Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Forumas>Šperos.lt portalas>Kodėl neišeina patalpinti forume komentarų

Kodėl neišeina patalpinti forume komentarų

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 178.236.197.137
Pranešimai: 3
Kodėl neišeina patalpinti forume komentarų
2011-03-21 19:48
Niekaip nesuprantu, kodėl neišeina forume patalpinti komentarų ...
vitaadmin
IP: 88.119.230.51
Pranešimai: 54
RE: Kodėl neišeina patalpinti forume komentarų
2011-03-22 11:51
moksliukestuden Rašė :
Niekaip nesuprantu, kodėl neišeina forume patalpinti komentarų ...

Sukūrėme žinučių peržiūrėjimo ir tvirtinimo sistemą. Žinutės forume atsiranda tik po mūsų patvirtinimo, plačiau apie tai mūsų forumo taisyklėse: http://www.speros.lt/forumas/speros.lt-portalas/1586-forumo-taisykl%C4%97s.html
IP: 77.79.24.33
Pranešimai: 323
RE: Kodėl neišeina patalpinti forume komentarų
2011-03-22 13:24
Sveikintinas dalykas, manau tokios administravimo funkcijos forumui senai reikėjo, nes per pasktunius metus jis buvo tapęs panašus į Laukinių Vakarų saloon'ą, kur būdavo daugiau suvedinėjamos sąskaitos, nei konstruktyviai diskutuojama aktualiom temom. Be to mano nuomone, forumas buvo jau kurį laiką tapęs purvinu įrankiu, jokio atsamokybės jausmo neturintiems piliečiams, kurio pagalba buvo galima lengvai apjuodinti kitus, vien tik iš pavydo ar bejėgiškumo jausmo.

Pagarba visai speros.lt administracijai.
Britvaadmin
IP: 88.119.230.51
Pranešimai: 34
Dėl pranešimų moderavimo
2011-03-22 15:46
Deja, bet dažnai patenkam tarp kryžminių ugnių. Negalime objektyviai nuspręsti are pranešimas yra teisingas ar "sąskaitų suvedinėjimas".
Turime palikti galimybę ir žmonėms išreikšti blogą nuomonę apie rašytojus.
Taigi jei turite patarimų dėl objektyvumo ar kriterijų, nustatant ar pranešimas yra skelbtinas ar ne - laukiam pasiūlymų žemiau.
IP: 77.79.24.33
Pranešimai: 323
RE: Kodėl neišeina patalpinti forume komentarų
2011-03-22 16:44
Na vienas iš konstruktyvesnių sprendimų, bet tai aišku būtų idealiu atveju, jei tiek nukentėjęs asmuo (paliktas, apgautas), tiek kaltininkas, abu būtų registruoti speros.lt sistemoje. Ir kad abi pusės turėtų galimybes pasisakyti forume viešai: viena pusė kažkuo nepatenkinta, ir tai išdėsto forume, prisijungia pats kaltininkas, ir išdėsto savo pozicijas. Na o toliau iš diskusijos tegul patys speros.lt vartotojai, ar šiaip studentai, kurie skaito tokias diskusijas patys sau pasidaro išvadas, kas čia teisus ir kas ne.

Gėdos stulpai ir juodi sąrašai būtų beveik nereikalingi, jei rašymo paslaugų rinkoje būtų bent elementari tvarka, tokia kaip pvz. vertimo paslaugų rinkoje. Kažkaip nesu girdėjęs, kad vertėjai vienas su kitu konkuruotų naudodamiesi šmeižto, juodinimo ar dezinformacijos metodais. Visi dirba pagal individualias sutartis, arba vertimų biuruose, moka mokesčius ir darbo kažkaip visiems užtenka.

Dabar situacija tokia: studentai rašo studentams, studentai mausto studentus. Analogas tos paradoksalios situacijos būtų, jei vairuotojai ką tik išsilaikę teises, ar netgi neturintys jų, vienas kitam staiga pradėtų mašinas remontuoti, reguliuoti įpurškimą, variklio diagnostiką atlikinėti, ir tai būtų masinis reiškinys, kolektyvinė isterija... Klausimas kuriuo vairuotoju/meistru galima pasitikėti, kai dauguma su žaliais lapais važinėja? Jūs kaip norit, bet aš važiuočiau pas seną gerą meistrą su patirtim, kuris iš savo amato duoną valgo.

Viena iš institucijų, kuri tikrai turėtų ką veikti šioje rinkoje tai, Valstybinė mokesčių inspekcija. Jei padarytų reidą kokį nors, apdėliotų visus ''rašytojus'' baudomis po 500lt. už nelegalią ūkinę veiklą, įdomu kiek ''profesionalų'' čia liktų? Sakot nedidelė bauda? Antras kartas būtų 2000lt.

Taigi jei šią situaciją kas nors sureguliuotų, t.y. visi kas skelbiasi rašantys dirbtų ir mokėtų mokesčius, atsisijotų tie kas iš tikrųjų supranta šio rašymo amato subtilybes, tuomet ir patiems studentams būtų geriau - būtų aiškumas dėl paslaugų kainų, galėtų gauti kvalifikuotas konsultacijas ir pagalbą rašant mokslo darbus.

Pabaigai. Bet kuriuo atveju, šmeižtas viešoje erdvėje naudojant fizinio ar juridinio asmens duomenis (tame tarpe ir domeno vardą) yra nusikaltimas, už kurį yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Asmens kodų, bankų sąskaitos numerių viešinimas taip pat yra nusikaltimas, tai turėtų žinoti ir studentai, kurie tai skelbia. Galima nurodyti nesąžiningo rašytojo vardą, el. pašto adresą, bet tik ne asmens kodus ir bankų sąskaitos numerius.

Tiek pamąstymų šiam kartui iš mano pusės.