Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>Rašytojų Ideologija

Rašytojų Ideologija

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.62.11.164
Rašytojų Ideologija "Kas mes esame?"
2008-06-17 23:53
Einamuoju mometu turiu savo biblioteka, rašau darbus įvairiomis temomis, stengiosi apjungti šviesiausius Lietuvos protus po vienu stogu.. Kaip jums atrodo, ar toks projektas turi teisę egzistuoti.. Aukštasis mokslas Lietuvoje neatlieka jam pavestu funkcijų todėl egzistuojame mes - darbų rašytojai. Manau tie iš mūsų kurie dirba su klientais individualiai, ištaiso aukštojo mokslo spragas.

Laukiu jūsų pasisakymu gerbiamieji, jeigu kažkas norėtu pasidalinti literatura, nei sukauptom šabloninėm formom esu tik už. Galiu neatlygintinai pasiūlyti bendradarbiavimą. Faktiškai noriu apsaugoti mūsų gerą vardą bei apsaugoti tikrai gabius, o ne xalturščikus nuo šmeižto, man atrodo, kad mes esame paskutiniai Lietuvos erudicijos mohikanai.

Nuolankiai jūsų Okelano

Ps. dėl gramatinių klaidų neteiskite, nauja kompiuterinė įranga dar nėra galūtinai optimizuota. Jeigu viskas klostysis pagal mano planą, rugsėjį bandysiu su savo komada išeiti į viešumą. Lietuvoje reikia reformuoti aukštojo mokslo sistema, mes esame jos dalis.
IP: 77.79.24.33
RE: Rašytojų Ideologija "Kas mes esame?"
2008-06-19 15:59
Okelano Rašė :
Einamuoju mometu turiu savo biblioteka, rašau darbus įvairiomis temomis, stengiosi apjungti šviesiausius Lietuvos protus po vienu stogu.. Kaip jums atrodo, ar toks projektas turi teisę egzistuoti.. Aukštasis mokslas Lietuvoje neatlieka jam pavestu funkcijų todėl egzistuojame mes - darbų rašytojai. Manau tie iš mūsų kurie dirba su klientais individualiai, ištaiso aukštojo mokslo spragas.

Laukiu jūsų pasisakymu gerbiamieji, jeigu kažkas norėtu pasidalinti literatura, nei sukauptom šabloninėm formom esu tik už. Galiu neatlygintinai pasiūlyti bendradarbiavimą. Faktiškai noriu apsaugoti mūsų gerą vardą bei apsaugoti tikrai gabius, o ne xalturščikus nuo šmeižto, man atrodo, kad mes esame paskutiniai Lietuvos erudicijos mohikanai.

Nuolankiai jūsų Okelano

Ps. dėl gramatinių klaidų neteiskite, nauja kompiuterinė įranga dar nėra galūtinai optimizuota. Jeigu viskas klostysis pagal mano planą, rugsėjį bandysiu su savo komada išeiti į viešumą. Lietuvoje reikia reformuoti aukštojo mokslo sistema, mes esame jos dalis.

pala, o tai kaip tu cia ja dabar ruosiesi reformuoti, ta musu Lietuvos Svietimo sistema? :)
2008-06-19 18:50
Sveikas ghostwriteri , planuoju sukurti sveika konkurencija darbu vadovams universitetuose, faktiskai yra galimybe sudarineti specifine sutarti su klientu ir siulyti jam paslaugas kurios apima darbu rasyma, bent jau dalinai. aisku rasymo nepainiokime su copy - paste ir viso darbo pirkimu, bet tokiu budu dirbi su zmonem pagal valandini tarifa, arba figuruoji kaip darbo konsultantas, tokiu atveju privalai dalyvauti gynime.
IP: 78.61.56.41
2008-09-22 12:40
Aš realiai darbo vadovo paslaugas ir teikiu, nes būna klientų su kuriais sėdžiu tol, kol išaiškinu kodėl, kas ir kaip daroma baigiamajame darbe. Ne retai tenka ir dėl scenos baimės ir dėl bendravimo su komisija konsultuoti.
Bet kad tokias paslaugas kas nors leistų legalizuoti giliai abejoju. Dėstytojų klanas nepakęstų konkurencijos, o juk vertina darbus tai jie patys :) Studentą su tokiu konsultantu "iš išorės" mielai nusodintų ir darbą vertintų blogai.
2008-09-22 12:54
Nemanau, kad nepakestu konkurencijos. Ne sovietu laikai, destytoju klanas seniai isyres :)) tad sveika jiems sudaryti konkurencija. O jei rimtai, tai Lietuvos diplomai yra juoko verti.. zyniu studentams neideda visiskai.. mokslini tyriamaji darba prristato kaip dydziausia "bauba".. zmones pas mus neeitu, jeigu sistema nebutu issigimusi. O del nusodinimo, tai bande sodinti darbus, studentus :) bet iki siol tai priesnuodzius surandam :))
IP: 84.32.250.230
RE: RE: Rašytojų Ideologija "Kas mes esame?"
2008-09-23 12:49
Okelano Rašė :
Nemanau, kad nepakestu konkurencijos. Ne sovietu laikai, destytoju klanas seniai isyres :)) tad sveika jiems sudaryti konkurencija. O jei rimtai, tai Lietuvos diplomai yra juoko verti.. zyniu studentams neideda visiskai.. mokslini tyriamaji darba prristato kaip dydziausia "bauba".. zmones pas mus neeitu, jeigu sistema nebutu issigimusi. O del nusodinimo, tai bande sodinti darbus, studentus :) bet iki siol tai priesnuodzius surandam :))

Okelano, labai postas iduomus :) Ambicijos visada veda i preki, mano nuomone jai ten list tai gali blogai baigtis, tada realei prasides kova su darbu rasimu. Kaip tu isivaizduoji dalivaut ginime?Kaip kas?
As suprantu tavo nora, bet ar ne geriau pletuoti versla ir padeti studentams kitaip? O del darbu nusodinimo, tai labai paprasta ( kai pas jus atejna magistras kuris nieko nezino ir jam paraso darba 8-10 , tai ir destituojams gali uzknist, kad kazkoks balvonas per 6 metus nei vieno darbo pats neparase, nieko nezino o magistrinis idealus. O jai atvirai daznai klijentai nebuna atveri, del tuo visos problemos.
2008-09-23 13:08
Hmz.. kova su darbu rasymu vyksta tik studentu ir destytoju galvose dar verta pamineti, kad patys rasytojai prie jos prisideda. O klientas jis matai yra tik zmogus, kuris nezino tam tikros informacijos :) Mano kredo yra toks : "Duokit man jusu manymu beviltiska studenta, padarysiu is jo pirmuna" Beje, cia nera visai sunku, tiesiog tenka spragas svietimo sistemos uzlopyti, bei tinkamai su juom dirbti. Apie tai daug nerasysiu yra daug metodiniu knygu parasyta kaip susitvarkyti su rasymo negalia, susitvarkyti mokslo spragas. Ir dar vienas dalykas, ne kavineje susitikineju su klientais, o atvaziuoja pas mane duodu knygu pasiskaityti, medziagos isteklines pagal kuria darbas rasomas ir paskui egzaminuoju. Darbas laiku ir tikslingai i katedra pristatomas gauna darba tik tada kai as ji praegzaminuoju, o tai zmones dazniausiai yra linke pinigus moketi net neperskaite :)) - Netinka man taip :) prakoshi kaip reikalas, praegzaminuoji tada galima ir atlygi pasiimt, o jis gauna savo 8-10. Paskui dar torta atveza :) Aisku fortunos nepadarysi, bet pagarba is tokio amato galima pelnytis ir svarbu rysiai :) Beje ir destytojai darbus raso :)) O del to, kad eini darbo konsultantu ir izangine kalba per gynima pasakai kaip studentas dirbo ir su kuom, dar problemu niekam nesukele :]] Dar su komisija prie kavikes padiskutuoji :]
2008-09-23 14:46
Okelano, kokia normali komisija bendraus su tikru darbo autorium, ir praleis darba?
Gal as kazkuo nesuprantu?
Kvepia apsurdu , i ginima leidzia kitus zmones ? ne studentus bet kitus?
2008-09-23 16:01
Jeigu yra suderinta su katedra ir dekanu ileidzia. Aisku yra biurokratiniai formalumai, kuriuos darbo konsultantas turi atitikti kokiu budu tai yra suderinta su katedra, vadovu ir pan. Bet dazniausiai problemu nekyla.
2008-09-23 16:37
Okelano Rašė :
Jeigu yra suderinta su katedra ir dekanu ileidzia. Aisku yra biurokratiniai formalumai, kuriuos darbo konsultantas turi atitikti kokiu budu tai yra suderinta su katedra, vadovu ir pan. Bet dazniausiai problemu nekyla.

be cia gi akivaizdus irodimas kad darbas pirktas ! ar ne?
Mano nuomone tai jau per dau , jai jau neuztenka smeginu apsigint, net perskaitit darba tai jau ne rasytojo beda!
Taip tik uzauginsim dar bukesne tauta, nors kuo zmones siauriau masto tuo geriau moka!
Tegul bukeja , kiti geriau givens .
2008-09-23 16:51
Na cia jau yra etikos reikalas.. faktiskai studiju programos Lietuvoje tapo nekokybiskos, diploma gauna tas, kas turi is ko susimoketi, musu verslas, tai pagrinde turetu buti konsultojamoji veikla, nors tam yra skirti metodininkai, kuriu katedros neturi, nes brangiai apsieina matai, geriau katedros vedejui alga pakelkim, turi kordinuoti vadovai, nors dauguma ju patys yra pseudomokslininkai.. Jeigu zmogus nesugeba isisavinti darbo as su juom nebedirbu. O jeigu gauna darba ir nesugeba jo isisavinti, aplaidziai ziuri i diplominio paruosima, nesigylina i jam duodama skaityti istekline literatura as jam tiesiog neparduodu darbo. Grazinu avansa ir viso gero. Taigi tam tikra pareiga pries visuomene egzistuoja. Juolab, ant turimu klientu uzsidirbau, supirkau laboratorine iranga, knygas nuosavai bibliotekai. Taigi galiu kazkiek bukesne kaip tamsta sakot visuomene apsviesti. Aisku tiek, kiek leidzia pacio galimybes. Bet yra kita medalio puse - motinos auginancios mazus vaikus, nuo darbo uzsivare vyrai, studentai, kurie dirba per du darbus. Tokiems darbus rasyti reikia padeti. O siaip kolega, gali kada i sviecius uzlekti :)
IP: 88.119.99.36
2008-09-23 17:32
"O del to, kad eini darbo konsultantu ir izangine kalba per gynima pasakai kaip studentas dirbo ir su kuom, dar problemu niekam nesukele :]] Dar su komisija prie kavikes padiskutuoji :]"

skaitau "ir dzivu dajus" :)) Okelano darbo metodai ir tai kaip jis "a la gynime dalyvauja" i tokia komunistine utopija panasu, kad net neapsimoka to klausytis, tiksliau skaityti...
tu jei kur nors jei nufilmuotum ir i youtube idetum, kaip tu prisistatai zmogumi, kuris uz studenta Petra Petraiti parase jo diplomi darba, ir dabar "gerbiamoji komisija leiskite man pristatyti jo darba" :)) gal tada ir patikeciau :))) Okelano, kokiam cia Universistete vyksta??? galetum viesai parasyti???

Speros.lt yra daznai lankomas puslapis, manau visi sutiks... daug studentu cia pabuvoja per diena. nepabijosi ivardinti Universiteta, ir po to prisimti atsakomybe uz ta "ivardijima"??? :)))) nes... po to tas pats Universitetas paduos tave i teisma :)))) su akademine visuomene as irgi pabendrauju, ir kazkaip nebuvau girdejes, kad Universitetai negintu savo garbes ir orumo... ir nusileistu iki tiek, kad studentas-tinginys nebijo pristatyti savo "rasytojo", rasytojas nebijo dalyvauti gynime, o gynimo komisija priima ir leidzia gintis "pirkta" diplomini darba....:)))
kiekvienas studentas juk sutarti su Universitetu pasiraso, ir pagal mokymo institucijos, tiek pagal LR Konstitucija, studentas pristates komisijai pirkta arba plagijuota darba yra METAMAS IS UNIVERSITETO...

plunksnos bloliai!!! pasakykit kas nors, kad as neteisingai rasau...nebijau nieko, laukiu Jusu nuomones :)
2008-09-23 17:48
Na jo reikia kazkaip placiau kaip tas is tikruju veikia! Ira begalibe klausimu.
2008-09-23 17:58
djdainius , mano darbo metodai "truputuka" skyriasi kolegos nuo jusiskiu, manau todel ir apsigyna visi gerai, kadangi studentui nera ko slepti ir jis dalyvauja darba rasant nuo A iki Z , o darbas gaunasi inovatyvus ir kokybiskas, tai kaip jums cia pasakius.. vadovas irgi supranta, kad parasyti tarkim kad ir programa statistinei duomenu bazei isgryninti ekonomikos studentas nesugebes, tai jeigu zmogus is sono sukuria tam tikra analitini aparata darbo praktinei daliai atlikti, tai nera cia tragedija jis tiesiog yra minimas kaip konsultantas.
Pabreziu, dabar kad plunksnos broli nerekautum :))
Nuo a iki z tinginiams nerasau be ju visisko dalyvavimo - taip parasyti mano manymu kokybiska darba yra neimanoma, arba as nemoku, patenkinti? :))

Nesu zmogus mokantis nuspeti ateiti, klientai besikreipdami nevisada zino ko jiems reikia ir reiks, galima numanyti, bet vadovo uzgaidas ne visada galima nuspeti.

Nesusitinkant gali rasyti tie, kurie bijo prisiimti atsakomybe, vengia zmoniu. Sutinku, klientu buna visokiu, nepasitikinciu savimi, varginanciu, konfliktisku. BET. Visi esam zmones, visi viska suprantam. Vadovai sugeba atpazinti rasytojo darba ganetinai greitai jeigu tai yra atidus vadovas. Uztad as dirbu taip, kad klientams darbas iaugtu i krauja. Rasau darbus nes man tai patinka. Mokslas tai mano gyvenimas. O dj dainiau kolega, pasiskaityk floridos knygas apie creative society ir suprasi, ka reiskia gyventi del kurybos ir mokslo. Nesupranti, kad as neproteguoju durniu. Nepaduodu visko sukramtyto. As priverciu klientus krutint smegenys. Aisku ne visiems mano darbo metodai priimtini, jie reikalauja daugiau pastangu tiek is mano tiek is kliento puses. Bet rezultatas yra 9-10 plius ir as ir klientas ramiai miega pries gynima. Aisku ir kainuoja mano paslaugos ne pigiai. Esu atviras diskusijom ir pasiulymam. Butent tam ir sukuriau sita tema, kad prazonduociau rinka bei isgirsciau jusu nuomone, papasakokite apie savo darbo metodus. Beje, kaip kadaise minejau, galiu pasidalinti medziaga, knygom, man tikrai negaila :)
2008-09-23 18:08
Atvaziuokite geriau kada i svecius ir snektelsim, kazkur po menesio irengsiu maza konferenciju salele, tai butu galima susitikti, ka manot?
IP: 88.119.99.14
2008-09-23 18:08
moki moki tu "s****a" pamalti, zinau :)
taigi klausimas vistiek atviras palieka, kuriame ar kuriuose Universitetuose Lietuvoje taip vyksta gynimai? :)

as suprantu, kad tu rinkodaroje si ta ismanai, ir ta forumo topic'a irgi ne siaip sau pakurei, o tam kad isreklamuoti save ir savo paslaugas... taves pasiklausius, tai tavo klientu aptarnavimas tai "krasota, da i tolko" :)

vos nepamirsau... :)taigi, kuriame Universitete tai vyksta? :)
IP: 88.119.99.14
2008-09-23 18:11
Okelano Rašė :
Atvaziuokite geriau kada i svecius ir snektelsim, kazkur po menesio irengsiu maza konferenciju salele, tai butu galima susitikti, ka manot?

klausyk, Olekai? o tu menturoje vis dar tebedirbi ar jau isejai, ir dabar tik darbus rasai? :) ot policija pas mumis, kas i "Patrulius" iseina dainuoti, kas diplominiu rasyti :)
2008-09-23 18:45
Djdainius, ziuriu kolega nemegsti manes baisiai. Sneki apie ta incidenta 2007 m. kai palikai klienta ant ledo ir jis pas mane kreipes 3 dienos iki gynimo?
2008-09-23 19:50
Padarau trumpa diskusijos reziume: Jeigu bus norinciu susitikti rasytoju siulau surengti susitikima, konferencija. Deretu susitarti kas organizuos. Patabas bei pasiulymus rasykite i elektronini pasta ekapitalas@gmail.com dekui :)
2008-09-24 00:46
Okelano Rašė :
Djdainius, ziuriu kolega nemegsti manes baisiai. Sneki apie ta incidenta 2007 m. kai palikai klienta ant ledo ir jis pas mane kreipes 3 dienos iki gynimo?

nesipykstu Olekai :) emailu atsakiau tau :) visi juk pluksnos broliai esam :) o ta klienta tu ir pats geriau uz mane pazinojai, ir kaip tu sakei, "Bet ir klientas ganetinai savotiskas buvo. Tai del sito incidento siulau nesipykti" :)
2008-09-24 13:20
Baikit bartis , tai reklamos nepadaris :)
Susitikimas gal ir butu idomus , bet dauguma del suprantamos prezastes nori likt seselija.
Siulau geriau online konferencija , taip isvengsim scenos baimes ir galesim pabendraut :)
2008-09-24 13:26
Mes cia draugiskai google, kaip sakant is meiles artimam :) Rastelk man i skype, snektelsim :]]
IP: 88.119.99.3
2008-09-24 17:39
google Rašė :
Baikit bartis , tai reklamos nepadaris :)
Susitikimas gal ir butu idomus , bet dauguma del suprantamos prezastes nori likt seselija.
Siulau geriau online konferencija , taip isvengsim scenos baimes ir galesim pabendraut :)

nesipykstam mes, cia taip tik :) o siaip google, padarom meet'a? ka? :) idomu juk butu :)
IP: 78.58.164.75
2008-09-27 23:26
Pirmus postus perskaičius, pasidarė gana įdomu, diskusija gana originali ir netradicinė, bet iki galo nebeskaičiau dėl paprastos priežasties - didesnė dalis diskutantų balansuoja ant beraštystės ribos. Apie kokią jūs dar švietimo reformą kalbat, jei patys kiekvienam žodyje po kelias klaidas darot? Kai kuriems jūsų reikia ne apie rašytojų ideologiją kalbėt, bet reikia verkiant išklausyt gramatikos pradmenų kursą...
Žmonės, rimtai filosofuojantys apie ideologiją, bet rašantys kaip 14niai pacanai, tikrai atrodo komiškai.
Gerbiami kolegos, tai kas mes esame? Gal pradedam nuo to, kad ne beraščiai?..
2008-09-27 23:51
Stepas Rašė :
Pirmus postus perskaičius, pasidarė gana įdomu, diskusija gana originali ir netradicinė, bet iki galo nebeskaičiau dėl paprastos priežasties - didesnė dalis diskutantų balansuoja ant beraštystės ribos. Apie kokią jūs dar švietimo reformą kalbat, jei patys kiekvienam žodyje po kelias klaidas darot? Kai kuriems jūsų reikia ne apie rašytojų ideologiją kalbėt, bet reikia verkiant išklausyt gramatikos pradmenų kursą...
Žmonės, rimtai filosofuojantys apie ideologiją, bet rašantys kaip 14niai pacanai, tikrai atrodo komiškai.
Gerbiami kolegos, tai kas mes esame? Gal pradedam nuo to, kad ne beraščiai?..

Sveikas Stepai :) širdingai atiprašau kolega, už mano intenetinį-foruminį rašymo stilių, be jokių lietuviškų raidžių :) bet tuom turbūt galėtų apkaltinti 99 proc. Lietuvos internautų :) formumuose visi rašo skubėdami :) iš kitos pusės juk ne Nacionalinį diktantą čia mes rašome :) o kolegai Olekui turbūt irgi galėtų atleisti, nes jis pagal tautybę nevisai lietuvis :) o Vilniuje žmonių kalbančių su akcentu juk apsčiai yra :) užtenka įlipti į bet kurį "mikriuką" Vilniaus autobusų stotyje :)))
O šiaip mes tikrai ne beraščiai :) juk taip :)

IP: 62.212.206.163
2009-01-13 10:40
Pritariu djdainius :) vis tik esame rasytojai, kad ir kokie bebutume.