista, siaip turetum pats buti pasipiktines, ir raginti visus, kad imtumemes veiksmu.

TAI FAKTAS, KAD CIA TARPININKAUJANTIS TIPAS
IP: 62.212.204.231
2010-03-20 13:00
Naujienos:
kadangi viktoras nesureagavo i mano ispejimus ir pinigu negrazino, bent jau vakar per pietus ju dar neturejau, pradetas tyrimas :)
Gauti atsakymai i oficialius policijos paklausimus del saskaitos savininko is banko istaigos. padarytos uzklausos del laisku siuntejo IP adresu identifikavimo. belieka tiketis, kad jis nesumastys grazinti pinigu, kitaip tyrimas bus nutrauktas.
Kvailas jis visgi asmuo, juk perspejau, kad jis ne pirmas, bandantis mane apgauti, jau du kartus laimejau tokias bylas, todel pagailejes grazinti mano pinigus, dabar tures sumoketi man keliolika tukstanciu uz materialinius nuostolius ir mano nepigius advokatus :)
Viktorai, as nenorejau, bet tu pats mane privertei :)
Mano principai yra aukščiau tokių asilų kaip tu :)
IP: 84.15.191.252
RE: RE: viktor.mertin@gmail.com koks jis rasytojas?
2010-03-21 14:09
donatadeivelyte Rašė :
jis apgavikas, paima pinigus ir dingsta, rytoj jam bus iškelti kaltinimai, jei negrąžins pinigų, arba nepristatys darbo, nes mano giminės policijoje dirba, o as nesusijusi su univerais. ne ant to asmens, vargselis uztaike, nes bijoti paviesinimo man nera ko :)
tai saugokites.

Jei panelė (ar ponia) nesusijusi su universitetais, bet užsakinėja darbus ir jau turi kelias laimėtas bylas,pasinaudodama giminiškais ryšiais policijoje, tai tamstos verslas- šantažas.Nesutinkantiems jums mokėti duoklės sukurpiate bylas.
IP: 62.212.203.134
RE: RE: RE: viktor.mertin@gmail.com koks jis rasytojas?
2010-03-21 15:41
Visai ne, nieko santazuoti ir nesiruosiu.
Tiesiog uzsakau rasto darbu paslaugas savo pristatymams, taupau laika, motyvams surasyti kokybiskai ir originaliai. Uz tai moku pinigus. O jei mane apgauna, tai kodel turiu tyleti? Asmuo pasieme is manes pinigus siaip sau, uz dyka. Tai as turiu tyleti? Na jau ne...
Jei nori pinigu, uzsidirbk. Jei ne, tikrai netyliu, todel ir samdau advokatus. Taip, nepigius, bet jie bylas laimi uztat. O jei ir toliau visi kiti tyles, tai bus puikus sansas sukciams, kurie supranta, kad zmones tyli tai kodel nepasipelnyti is ju.
Prasau, tylekite ir toliau, bet ir nesiskuskite, kad jus apgavo.
Geros kloties, tyleniai :)
IP: 91.206.132.163
2010-03-22 13:27
KAZKODEL MANO VIDINIS BALSAS SAKO, KAD JOKS JIS RASYTOJAS, O TIK DARBU PERPARDAVINETOJAS.

rasele12 Rašė :
Reikia info kaip darbus raso ir as paraso viktor.mertin@gmail.com?

2010-03-22 13:38
Kazin ar ir perpardavinetojas...
Panasu, kad jis tik aferistas...
IP: 78.58.26.90
2010-03-23 20:15
taip,jis tikras apgavikas....teko nusvilt
IP: 88.222.20.55
2010-06-18 23:00
dabar skelbiasi doktorantas123@gmail.com AFERISTAS!!!!!