Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>Kodėl nėra pasiūlymų??Rašytojai, atsiliepkite!!

Kodėl nėra pasiūlymų??Rašytojai, atsiliepkite!!

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.61.209.141
KODĖL NĖRA PASIŪLYMŲ??RAŠYTOJAI, ATSILIEPKITE!!
2012-03-18 17:18
Vakar daviau skelbimą dėl viešojo administravimo referatų rašymo, bet gavau tik vieną žinutę ir tai, kai skambinau keletą kartų ,niekas neatsiliepė. Nesuprantu, kas ne taip. Gal ne taip parašiau skelbimą.?
REIKIA REFERATŲ IŠ VIEŠOJO ADMINISTRAVIMO

Reikalingi 2 referatai iš viešojo administravimo - "Piliečių dalyvavimas x savivaldybėje viešajame administravime'',ir''Filantropijos finansinis veiksmingumas Lietuvoje, sėkmė ar stagnacija''.Apimtis po 15 lapų.Terminas - 2-3 savaitės, bet norėčiau, kuo greičiau. Gerai sumokėsiu. Norėčiau turėti galimybę susitikti su rašytoju asmeniškai, kadangi referatus reikės apginti.
Apsilankymų: 25
Paskelbimo data: 2012-03-17 16:56
Galioja iki: 2012-04-01 (15 dienų)
IP adresas: 78.61.209.141
Papildoma informacija
Kategorija: Socialiniai mokslai
Tipas: Referatai
Pageidaujama apimtis: [neįvesta]
Kontaktai:
Vardas: Svetlana
Miestas/rajonas: Klaipėdos m. sav.
Telefono numeris:+37068251866
El. paštas:sebastejana@gmail.com
Labai laukiu pasiūlymų!
IP: 78.62.148.40
RE: KODĖL NĖRA PASIŪLYMŲ??RAŠYTOJAI, ATSILIEPKITE!!
2012-03-19 13:03
Laba,

gal todėl, kad:
1) šiuo metu darbų užsakymo pikas;
2) tie, kurie turi darbo patys jo papildomai neieško;
3) tiems, kuriems reikia laaaabai skubiai, patys skambina.

Beje, temos, bent vizualiai, nepanašios į referatus. Greičiau į mini kursinius. Tiek piliečių dalyvavimui, tiek filantropijos veiksmingumui reikalingi tyrimai...

Ex.
IP: 188.69.227.227
2012-03-20 10:42
Tiek referatą rašant tiek diplominį atiduodi sąlyginai panašų kiekį proto sąnaudų, o šiuo piko metu be abejo visi, užsakymų turintys, renkasi pastarąjį variantą, nes už juos atsilyginama geriau, ir aišku taupo proto resursus, kurių dar tikrai prireiks....

2012-03-20 21:47
Laba,

Inega, būsiu labai dėkingas jei paaiškinsi kas yra:
1) proto sąnaudos ir
2) proto resursas (-ai)?

Ir kokiu būdu rengiat referatą jų sunaudojama tiek pat kaip ir diplominį?

Ex.
IP: 188.69.224.203
RE: RE: KODĖL NĖRA PASIŪLYMŲ??RAŠYTOJAI, ATSILIEPKITE!!
2012-03-21 14:19
Laba kraba,

Man proto sanaudos yra kurybines mintys, kurios kaip deja butu gaila yra limituotos, ir kartais issisemia, reiskia, intensyviai pasedejus ties viena tema, reikia atsistatyti, kad gimtu nauja, idomi, kadangi mano darbai nera matematiniai, loginiai ir pan. , o visi susije su kuryba, idejomis.

tai va tai ir vadinu savo proto resursais, kurie mazeja ir rasant paprasta referata.......turejau omeny tik teorines dalis....

i tikslius zodyninius siu savoku interpretavimus del laiko stokos nesigilinsiu, zinau tai padarys geriau uz mane kiti :) bet manau daugelis rasanciu susiduria su tokiu faktu....

RE: RE: RE: KODĖL NĖRA PASIŪLYMŲ??RAŠYTOJAI, ATSILIEPKITE!!
2012-03-24 19:12
Laba,

mintys gali pasiklysti, pasislėpti, bet ne pasibaigti ;)
Žmogus neabejotinai gali išsisemti, bet protas niekur nedingsta, tik aptingsta ;)

Ex.

Inega Rašė :
Laba kraba,

Man proto sanaudos yra kurybines mintys, kurios kaip deja butu gaila yra limituotos, ir kartais issisemia, reiskia, intensyviai pasedejus ties viena tema, reikia atsistatyti, kad gimtu nauja, idomi, kadangi mano darbai nera matematiniai, loginiai ir pan. , o visi susije su kuryba, idejomis.

tai va tai ir vadinu savo proto resursais, kurie mazeja ir rasant paprasta referata.......turejau omeny tik teorines dalis....

i tikslius zodyninius siu savoku interpretavimus del laiko stokos nesigilinsiu, zinau tai padarys geriau uz mane kiti :) bet manau daugelis rasanciu susiduria su tokiu faktu....

IP: 77.79.24.33
RE: RE: RE: KODĖL NĖRA PASIŪLYMŲ??RAŠYTOJAI, ATSILIEPKITE!!
2012-03-24 22:26
Inega Rašė :
Laba kraba,

Na leiskit ir man įsiterpti. :-)

Jei jau detaliau gilintis į šią situaciją norėtųsi pateikti vieną galbūt kažkam visiškai naują paradigmą, kad protas yra protas, o smegenys yra smegenys. Jei jau kalbame apie proto resursų išsekimus reikėtų atskirti metafiziką nuo fiziologijos, tai čia labiau tiktų – nervų sistemos išsekimas. O tie resursai yra elementarūs cheminiai junginiai, pernešantis nervinį impulsą tarp nervinių ląstelių t.y. neuronų cheminėse sinapsėse.

Dėl didelių perkrovų pačiose smegenyse (smegenys kaip žinia naudoja labai daug resursų, tiek energetinių, tiek medžiaginių, t.y. baltymai, riebalai, angliavandeniai ir t.t.) vyksta daug sudėtingų biocheminių ir metabolinių procesų, kurių šalutiniai produktai yra visokie nelabai draugiški cheminiai junginiai, kurie ir sukelia stresą. Būtent banali fiziologija mums dažnai pakiša koją, ir tai galioja ne vien mums, studentams taip pat, tiems kurie intensyviai dirba, daug mokosi, ir pan.

Jei toliau kalbėti apie stresus, tai smegenys, ypatingai mokslininkų, tyrėjų, rašytojų ir šiaip kūrybos žmonių, dažnai tampa panašios į didelę atominę elektrinę, kuri pradeda nenormuotai naudoti labai daug resursų. Organizmas, kaip vieninga ir gerai organizuota biologinė sistema, atsiradus tokiai kritinei situacijai, kai vienas iš organų naudoja labai daug energijos, palikdamas mažai arba visai nepalikdamas nieko kitiems, pradeda atjunginėti kitas sistemas. Yra dvi pagrindinės, tai virškinimo sistema ir imuninė sistema. Blogiausia yra tai, kad dažnai visus tuos dalykus žmonės pastebi jau pavėluotai, t.y. kai jau pasigavo kokią nors virusinę infekciją arba sutriko virškinimas.

Taigi, proto sąnaudos kaip terminas yra visiškai netikslus, ir netgi visiškai ne į temą, o proto kūrybinis potencialas apskritai yra neišmatuojamas ir neišsemiamas. Protas pats savaime negali nei aptingti, nei pavargti. Ir beprasmiška sieti nervų sistemos išsekimą, ir vadinti jį proto galių išsekimu. Taigi, smegenys ir centrinė nervų sistema gali išsekti, pavargti, išsikrauti, užsiciklinti, pats Protas – NIEKADA. :-)

2012-03-24 23:05
Sveiki,

rengiausi komentuoti Dainiaus pasisakymą, bet nutariau geriau atsakyti...

Dainiau, ar perskaitei, ką parašė Inega? Panašu, kad nelabai... Jei ji prilygino proto sąnaudas kūrybinėms mintims, tada... protas čia ne prie ko... O dėl CNS tai viskas ir taip suprantama... кипетилник не работает (перегрев).

Ex.
IP: 77.79.24.33
2012-03-24 23:58
не боись братуха, perskaičiau. :-)

Nori padiskutuoti? Nu ką, varom toliau :-)

Apibrėžiam tuomet pagrindinę sąvoką:
Sąnaudos - kuriam nors tikslui naudojamos lėšos, medžiagos, energija, darbas ir pan. (šaltinis: Vikižodynas)
O kūrybinės mintys? Aukštos materijos? Kas vienam kūrybinės mintys, kitam - aukšta temperatūra. :))

anyway... aš kūrybinių minčių prie sąnaudų nepriskirčiau, čia ne debetas-kreditas, jų atsiradimas ar atradimas (kaip pavadinsi, taip nepagadinsi) pats savaime yra džiaugsmingas procesas. O va tam kad tai iš kažkur atsirastų, tam reikia darbo nemažai įdėti. Kitaip tariant mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs. :-)