Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Šperos.lt portalas>Kodėl neina parsisiųst už kreditus?

Kodėl neina parsisiųst už kreditus?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.62.25.244
kodel neina parsisiust uz kreditus?
2008-06-12 19:24
yra keletas man reikalingu geodezijos darbu, kuriuos noriu parsisiust uz kreditus, bet kai tik ant ju paspaudziu, mane iskarto atjungia ir liepia prisijungti, kad galeciau parsisiusti. Kai kuriuos galiu siustis, o kai kuriuos ne. Kas cia per nesamone??? klaida puslapyje ar as asilas?
IP: 217.117.19.97
RE: kodel neina parsisiust uz kreditus?
2008-06-13 13:29
velsas, tikriausiai problema yra tavo kompiuterio nustatymuose (naršyklės ar pan.). Parašyk laišką į info@speros.lt, su nuorodomis į darbus, kurių nesigavo parsisiųsti. Aiškinsimės.
IP: 212.12.200.73
RE: kodel neina parsisiust uz kreditus?
2011-04-14 21:32
pas mane tas pats. Pries pusmeti taip pat vargau, niekaip negalejau darbu parsisiusti, iskildavo ta pati problema. Rasiau jums laiskus , bet vienas kito nesupratom, bet po to kazkodel leido ta pati norima darba parsisiust. Dabar vaikui reikia mokyklai informacijos, ir vel tas pats. kreditu yra dar 36, o paprasciausio 3l referato negaliu parsisiust. Susirandi darba, nori parsisiust uz kreditus, liepia prisijungti, prisijungi - vel reikia darba isnaujo ieskot, surandi - ir vel ta pati istorija. Darbo reikia jau siandien, tai reiskias turiu pinigus moket, siunciant zinute?
vitaadmin
IP: 88.119.230.51
RE: RE: kodel neina parsisiust uz kreditus?
2011-04-15 09:02
Darbų parsisiuntimas su kreditais tikrai veikia. Išbandėme. Problema greičiausiai yra ta, kad Tavo naršyklė prisimena puslapį kuomet Tu dar buvai neprisijungusi. Reikėtų puslapį atnaujinti, paspausti Refresh (F5).