Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>gal apie elgetavimą?...

gal apie elgetavimą?...

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 62.80.224.201
gal apie elgetavimą?...
2008-10-18 22:17
nesugalvojau, kaip čia tiksliau pavadinus temos, bet man įdomūs yra tokie atvejai, kai žmonės prašo dykai parašyt referatą, esė ar recenziją... Kažkaip karts nuo karto pašto dėžutėj randu tokių prašymų, o ir "reikia" temoj tokių skelbimų randu. Norėjau paklaust, ar kiti su tuo susiduriate, ar jūsų prašo parašyti ką nors nemokamai ir ar imatės tokio darbo? nekalbu apie tuos atvejus, kai dykai prašo jau kažkieno turimo, tai yra, rašyto ir jau autoriui nereikalingo darbo
IP: 81.29.18.86
RE: gal apie elgetavimą?...
2008-10-19 23:16
Esu radusi tokių skelbimų, kad nori nemokamai gauti kokį rašinį dvyliktokas. Esu išsiuntusi nemokamai jau panaudotą darbelį. Nieko bloga nemanau apie "prašinėtojus". Jei yra koks darbelis, jei atsitiktinai pamatau, galiu išsiųsti, žinodama, kad to rašinio man nebereikės. Čia nieko keista nėra. Čia kaip labdara, kai savęs nenuskriaudi, kai tau išsiųsti darbą kainuoja 2 min. laiko. Elgetavimo visur yra. Štai bobutės elgetauja prie Aušros vartų, viskas gerai, jos nelenda į akis. tačiau kai sėdi bare ir prie tavęs "prisiknisa", tai pikta, kam poilsiauti trukdo.O tie prašinėtojai internete nelenda į akis, neįkyri, tik įdeda skelbimą. Dažniausiai ignoruoju, bet kartais išsiunčiu. Negi gaila?
IP: 88.119.189.115
2008-10-22 14:04
Na, liaudyje tai vadinama durnių ieškojimu. Matyt kai kurie mokinukai (dažniausiai) ar studentai pasiekia tokį tinginystės lygį, kad ne tik tingi patys daryt darbus, bet ir apskritai pirštą pajudinti.. Čia matyt jau dvasinė-psichologinė būsena, labiau tinkama psichiatrų forume:)
IP: 78.61.6.52
RE: RE: gal apie elgetavimą?...
2008-10-23 12:36
Stepas Rašė :
Na, liaudyje tai vadinama durnių ieškojimu. Matyt kai kurie mokinukai (dažniausiai) ar studentai pasiekia tokį tinginystės lygį, kad ne tik tingi patys daryt darbus, bet ir apskritai pirštą pajudinti.. Čia matyt jau dvasinė-psichologinė būsena, labiau tinkama psichiatrų forume:)

Jie save laiko labai protingais, tegu durniai už juos dirba. Ir dar nachališkai reikalauja"tai parašysi ar ne?" Dabar darbų reikia, paskui pinigus patys atims, prievartaus ir t.t.Kai gauna palaikymą, egoizmas ir niekšybė bujoja.
IP: 81.29.18.86
2008-10-23 17:28
Ignoruojam ir tiek.
IP: 62.212.206.163
2009-01-13 10:38
kol kas tokiu atveju nepasitaike... :)