Išplėstinė paieška

Lapo kaina

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
Lapo kaina
2007-10-16 11:22
Sveiki, rasau darbus jau 3-4 metai ir niekaip nesuprantu kodel sudentams atrodo taip brangu 15-20lt uz lapa.Taigi cia sunkus darbas jei zinoma rasai kokybiskai, o ne copy paste. Tai norejau suzinoti, kiek kas ima uz lapa. Gal as rimtai labai brangininke?Bet niekada neplagijuoju darbu, nes imu knygas is bibliotekos ir pati rasau ir galvoju, o ne kopinu.
RE: Lapo kaina
2007-10-16 12:47
tokios kainos buvo uzpernai.
2007-10-16 13:13
Tai siemet kokios?Gal jau laikas kelti savo kaina?
2007-10-17 14:06
o apie ka kalba eina? kursiniai, diplominiai? bakalauro, magistro?
2007-10-17 14:09
apie viska
2007-10-18 15:38
Afro, tavo įdomi sistema viską matuoti lapais. Referatams tas tinka, iš dalies ir kursiniams, bet jau aukštesnio lygio darbų rašyma tai jau nežinau kaip pamatuot lapais. Referatėlius ar panašius darbelius aš kartais rašau ir už mažiau kaip 15/lapas, bet diplominių kainos manau šiemet prasideda nuo minimum 2 t už vidutiniškos kokybės darbą.
2007-10-22 22:24
Sveiki visi, man kyla klausimas, ar nevertėtų visiems rašytojams susitarti dėl kainų, nes kai kiti rašo už mažiau, tai ir kyla visokių "pagundų" pirkti darbus mažesne kaina, nors, kita vertus, sukčiams nuo to tik geriau būtų...
RE: RE: Lapo kaina
2007-11-13 16:43
studentel Rašė :
Sveiki visi, man kyla klausimas, ar nevertėtų visiems rašytojams susitarti dėl kainų, nes kai kiti rašo už mažiau, tai ir kyla visokių "pagundų" pirkti darbus mažesne kaina, nors, kita vertus, sukčiams nuo to tik geriau būtų...

Studente, tai butu draudziamas susitarimas - konkurencines teises pazeidimas. Rinkoje reikia konkuruoti. Zmones turi teise rinktis - ar geresne kaina, ar geresne kokybe.. jeigu gerai rasai, nebijok tos kainos tureti - bus klientu vis tiek ;)
RE: RE: RE: Lapo kaina
2007-11-13 17:02
Konkurencija Rašė :
studentel Rašė :

Studente, tai butu draudziamas susitarimas - konkurencines teises pazeidimas. Rinkoje reikia konkuruoti. Zmones turi teise rinktis - ar geresne kaina, ar geresne kokybe.. jeigu gerai rasai, nebijok tos kainos tureti - bus klientu vis tiek ;)

konkurencija, tu visiskai teisi, negali butu jokiu susitarimu, tai butu kartelinis susitarimas, kuris yra draudziamas. :) taigi jokiu susitarimu buti negali :) na nebent tyliai visi susede susitartumeme, taciau ir tai musu teisesauga draudzia :(
2007-11-29 12:12
Patariu visiems studentukams netempkite iki paskutinios dienos nes tada mokesite labai brangiai.
2008-02-27 23:54
Sveiki,

Kiek maždaug kainuoja techninio (inžinerinio) dalyko kursinio darbo lapas.
IP: 62.212.200.46
2008-05-01 19:30
ar galetum parasyti anotacija anglu kalba (1 lapa)?
IP: 85.255.58.106
2008-06-12 16:22
Aš neskaičiuoju už lapą. Kursinis 380lt, referatas 250lt (vidutinės apimties). Šio semestro kaina.
Dėl susitarimo, tai juk taip nebus, kad susitarsim ir visi to laikysis. Net netikslinga. Vieni kokybe, kiti kiekybe užsidirba. Vieniems svarbios rekomendacijos, kitiems paimti pinigus, ir išjungti telefoną.
IP: 81.29.21.15
2008-06-13 17:53
medastab, kažkokios kainos nelabai realios pas Jus. 380 Lt už kursinį, kuriam reikia pavyzdžiui suprojektuoti kokią schemą, pagaminti plokštę ir dar pateikti aprašymą yra nerealu. Tai liečia ir kitokius kursinius iš techninės srities. Dažniausiai jie neapsiriboja tik medžiagos surinkimu, jos išanalizavimu ir išvadų padarymu. Mane domina, kaip įvertinti techninės srities kursinį darbą. Dėl Jūsų kainos už referatą, tai viskas ok, bet va dėl kursinio tai labai suabejočiau. Gal kas turit įdomesnių minčių?
IP: 77.79.24.33
RE: RE: Lapo kaina
2008-06-13 21:45
Bastet Rašė :
medastab, kažkokios kainos nelabai realios pas Jus. 380 Lt už kursinį, kuriam reikia pavyzdžiui suprojektuoti kokią schemą, pagaminti plokštę ir dar pateikti aprašymą yra nerealu. Tai liečia ir kitokius kursinius iš techninės srities. Dažniausiai jie neapsiriboja tik medžiagos surinkimu, jos išanalizavimu ir išvadų padarymu. Mane domina, kaip įvertinti techninės srities kursinį darbą. Dėl Jūsų kainos už referatą, tai viskas ok, bet va dėl kursinio tai labai suabejočiau. Gal kas turit įdomesnių minčių?

o 380lt. cia tipo daug ar mazai? :)
IP: 81.29.21.15
RE: RE: RE: Lapo kaina
2008-06-14 12:16
djdainius Rašė :

o 380lt. cia tipo daug ar mazai? :)

Savaime suprantama kad mažai. Tiek galima imti už kursinį, kuriam parengti užtenka 2-3 dienų. Pati tiek esu ėmusi už ekonomikos kursinį iš pažįstamų. Nes darbui parengti užtrukau tris dienas, iš kurių viena buvo skirta medžiagos rinkimui. Mane domina realios techninio, inžinerinio kursinio kainos, nes šiaip nesu intensyviai praktikuojanti rašytoja, ir neįsivaizduoju situacijos rinkoje. Jei apskritai kas nors tokius darbus rašo? Kad būtų aiškiau, paminėsiu sritis - elektronika, programavimas, fizika ir pan.
IP: 81.7.101.36
2008-06-14 18:38
as moku uz puslapi 40 litu, nes kai anksciau susigundydavau pigiau, tai yra apmove gaidziai. reikia tureti pastovu rasytoja, tai tada bus ramu. ir svarbu, kad konfidenceluma garantuotu.
IP: 85.255.58.106
2008-08-21 16:43
Bastet, aš nekalbėjau apie ypatingai specifinius kursinius. Už tokią kainą rašau ekonomikos, marketingo, vadybos teorinius kursinius . Schemų neprojektuoju:)
IP: 84.32.211.214
2008-09-08 17:38
hjhgk.