Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>O kaip dėl užmokesčio už darbus?

O kaip dėl užmokesčio už darbus?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 84.15.185.97
O kaip dėl užmokesčio už darbus?
2011-06-12 23:45
Sveiki, ruošiuosi pradėti rašyti darbus. Koks verslo liudijimas tam tinka? Kaip jums perveda pinigus? Pvz., rašydama kokį nors nedidelį rašinį ar namų darbą, nenorėčiau , jog asmuo žinotų mano duomenis, o siunčiant sąsk. nr., reikia ir pavardės. Nesu nesąžininga, bet nesinori, kad mano duomenys kada nors būtų kur nors skelbiami...
IP: 84.15.188.94
RE: O kaip dėl užmokesčio už darbus?
2011-06-14 11:38
Šiaip tikrai nepatariu tikrai duoti asmens duomenų pavardės vardo nes teko susidurti su grasinimais, šantažu, nenoru mokėti už darbą, nors darbas buvo ir atliktas.Būkite labai atsargūs rašytojai.
IP: 84.15.183.163
2011-06-15 15:17
O kaip tuomet gauti pinigus už darbą?
IP: 78.58.91.17
2011-06-16 11:54
Pinigus už darbą galima pasiimti susitikus ir pasikeitus darbu ir užmokesčiu akis į akį(jei tai įmanoma), pervesti į banko sąskaitą. Mano manymu, klientas jaučiasi saugiau kai žino, kas jam rašo darbą, ir tuomet bendravimas nuoširdesnis. Slepiant nuo kliento savo rekvizitus, jam gali kilti įtarimai, kad esi nesąžininga rašytoja. Siūlyčiau eiti prie kompromisų ir atsiskaitymo, ir darbo atidavimo klausimais.
IP: 195.182.67.130
RE: RE: O kaip dėl užmokesčio už darbus?
2011-06-20 12:34

Aišku, kad akis į akį. Lietuvoje nėra tokie dideli atstumai, kad užsakovas negalėtų atvykti iš kito miesto. Reikia turėti omeny tai, kad diplominis darbas perkamas kartą, du, na, būna, kad tris kartus per gyvenimą, tai ar problema atvažiuoti iki kito miesto? Kursinis perkamas irgi ne taip jau dažnai, studentas, kuris mokosi, rašo kursinį kasmet (mokosi 4 arba 6 metus). Tai argi taip dažnai reiktų nuvažiuoti į kitą miestą? Jei užsakovas gyvena užsienyje, jis turbūt nėra visiškai vienišas našlaitis, giminių ir draugų apleistas, jis tikrai turi kažką Lietuvoje, kas galėtų patarpininkauti.

Tačiau PERPARDUOTOJAI iš firmelių, darbus perparduoda nuolat, štai jiems ir yra neparanku susitikimai akis į akį.

Aišku, daug kas duoda draugų, giminių, artimųjų sąskaitas, savo - vienetai, nebent tik tie, kurie apsiforminę individualią veiklą, bet pas tokius žmones daug daugiau turėtų darbai kainuoti, nes jiems reikia dar ir buhalterį įmonės išlaikyti.

alvydaekel Rašė :
Pinigus už darbą galima pasiimti susitikus ir pasikeitus darbu ir užmokesčiu akis į akį(jei tai įmanoma), pervesti į banko sąskaitą. Mano manymu, klientas jaučiasi saugiau kai žino, kas jam rašo darbą, ir tuomet bendravimas nuoširdesnis. Slepiant nuo kliento savo rekvizitus, jam gali kilti įtarimai, kad esi nesąžininga rašytoja. Siūlyčiau eiti prie kompromisų ir atsiskaitymo, ir darbo atidavimo klausimais.