Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Forumas>Rašytojams>Rašto darbų rašymas.

Rašto darbų rašymas.

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
Pranešimai: 3
Rašto darbų rašymas.
2006-12-16 13:42
Aš pradėjau rašyti rašto darbus. Kaip Jus manote kaip galima kuo geriau juos parašyti, ir turėti kuo daugiau savo klientų. Kaip galima rasti savo kientų? Jeigu Jūs kas nors rašote, kam rašote ir kaip sekasi rašyti? Su kokiais sunkumais susiduriate? Ir su kokiais džiaugsmais?
Noreciau pasiulyti, gal kas noretu kartu pradeti rasyti rasto darbus. As esu 4 kurso studente turiu polinki i moksla, ir megstu tiesiog nagrineti ir gilintis i kai kurias problemas. Jeigu kas noretu bendradarbiauti rasant rasto darbus( juk kur dvi galvos neviena)- Laukiu Jusu laiskuciu adresu : Draudimaskb@gmail.com
Sekmes visiems.
Pranešimai: 4
Svarbiausias reikalavimas rašto darbams: Jie turi būti vienetiniai!
2006-12-16 20:40
Jeigu tavo darbai bus vienetiniai ir kokybiški, tikrai labai greitai turėsi savo klijentus, kurie su mielu noru greitai išplatins tavo teikiamas paslaugas.
SĖKMĖS TAU NAMŲ DARBŲ RAŠYME: "IŠLIKTI NEPAKARTOJIMAI"
Pranešimai: 65
RE: Rašto darbų rašymas.
2006-12-17 14:58
As ir rasau, ir galiu patvirtinti - svarbiausia kokybė ir sąžiningumas.
Jei tema turi sąryšio su man mažiau pažįstamu dalyku, konsultuojuos su to dalyko profais. Geriau paklausti, bet nerašyti, jei esi neužtikrinta.
Vat man ir patinka žiauriai knistis po įdomybes... Aišku, kai kurios temos tai jau taip atsibosta, kad tampa sunku nesikartoti...
Po kurio laiko turėsi savo klientų ratą, ir to pakaks. Nors aš asmeniškai dar ieškau ir papildomai, bet čia jau daugiau savo malonumui, kai įdomi ar nekasdieniška, negirdėta tema.
Ir dar - atėjus atsiskaitymų "sezonui" turėsi daug užsakymų - nepatariu rašyt daugiau kaip 2 darbų vienu metu, nes tikrai kenčia kokybė. Geriau negailėti ir perduoti kolegoms - atsiradus progai, jie perduos savo darbo perteklių tau.
Taigi sėkmės linkiu, ypatingai tau, todėl, kad manau, jog šitas darbas turi būti dirbamas ne dėl pinigų...
Pranešimai: 1
RE: Rašto darbų rašymas.
2007-01-04 22:39
Labai saunu,kad yra sauniu zmoguciu,kurie negaili savo brangaus laiko ir padeda kitiems,kurie tuo metu dirba,o gal siaip tinginiauja...Taip ir toliau,saunuoliai,kas dirba toki darba!!!!!
Pranešimai: 3
RE: RE: Rašto darbų rašymas.
2007-01-05 14:58
Sveiki, as taip pat neseniai pradejau rasyti darbus, nes man labai patinka mokslai. Jau esu parasiusi pora sekmingu darbu - kelis referatus ir viena kursini darba. Ivertinimai mane labai pradziugino,, nes jie visi aukstesni nei 8 balai. Tik viena problema - niekas daugiau nesikreipia. Ka daryti, kaip manote?
Pranešimai: 3
RE: Rašto darbų rašymas.
2007-01-08 14:07
Labas Moksliuke. Gal gali parasyti man i pasta. Tuomet gal sugalvotume, kaip galime kartu rasyti ir kaip rasti savu klientu ... Laukiu. Draudimaskb@gmail.com
Pranešimai: 65
RE: Rašto darbų rašymas.
2007-01-09 15:58
Paprasčiausiai nereikia laukti, kol kreipsis - dėk skelbimus Internete, pasakok draugams, pati siūlyk savo paslaugas žmonėms, beieškantiems pagalbos (tam labai pagelbėja speros.lt skyreliai "Reikia" ir "Skelbimai"). Po kokių pusės metų turėsi pastovų klientų ratą, ir ieškoti reiks mažiau. Bet vistiek reiks, nes žmonės baigia mokslus kažkada, ir nuo tada jau baigiasi bendradarbiavimas su jais ;) Jei tikrai geri darbai tavo, žmonės grįš ir dar draugus atsives :) Be to, kai kuriais mėnesiais užsakymų būna labai mažai - tai ne tik vasara, bet ir rugsėjis/spalis, sausis/vasaris.
Pranešimai: 21
RE: RE: Rašto darbų rašymas.
2007-01-10 13:38
Visada pirmi žingsniai sunkūs. Bet kaip sakė kolegė pasinaudok skelbimais, skyreliu "reikia" ir kitais ir susirasi sau klientus. O kokybė ir kruopštumas pačios suras kitus klientus.
Sėkmės :)
Pranešimai: 1
RE: Rašto darbų rašymas.
2007-01-10 21:40
Man labai reikia kokybisko diplominio darbo is administracines teises. Ieskau zmogau kuris galetu ji parasyti.
Pranešimai: 3
rasau-rasau :]
2007-01-11 17:08
Niu, labai aciu viesiems uz palaikyma, rodos ir vel atsirado pora darbu is istorijos, tai dabar net neturiu laiko Internetui :) Vis delto rasyti darbus - idomiausias darbas! :) Visiems sekmes rasant!
Pranešimai: 8
Rašto darbų rašymas.
2007-01-31 22:02
Aha, sekmes rasantiems... :)
Pranešimai: 1
RE: Rašto darbų rašymas.
2008-02-20 10:32
to redvel
noreciau pasinaudoti jusu paslaugomis? gal galite el.pasta parasyt egle0114@gmail.com