Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?

Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.63.213.47
Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?
2008-11-15 20:23
Noriu čia ne būtent kažką apksųsti, o padiskutuoti dėl kokių priežasčių užsakovai persigalvoja dėl darbų. Buvau nusvilusi jau tris kartus. Visais trimis atvejais nukentėjau tik tuo, kad gaišau savo laiką be reikalo. Paskutinis kartas pats keisčiausias, kad prašė parašyti darbą per 3 dienas, iki parašymo laiko susirašinėjau elektroniniu paštu, bet paskutinę diena žmogus paėmė ir dingo ir niekaip nesuprantu tų priežasčių....
IP: 81.29.18.86
RE: Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?
2008-11-15 22:48
Užsakovas netampa užsakovu, kol nesumoka avanso, bent jau simbolinio. Taigi pykite šiuo atveju tik ant savęs.
IP: 78.63.213.47
2008-11-16 00:35
tai savo temoje išdėsčiau,kad rašau ne ,kad išsilieti, bet man įdomu pasidarė dėl kokių priežasčių jie taip pasielgia, o užsakovas yra manau, kai susitari apie darbo vykdymą, o prašyti avanso ar nea kiekvieno reiklas, bet man įdomu, kaipo minėjau, kodėl jie iki paskutinės minutės laukia tarsi tavo darbo ir staiga dingsta...
IP: 84.240.7.83
2008-11-16 11:40
manau, kad todel jog uzsisako pas kelis rasytojus, kad apsidraustu. vienas is keliu vis tiek parasys jie taip galvoja. ir nusiperka darba is to, kuris paraso pirmas. taip elgtis negrazu, bet taip zinau kad daro. iseitis is tiesu vienintele yra tai avansas. abipusis ysipareigojimas tuomet.
IP: 77.79.24.33
RE: RE: Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?
2008-11-17 16:36
text Rašė :
Užsakovas netampa užsakovu, kol nesumoka avanso, bent jau simbolinio. Taigi pykite šiuo atveju tik ant savęs.

sutinku 100proc. reinute, trys kartai tai yra tikrai nedaug :) mumis senus vilkus per tiek kartu yra zymiai daugiau kartu apgave... neiko nepadarysi. manau cia kaltas jaunu studentu elementarus neatsakingumas, su tuo tenka susidurti tiek destytojams tiek rasytojams. labiausiai tokiu atveju gaila laiko, nes tai brangiausias turtas...
IP: 213.226.144.242
2010-01-09 11:48
As pati rašau darbus jau 3m.Ir mane apgavo, neatsiskaite už darbą.O buvo taip vienas studentas užsipraše padaryti užduotis.Aš paprašiau avanso.Jis pasakė sumokėsiu kai pamatysiu bent vieną padarytą užduotį.Jų buvo 4.Taip pat susitarem, del lapo kainos.Padarius išsiunčiau.Jis sumokėjo avansinę įmoką.Susitareme, kad toliau darysiu kitas užduotis ir už kitus darbus atsiskaitys vėliau.Tačiau nusiuntus antrą kartą dalį darbo jis man pareiškė, kad man nemokės nes jam perdaug.Mieli rašantieji neužkibkit už šito užsakovo:
Ri***das Žib***s
emailas:riciuks@gmail.com
IP: 88.216.2.203
RE: RE: Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?
2010-03-19 15:52

3 metus rašau darbus ir neseniai pirmą kartą mane apgavo, na turbūt man iki šiol sekėsi. Sakė, kad jeigu neatsiųsiu dabar darbo, tai jo jau daugiau nereiks, na aš ir patikėjau (naivuolis), nieko net avanso nebuvau paėmęs, visą darbą nusiunčiau. Paprastai teisininkai yra labai sąžiningi žmonės, bet šį kartą turbūt su perpardavinėtoju susidūriau.
IP: 90.211.170.93
RE: RE: RE: Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?
2010-10-04 12:11
Tai jau šantažas - grasinti, kad jei neatsiųsi darbo tuoj pat, jo nebereiks. Man teko tik kartą susidurti su nemokiu klientu - dingo kaip į vandenį, gerai, kad bent darbas buvo nedidelės apimties. Manau, tokių atvejų dar pasitaikys. Avanso niekada neimu, bet matyt, kad reikės.
IP: 78.61.46.26
RE: RE: RE: RE: Kodėl užsakovai persigalvoja dėl darbų?
2011-01-06 19:16
Sveiki, as darbus rašau jau ketvirti metai, tai teko tikrai ne viena karta susidurti su "persigalvojimu". Kažkaip neimu i galva, jei užsakovas atsisako, kol darbas dar nėra pradėtas, bet kai "atsisako" kai viskas jau beveik baigta pasidaro pikta. Už tai pradėjau imti avansą iš naujų klientų. tada, kad ir pradingtų nebūtų taip "nuostolinga".
IP: 78.60.0.13
2011-01-06 22:00
Jei zmogus nenori moketi uz darba cia jos teise. Bet tokiu klientu vos 1-2 proc.