Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>Tyla su darbais

Tyla su darbais

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 193.219.57.173
RE: RE: Tyla su darbais
2011-11-22 23:53
djdainius Rašė :
Chebra, reikia mums savo rašytojų forumo, dalintumės visokiais panašiais dalykais apie dėstytojus, kuris geras, kuris blogas, kuris šiaip sau... Nes aš irgi žinau gerų pavardžių ir ''gerų'' (t.y. pegerintų) ir geraja prasme gerų dėstytojų.

Sveiki kolegos, žiūriu kad mano prieš N metų eskaluojama rašytojų bendruomenės formavimo idėja prigijo. Todėl ėmiausi sekančių veiksmų:

1. Sukuriau forumą, rytoj baigsiu testavimo darbus. PM į paštą išsiusiu kvietimus.
2. Dėl meeto, tai galima pas mane organizuoti, Djdainius manau galėtu kuruoti šitą reikalą arba Stepas, kiek pamenu buvo pas mane (detaliau rekomenduoju aptarti šitą reikalą chate, paleidau realaus laiko chatą).
3. Sukuriau failų saugyklą metodinės medžiagos mainams.
4. Šnekėjau su ŠMM atstovais ir Mokslo taryba, yra keletas projektų pagal mūsų veiklos kompetencijas, taigi dėl darbu stokos kuria čia kai kurie skundiesi irgi turiu pasiūlymų.
5. Išsinagrinėjau mūsų paslaugų eksporto galimybes. Dabar ties tuo dirbu.

P.S. žinant ant kiek visi esam individualus, sukuriau anoniminį forumą ir chatą be pokalbių įrašymo galimybės. Sistema yra laisvai administruojama visos narių bendruomenės. Rašykite paštu, persiusiu informaciją ir prisijungimą prie forumo asmeniškai kiekvienam. Arba galite siusti laiškus djdainiui, jis man paštus permes, taip net geriau.
IP: 77.79.24.33
RE: Tyla su darbais
2011-11-23 00:17
Nu ką... gal taip ir darom, tie kurie čia bendrauja mano emailą žino, nes susirašinėjom ne kartą, galit nebijoti, aš tą ''piktąjį genijų'' senai pažįstu. :-) Čia man pačiam kažkaip įdomu buvo iš savo seno draugo perskaityti tokią naujieną, pasislėpęs turbūt darė. :)) Aš jau galvojau jis mūsų daug kartų kartu diskutuotas idėjas bus pamiršęs, pasirodo nepamiršo. Greitai tu čia susisukai, šaunuolis. :-)

Dėl kuravimo pilnai pasirašau, manau idealus atvejis būtų pasirinkti vieną iš savaitgalių iki Kalėdų, nes vėliau visi bus užsiėmę.

mano email'as: djdainius@yahoo.com, atsarginis: ghostwriter@inbox.lt
IP: 193.219.57.173
RE: RE: Tyla su darbais
2011-11-23 09:51
djdainius Rašė :
Nu ką... gal taip ir darom, tie kurie čia bendrauja mano emailą žino, nes susirašinėjom ne kartą, galit nebijoti, aš tą ''piktąjį genijų'' senai pažįstu. :-) Čia man pačiam kažkaip įdomu buvo iš savo seno draugo perskaityti tokią naujieną, pasislėpęs turbūt darė. :)) Aš jau galvojau jis mūsų daug kartų kartu diskutuotas idėjas bus pamiršęs, pasirodo nepamiršo. Greitai tu čia susisukai, šaunuolis. :-)

Dėl kuravimo pilnai pasirašau, manau idealus atvejis būtų pasirinkti vieną iš savaitgalių iki Kalėdų, nes vėliau visi bus užsiėmę.

mano email'as: djdainius@yahoo.com, atsarginis: ghostwriter@inbox.lt

Puiku djdainiau, lauksiu sąrašo. Gali kolegom mano persiusta tau wordinį dokumentą paplatinti užklausą "dėl mokslinių įstaigų modernizavimo" tik nuasmenink ir etc. . Taps visiems aiškesnė Lietuvos švietimo situacija bei opiausios edukacinio proceso problemų priežastys. Einamuoju momentu dirbu ties atvirų magistrantūros studijų organizavimu Lietuvoje bei kaip jau žinai bičiulį, steigiu mokslinį institutą. Ryšium su aukščiau pateiktu mano pasisakymu manau tikslinga butu jums pranešti, jog nors mes rašytojai esame matomai reikšmingiausi studijų reformos katalizatoriai bet ir musų funkcijos bei vaidmuo dalyvaujančioje žinių visuomenės ekonomikoje kinta. Skaitydamas forumo žinutes pastebėjau du dalykus kuriais skundžiasi rašytojai:
1. Rašymo procesą ir terminus suvaldyti tapo sudėtingiau.
2. Klientų norai padidėjo, bet galimybės mokėti sumažėjo.

Prieš 6 metus rašytojų buvo keletas, nes profesija nebuvo vieša ir paklausi. Nebuvo elektroninių duomenų bazių. Medžiagos darbui rinkimas buvo sudėtingu procesu, nebuvo wordo 2007 su mirgu-margu paveikslėliais. Dabar medžiagos rinkimą yra įmanoma įgyvendinti per trumpesnį laiką, Lietuvoje pradėjo plisti citavimo programos. Tačiau tai nereiškia, jog darbas palengvėjo, reikalavimai ženkliai išaugo - minties ugdymo centrai (universitetai) pakeitė savo darbo stilių. Rašytojų padaugėjo. Geru ar blogu - nevertinu, tiesiog padaugėjo. Studentų atvirkščiai - sumažėjo, aišku poreikis išaugo, bet užsakymų kainos sumažėjo. Įsisteigė SKVC, VSF, LMT, na ir dar daug su švietimu dirbančiu institucijų. Vietoj legendinės kontoros "Auksinė plunksna" ir "Diplominiai.lt" atsirado įmonės teikiančios darbų rašymo paslaugas tokios kaip "mytutor" arba "studiumgenerale". Turiu pripažinti, jog pastarosios evoliucionuoja. Pirmoji orientuojasi į ES projektus, o antroji į standartizuotus užsakymus. Pavieniai rašytojai siūlo individualius sprendimus klientams nesuprantantiems jų vertės. Manau atėjo laikas nustoti užsiiminėti mokslinė prostitucija, švaistyti savo protinį potencialą ir iškovoti sau vietą po saulė, kaip kūrybinių industrijų atstovams, švietimo įstaigų konsultantams, bei ES mokslinių projektų rengėjams. Informacinėje visuomenėje mes generavome idėjas ir gyvenome iš to, jog žinojome kur gauti informaciją, o kūrybinėje visuomenėje gyvename iš to, kad generuojame žinias ir disponuojame profesionaliu žinojimu. Kadaise įvedžiau terminus rašymo negalia, psichologinis blokas, medžiagos kompozicinis perteklius šiandien jums leidus įvesiu dar vieną. Diplominių darbų rašytojas, tai [žinių inžinierius], kuris neišsivysčiusiuose kapitalo rinkose gyvena iš akademinių projektų rengimo.
IP: 88.118.36.137
RE: RE: RE: Tyla su darbais
2011-11-24 09:49
Sveiks,

pats laikas susibėgti ir pasikalbėti.

Prisijungiu.

Ex.

Okelano Rašė :
Manau atėjo laikas nustoti užsiiminėti mokslinė prostitucija, švaistyti savo protinį potencialą ir iškovoti sau vietą po saulė, kaip kūrybinių industrijų atstovams, švietimo įstaigų konsultantams, bei ES mokslinių projektų rengėjams.
Kadaise įvedžiau terminus rašymo negalia, psichologinis blokas, medžiagos kompozicinis perteklius šiandien jums leidus įvesiu dar vieną. Diplominių darbų rašytojas, tai [žinių inžinierius], kuris neišsivysčiusiuose kapitalo rinkose gyvena iš akademinių projektų rengimo.

• Puslapiai:
  • 1
  • 2