Išplėstinė paieška
 
 
 

Forumo taisyklės

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo tema
AutoriusPranešimas
vitaadmin
IP: 88.119.230.51
Pranešimai: 54
Forumo taisyklės
2011-02-04 11:47
Šiek tiek tvarkos forumui turėtų suteikti taisyklės:

Taisyklės:
  • Talpindamas naują temą, sugalvok jai tinkamą pavadinimą ir pasidomėk, kurioje forumo kategorijoje ji labiausiai tiktų. Forumo skiltyje skirtoje studentams netalpink informacijos skirtos moksleiviams ir atvirkščiai.
  • Nedubliuok jau esamų forumo temų. Prieš kurdamas naują temą, būtinai pasitikrink ar tokia tema nėra sukurta. Galbūt ten jau rasi atsakymus į Tau rūpimus klausimus arba galėsi pratęsti diskusiją.
  • Neįžeidinėk forumo dalyvių ir kitų lankytojų nepriklausomai nuo susidariusios situacijos. Savo mintis dėstyk aiškiai, rišliai, laikydamasis bent jau pagrindinių lietuvių kalbos taisyklių. Nekurstyk nesantaikos, negrasink ir nesileisk provokuojamas. Posakis „Geriausia gynyba – puolimas“ tikrai ne visada teisingas.
  • Nešiukšlink ir neteršk forumo. Netalpink dvigubų žinučių. Jei vienoje iš forumo temų išdėstei savo mintis, nebūtina jų pakartoti prie kitų temų. Nerašyk žinučių, kurios nesusijusios su diskusija. Stenkis vengti tuščiažodžiavimo, bereikšmių ginčų ir necenzūrinių žodžių.

Pasiūlymus, klausimus ar pastabas dėl forumo priežiūros siųskite el. paštu arba naudodamiesi kontaktų forma. Šperos.lt komanda neatsako už forume paskelbtos informacijos turinį, tačiau pasilieka teisę paskelbtą informaciją pašalinti iš forumo, jeigu ji prieštarauja forumo taisyklėms ar LR įstatymams.

Temos rakinimas:
Šperos.lt komanda pasilieka teisę rakinti forumo temas, kurios jų manymu neteikia naudingos informacijos tiek diskutuojantiems, tiek svetainės lankytojams. Rakinamos ir tos temos, kurios laikui bėgant išsisėmė arba tema išnagrinėta/baigta. Taip pat jei nepanašu, kad diskusijos dalyviai suartintų savo pozicijas.
Nerašyk, kad temą reikia užrakinti, perkelti ar trinti. Tą sprendžia Šperos.lt komanda.

Įspėjimas:
Tvarką forume prižiūrinti Šperos.lt komanda gali šalinti ir redaguoti žinutes, taip pat rakinti, trinti ir perkelti forumo temas. Dalyviams, kurie nesilaiko tvarkos ir forumo taisyklių, gali būti taikomi įspėjimai.
Įspėjimai - tai informacija autoriui ir lankytojams, kad buvo pažeistos forumo taisykles. Įspėjimai bus taikomi vartotojams, kurie be priežasties apšmeižė kitus, skelbė tą pačią žinutę daug kartų, reklamavo save.
Sprendimą apie apribojimus pažeidėjui priima Šperos.lt komanda.

Žinučių tvirtinimas:
Šperos.lt komanda peržiūri visas forume patalpintas žinutes, ypatingai naujų dalyvių skelbiamas naujas temas ir pranešimus. Forume žinutė atsiras, kai Šperos.lt komanda jas peržiūrės ir patvirtins.
locked Ši tema užrakinta. Nauji atsakymai neleidžiami.