Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Studentams>REGISTRACIJOS DATA

REGISTRACIJOS DATA

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 213.226.144.63
REGISTRACIJOS DATA
2009-09-16 09:39
Padiskutuokime, rašytojai, kodėl teikdami paslaugas nesinaudojate senais nikais, kodėl registruojatės iš naujo. Gal aš kokia tamsuolė, su senu niku dirbu jau daugiau nei du metai...Aš asmeniškai su pirminiais savo duomenimis čia šiame tinklalapyje skelbiu savo paslaugas. Man atrodo, kad tai turėtų suteikti pasitikėjimo tiems, kurie domisi kiek laiko tuo užsiima studentų pagalbininkas, nesislėpdamas nuo buvusių klientų. O gal aš ko nežinau, gal taip rašytojui yra naudinga (tinklalapio atžvilgiu ar pan.).
IP: 84.240.61.14
RE: REGISTRACIJOS DATA
2009-09-16 10:17
yra kelios priežastys - manau, pagrindinė - neatpažinimo. Kai vienu emailu apgauni, susikuri dar 10 ir vėl skelbiesi, kad "rašai darbus". Kita priežastis - pamirštama, kad apskritai buvo kažkada čia registruotasi, ir vėl registruojamasi iš naujo. Čia kažkoks tipelis kabinėjosi, kad turiu taip pat kelis nickus, taip, gali būti, nes taip seniai apskritai čia lankiausi, kad ne tik savo slaptažodį pamiršau, bet ir prisijungimo vardą, todėl susikūriau naują. Nors priežasčių gali būti begalės ;)
nors man šio tinklapio kaip ir nereikia - niekada čia nieko nepirkau ir nesiskelbiau, kad kažką rašau ;)