Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Forumas>Šperos.lt portalas>patarkit del darbu koregavimo

patarkit del darbu koregavimo

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 213.226.190.62
Pranešimai: 5
patarkit del darbu koregavimo
2009-03-18 13:29
Sveiki, kas raso darbelius.Gal galetumet patarti ar tiesiog pasidalinti savo patirtimi, ar jus, parasius darbelius, juos po to koreguojate, jei tas zmogus, kuriam paraset praso tai padaryti tik po dvieju ar triju savaiciu.As taip suprantu jis siuncia destytojui patikrinti, o po to visas destytojo pastabas persiuncia man.Ir tai tesiasi vos ne viena menesi.Nezinau ka daryti, ar pasiusti ta zmogeli ar ne.Pati neatsisakau pataisyti, bet kai man reikia taip ilgai laukti (nes pati studente nesugeba greit susirasyti su destytoja), juk turiu ir kitu reikalu ir negaliu sedeti prie vieno darbo tiek laiko.
Dekoju as patarimus.
IP: 78.58.164.75
Pranešimai: 86
RE: patarkit del darbu koregavimo
2009-03-18 21:47
Schema paprasta: sutartis, avansas, darbas, likusi suma, darbo pridavimas- sandėris baigtas. Tačiau viskas yra susitarimo reikalas. Paprastiems referatams tokių taisymų dažniausiai nereikia, jei rašai rimtesnius darbus, o ne kopijas ir žinai, kad parašytas darbas yra geras, siūlau papildomą darbą atitinkamai ir įvertinti. Kitas atvejis su kursiniais ar diplominiais, kurių rašymas neįmanomas be nuolatinio vadovo koregavimo, čia jau nieko nepadarysi.
IP: 78.63.136.113
Pranešimai: 112
RE: patarkit del darbu koregavimo
2009-03-19 13:40
Sveiki,

Stepai, schema kiek sudetingesne, todel korekcijos butinos jei tenkinamos sios salygos:
1. nesikeite darbo tema ir/ar objektas;
2. darbas atliktas nesilaikant visu reikalavimu.

Todel pries uzsakant turit tiksliai zinoti ko uzsakovas pageidauja. Jei jis ar ji nepateike visos savalaikes informacijos, kuri butina darbui atlikti, tuomet neteisus uzsakovas ir galimos derybos del papildomo apmokejimo uz darbo koregavima. Taciau jei netikslumai atsirado del rasanciojo kaltes (nesvarbu tycia ar netycia), net ir referatus reikia koreguoti...
Del terminu. Jie derinami su uzsakovu individualiai, taciau protingas laiko terminas yra 2 savaites. Isskyrus atvejus, kuomet destytojas objektyviai negali perziureti darbo (serga, komandiruoteje, ar pan.). Visais kitais atvejais klientas per menkai isnaudoja savo galimybe komunikuoti su destytoju.
Svarbu pazymeti, kad gali pasitaikyti gudruciu, kurie uzsakydami darba nurodo, kad tai kursinis, nors jo apimciai ir turiniui keliami baigiamojo darbo reikalavimai. Tai imanoma tik tuo atveju jei tai magistro baigiamasis darbas, taciau jie retai kada koreguojami (isskyrus atvejus jei tai busimo magistro darbo dalis). Tokiais atvejais su klientu reikia pasikalbeti ir realiai issiaiskinti padeti ir nesiimti koreguoti to, kas naturaliai keiciasi rengiant tokio pobudzio darba (publikuojami naujesni straipsniai, keiciasi tyrimo metodologija, metodai ir pan.).

Sekmes.
IP: 78.63.211.218
Pranešimai: 86
RE: patarkit del darbu koregavimo
2009-03-21 20:48
expertai,
taip suvartei, kad pradedančiąjam darbų rašytojui gali pasidaryti silpna nuo būismų problemų :) schema yra paprasta ir nekraupink jaunųjų kolegų :)tačiau faktas, kad kiekvienas atvejis yra individualus ir tai, ką parašei, yra tiesa, ir tų detalių dėl koregavimo yra dar daugiau, nei išvardinai. nėra prasmės jų visų minėti.
o dėl bakalauro "prastūmimo" už kursinį - ir aš esu su tuo susidūręs. pasitaiko gudručių.