Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>Kokios yra magistrų bei bakalaurų kainos?

Kokios yra magistrų bei bakalaurų kainos?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.62.11.164
Kokios yra magistrų bei bakalaurų kainos?
2008-05-01 20:14
Rašant darbus už magistrą paimu 3,5-5k lt, bakalauras 3,5-5k priklausomai nuo temos sudėtingumo bei tiriamosios dalies sudėties.

Pasakykite prašau kolegos, nejaugi tai taip brangiai?

juk infliacija kyla
su klientu reikia dirbti individualiai
popierius kainuoja
priimti ofise, pavaišinti arbata irgi reikia,
skubius darbus tenka rašyti per naktį su "red bull"
klientus reikia paruošti gynimui
patentas kainuoja
Knygom išeina tikrai daug pinigų

Ar galėčiau tikėtis, kad kolegos parašysite šitoje temoje ką galvojate?
IP: 78.62.11.164
RE: Kokios yra magistrų bei bakalaurų kainos?
2008-05-01 20:17
sorry nusigrybavau, bakalauras 2-3,5k reikia man jau poilsio :)
IP: 85.255.58.106
RE: RE: Kokios yra magistrų bei bakalaurų kainos?
2008-06-12 16:14
Okelano Rašė :

Normali kaina. Si semestra parasiau viena magistrini. Nereikejo koreguoti. Todel jaunuoliui kainavo 3k lt. Jeigu vadovas normalus, studentas apsukrus mane jau tenkina tokia kaina. Kitais metasi jeigu tokiu tempu viskas brangs, manau neapsimokes uz tokia kaina rasyti...
Okeano, kaip tavo verslo liudijimas vadinasi?
IP: 85.255.58.106
RE: RE: RE: Kokios yra magistrų bei bakalaurų kainos?
2008-06-12 16:16
medastab Rašė :
Okelano Rašė :

Normali kaina. Si semestra parasiau viena magistrini. Nereikejo koreguoti. Todel jaunuoliui kainavo 3k lt. Jeigu vadovas normalus, studentas apsukrus mane jau tenkina tokia kaina. Kitais metasi jeigu tokiu tempu viskas brangs, manau neapsimokes uz tokia kaina rasyti...
Okeano, kaip tavo verslo liudijimas vadinasi?

Atsipršau, parašiau su klaidom:) Man taip pat reikia poilsio. Net neduodu skelbimų.
IP: 193.219.94.166
RE: Kokios yra magistrų bei bakalaurų kainos?
2008-08-18 09:58
Laba diena, noretume Jums pasiulyti savo paslaugas. Siuo metu musu grupe sudaro zmones, studijuojantys universitetuose ivairiausius dalykus, nuo humanitariniu iki fiziniu mokslu. Musu darbuotoju isklausytu moduliu vidurkis ivairiose aukstosiose mokyklose vidutiniskai sudaro 9. Todel galima tvirtai teigti, jog musu zmones turi pakankama kvalifikacija, patirti, kad Jusu parengti darbai butu kokybiski bei destytoju ivertinti aukstu balu. Musu grupeje dirba tik pasisventes darbui kolektyvas. Jus galite pateikti bet kokius reikalavimus - musu kolektyvas visada pasirenges juos vykdyti. Mes visada padesime rasti iseiti, patarsime ir padarysime viska, kad jus liktumete patenkinti rezultatu. Musu prioritetai – auksciausia kokybe ir terminu laikymasis. Siuo metu rengiame referatus, kursinius, prezentacijas, pristatymus, verslo planus ir kt. darbus. Darbo parasymas bei kaina priklauso nuo apimties bei temos sudetingumo. Vidutiniskai 20 lapu darbas parasomas per 10 dienas. Galimi ir skubus atvejai (priemoka 20 proc nuo sutartos kainos). Kiekviena darba raso ta sriti studijaves asmuo. Aciu uz sugaista laika. Jei norite uzsakyti darba, atsiuskite mums dalyko pavadinima, darbo tema, apimti ir nurodykite rašomojo darbo tipa: referatas, kursinis...Mes nedelsiant su Jumis susisieksime, pranešdami darbo kaina ir termina per kuri galime ji parengti. Su Pagarba, Karolis