Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Studentams>MIELI STUDENTAI

MIELI STUDENTAI

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
MIELI STUDENTAI
2007-05-15 22:18
Mieli studentai duosiu auksini patarima visiems - NEDUOKITE JOKIU AVANSU. Pati esu rasytoja ir kiekviena diena tenka padeti asmenims, kurie vienaip ar kitaip buvo apgauti aferistu, kurie pajuto pakankamai lengvus pinigelius. BUKITE ATSARGU. Patarimas kitas - uzsisakant darbus nerasykite emailu ir sms, o geriausiai pasiskambinkite ir is bendravimo bus matyti ar tai tikrasis rasytoja. SEKMES.
RE: MIELI STUDENTAI
2007-05-28 10:30
as esu uz avansus. tikrai daug darbu perku. kai paima avansa, tai rasytojas jau isipareigoja parasyti. o be avanso viena karta, kai jau terminas ejo i pabaiga, rasytojas pasake: "AS JUMS NIEKO NEISIPAREIGOJES, TIESIOG NEPAVYKO RASTI MEDZIAGOS".
2007-05-28 11:08
sutinku :) avansas is tiesu yra abipusis isipareigojimas, nes buna kad ir studentai "dingau" padaro, o jei yra nors 50lt. palikes tai jau irgi sioks toks isipareigojimas.
2007-09-02 09:49
Esu ,,nudegusi", rašydama be avanso. Aš tik už avansus. Tikrai nepradėčiau darbo analizuoti neapsidraudusi. Juk gali pasidaryti per sesiją tiek nuostolioĄ