Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>Kaip atsirinkti patikimus užsakovus?

Kaip atsirinkti patikimus užsakovus?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo tema
AutoriusPranešimas
IP: 178.236.197.137
Kaip atsirinkti patikimus užsakovus?
2011-03-21 19:54
Nemažai darbų užsakovų yra sukčiai, apgavikai. Kaip Jūs išsirenkate gerus užsakovus, kurie yra patikimi ir žinote, kad tikrai pirks mokslo darbus, o nedings užsisakę mokslo darbus ir nieko nemokės???
Nes pav. aš tai visai nežinau ir dažnai susiduriu su šia problema.
IP: 78.61.46.26
RE: Kaip atsirinkti patikimus užsakovus?
2011-03-26 11:43
As visada imu avansa. gauti pinigai yra isipareigojimas ne tik uzsakovui pirkti parasyta darba, bet ir man isipareigojimas neimti kitu uzsakymu, o dirbti prie to. Jei darbelis menkas ir pigus, rasau be avanso. Bet jei kalba eina apie baigiamuosius darbus imu 30 proc avansa ir taikau mokejima dalimis. Reiskia parasau trecdali - uz trecdali ir susimoka. Sulaukiu kito trecdalio - siunciu kita dali. Taip saugiau ir man ir uzsakovui.
IP: 84.46.236.94
2011-03-30 19:06
Kaip pasirinkti patikimus paslaugų užsakovus - subtilus dalykas, bet per kelis darbo metus sudėliojo šiokia tokia atrankos sistema. Tiesa ji yra pakankamai intuityvaus pobudžio.

Universalių taisyklių čia nelabai sugalvosi. Viena iš tokių, niekuomet nepriimti užsakymo iš žmogaus, su kuriuo bent kartą nebuvo bendrauta telefonu. Idealus atvejis - gyvas bendravimas.

Darbo pradžioje už konsultacijas ir plano paruošimą aš imu 10proc. mokestį kaip avansą ir užstatą tuo pačiu metu. Tai yra tam tikras mokumo garantas ir bendradarbiavimo pradžia. Darbai stabdomi atsiradus pirmiems nemokumo, ar nenoro mokėti požymiams.

Beja, dauguma probleminių situacijų nebutinai yra sprendžiamos konflikto pagalba, kartais užtenka paprastai žmogiškai pakalbėti, ir paaiškinti situaciją, arba išklausyti paties užsakovo, tačiau bet kokiu atveju, jei kažkas nėra nusiteikęs mokėti, aš daugiau nesu nusiteikęs kažką daryti :)

Su piktybiniais klientais yra atskira šneka :) Linkiu studentams tokiais nebūti, o rašytojams tokių klientų kuo mažiau turėti. Piktybiniai klientai yra nemėgstami ir nepageidaujami bet kokioje paslaugų sferoje. :)

IP: 78.57.227.86
2011-04-05 23:39
Sveiki jauni ir nelabai kolegos ;),

reikia pritarti djdainiui, kad tai yra intuityvu, reikia pritarti ir Serai, kad avansas labai padeda...
Viena iš universalių taisyklių - NIEKADA, pabrėžiu - JOKIOMIS APLINKYBĖMIS nerengti darbo savo draugui, giminaičiui ar kitaip artimais ryšiais susijusiam asmeniui. Prielaidas ir pasekmes susigalvokit patys :), bet dar kartą kartoju - NIEKAD...

Diskutuotina dėl teiginio, kad būtina pasimatyti ar pasikalbėti su užsakovu. Brrr... :), laiko švaistymas (susitikimai). Tokiu atveju priskaičiuoju 10-30 proc. konsultavimo ir sutarties sudarymo išlaidas.
Šiais laikais, kai el. laiškas pripažįstamas teismuose kaip sutarties sudarymo pagrindas, o į pasiūlymą atsakoma bankiniu pavedimu, laikoma, kad sutartis sudaryta. Tai kam dar gaišti laiką susitikimams? Dėl pokalbių telefonu ar pan. visai kitas reikalas. Tačiau iš savo gyvenimiškos patirties galiu pasakyti, kad >2/3 savo užsakovų nemačiau gyvai, o ~50 net balso nesu girdėjęs :). Ir jei sąžiningai, man visiškai nesvarbus net faktas, kad už Marytę sumokėjo Jonukas ar Onytė. Vesdamas apskaitą atvaizduoju, kad užsakovas nežinomas ir tiek žinių. Be to, protingi užsakovai susikuria vienkartinius (tik šiam kartui reikalingus) pašto adresus, net nusiperka išankstinio apmokėjimo GSM korteles...

Jei kyla abejonių ar klientas bus patikimas būtina:
1. avansinis mokėjimas (net ir patikimiems klientams). Be jo, net nepradedu naršyti po straipsnių duomenų bazes;
2. kai parengi darbą ar jo dalį informuok klientą kiek psl. darbas ir paklausk, kuriuos iš jų, jis norėtų matyti, bet ne daugiau kaip 30-40 proc. Tą dalį darbo persiusk užrakintoje pdf byloje be spausdinimo galimybės. Jei reikia pateik viso darbo print preview printscreen'ą, kad būtų lengviau klientui atsirinkt ką jis nori matyti :).
3. gavus apmokėjimą persiųsk visą darbą.
3.' variantas yra iš karto siųsti darbą užrakintame archyve. Slaptažodžio ilgis min. 20 simbolių, iš kurių turi būti bent 1-2 lietuviškų rašmenų, tiek pat kirilicos, skaičiai, kiti simboliai (~! ir pan.). O slaptažodį pateikti gavus apmokėjimą.

Širdimi jaunas :),
Expert'as
IP: 77.79.24.33
2011-04-06 01:08
Faina Experto patarimus paskaityti. :) Tu broli, kaip visuomet tikslus ir konstruktyvus savo pasisakymuose. Šaunuolis. :)
Daugelį iš tavo išvardintų dalykų naudoju kaip prevencines priemones jau daug metų. Iš 10 aštuonių klientų aš irgi dažniausiai nematau, ir tol kol vyksta normalus atsiskaitymas, man irgi nelabai įdomu kaip jie atrodo. Tiesa, kaip dažnai būna visgi finale kai tenka pamatyti žmogų gyvai, koks malonus nustebimas būna, kai sužinai, kad visą laiką bendravai su tokio dieviško grožio mergina. :) Ech, daugiau tokių klienčių. :)))

dėl to, kad JOKIOMIS APLINKYBĖMIS nerengti darbo savo draugui, giminaičiui ar kitaip artimais ryšiais susijusiam asmeniui - sutinku, čia yra AUKSINĖ DĖVĖTŲ AUTOMOBILIŲ PARDAVĖJŲ TAISYKLĖ. :))))

Bet čia turbūt irgi nereikia visko taip suabsoliutinti, nes artimiems žmonėms irgi yra tekę padėti, ir kažkaip viskas gerai buvo... tfu tfu tfu...kad neprisišnekėčiau. :)

p.s. rasiu visgi laiko, ir pradėsiu pagaliau rašyti savo blog'ą, ten tikrai išdėstysiu daugiau įvairių subtilybių, mūsų slaptų rašytojų amato. :)
IP: 62.212.203.98
RE: RE: Kaip atsirinkti patikimus užsakovus?
2011-04-06 08:46
Nu faini pastarieji du pasisakymai, pritariu 100 proc jiem, as ir savo uzsakovi 90 proc nematau, buna, kad po poros metu ar mazesnio tarpo daug kas pradeda rodyti nora biciuliautis, taciau tokiais atvejais stengiuosi pasilikti prie dalykiško stiliaus....
Atsainiai žiūriu ir į tokius užsakymus, kurie prašo bi tik pralyst (tipo sumažink kainą), tuomet rekomenduoju kreiptis pas kitą (copy paste)rasytojų kategoriją. Nors su sperų skelbimų klientais retai reikalų beturiu, taciau kartais pabandau uzpildyt atsiradusius kelių dienų tarpus.Iš kelių atvejų susidariau prielaaidą, jog kai kas bando pirkdami darbus gudrauti, uzsako mazesnio lygio darba (pvz kursini) ir naudoja diplominiui, beveik visus kartus issiaiskinau paprasydama metodiniu ir pan, nes reikalaujama 50 lapu apimties kursinio apimtis siek tiek keistokai skamba, bet va del vieno referato parasytos teorijos iki siol ir nesu tikra :)Cia toks pastebejimas, aisku, vienijantis rasytojus portalas tikrai leistu issakyti ir padiskutuoti apie daugiau sio verslo praktikos idomybiu.....
2011-04-06 13:53
Galima būtų diskutuoti, tik kad tų rašytojų čia ant pirštų galima suskaičiuoti, rašytojai senbuviai tai vieni kitus iš šio forumo žino, o naujų rašytojų kažkaip neatsiranda... Taip būtent - rašytojų kurie iš to sugebėtų pragyventi. Galiu paaiškinti detaliau, rašytoju aš pavadinčiau jauną žmogų, kuris sugebėjo atlaikyti tiek fiziškai, tiek psichologiškai bent vieną sezoną. Ką reiškia atlaikyti? Tai daugmaž tas pats kas atlaikyti 15 raudų bokso ringe. Jei tokiam žmogeliukui ''nepareina'' sveikata vasaros pradžioje, ir ''nenuvažiuoja'' stogas nuo streso, atsakomybės ir įtampos, ir jis nepabijo dar vienam sezonui išeiti į ringą, tokį jau galima dalinai vadinti pradedančiuoju rašytoju. Visi kiti... aš juos vadinu vienkartiniais... pabando, išeina-neišeina, nusivilia-nenusivilia, bet dažniausiai jiems ''atšoka'' fantazija toliau kažką rašyti.

Inega (spėju varda Inga galėtų būti) kiek supratau šiokios tokios patirties turi:) Tai va, WELCOME 2 DA CLUB :)
2011-04-06 18:01
djdainius Rašė :

Inega (spėju varda Inga galėtų būti) kiek supratau šiokios tokios patirties turi:) Tai va, WELCOME 2 DA CLUB :)

Nepriekabiauk prie merginos viešoj erdvėj :), o vardą atskleisti tas pats kas paviešinti kitas dvi jautrias moters "paslaptis": amžių ir svorį ;)

Ex

P.S. jau seniai pribrendo reikalas įkurti pradžiai neformalią, o vėliau gal ir formalią, profesionaliai darbus rengiančių asociaciją :). Ten galėtume pateikti sąrašą gerai dirbančių, išsirinktume kontrolės instituciją naujiems nariams :). Vis šioks toks aiškumas klientams būtų. O tiems lengvatikiams, kurie galvoja, kad vieni gali apdergti visą Lietuvos laisvą plotą, atsakau: net drambliu būdami to nepadarysit. Tad įsitinklinimas, tikrai nepablogins nei vieno iš dalyvaujančio galimybių gauti užsakymus :). Beje tinklas turėtų vienyti pavienius asmenis, o ne "kooperatyvus" :).

Gerai nusiteikęs ir kitiems to linkintis,
Ex
IP: 84.46.248.81
2011-04-06 18:09
Tai mes su vienu kolega jau senai tokią mintį audžiam, apie asociaciją, organizaciją, ar kaip ten bepavadinsi. Vakarų Pasaulyje tai jau senai egzistuoja - The International Association of Professional Ghost Writers - http://iapgw.org/

Tik va tavęs Experto niekaip neina prikalbinti :) tu gal paskambink vieną, pakalbėsim. :)
2011-04-06 19:01
djdainius Rašė :
Tai mes su vienu kolega jau senai tokią mintį audžiam, apie asociaciją, organizaciją, ar kaip ten bepavadinsi. Vakarų Pasaulyje tai jau senai egzistuoja - The International Association of Professional Ghost Writers - http://iapgw.org/

Tik va tavęs Experto niekaip neina prikalbinti :) tu gal paskambink vieną, pakalbėsim. :)

Sveiks,

matai kaip yra. Ta asociacija vienija kiek kitokio plauko rašytojus :). Jei jau imtis tokios veiklos kaip tikrasis Ghostwriter'is tuomet ir atlygio galėtume prašyti procentaliai nuo to, kiek mūsų klientas gaus daugiau pajamų pakėlęs kvalifikaciją :). Faktiškai atrodytų taip: jei jis/ji šiuo metu dirbdamas gauna 1200 Lt "į rankas", o apsigynęs/usi magistrą gauna 1500 Lt "į rankas". Vadinasi mums galėtų priklausyti po (tarkim) 20 proc. per ateinančius 10 metų jo pajamų :). nei daug nei mažai, jei nesikeičia atlygis po 300 LT per mėn :) už tai, kad kažkada varvinai akis ir džiovinai smegenis, bei pasidarei truputį labiau išprusęs vienoje ar kitoje srityje :). Bet tai tik viena variacija. Galimi įvairūs momentai. Ir jei sąžiningai šiuo metu mažiausiai norėčiau rašyti kokio nors savęs ir tautos negerbiančio politiko memuarus :)

Ex
2011-04-06 23:09
Expertai, visi jie yra to paties plauko kaip ir mes, jie tiesiog yra užsakymų vykdytojai. Rašo knygas, biografijas, gauna honorarus, ir dalinai pretenduoja arba nepretenduoja į autorystę. O tavo pasiūlytas variantas kaip čia pasakius - Lietuvoje neįgyvendinamas. :)

O mintis apie bendradarbiavimą, t.y. ''neformalią, o vėliau gal ir formalią, profesionaliai darbus rengiančių asociaciją'', kitaip tariant forumą, virtualią bendruomenę, kur to paties amato žmonės galėtų tiesiog bendrauti, čia gera mintis.

p.s. o dėl politiko ar kokio žvaigždūno biografijos, sumokėtų kas 50-70K. - parašyčiau, visviena tai ne mano biografija ir ne mano gyvenimas. Pasaulinėje rinkoje yra pilna bevertės biografinės literatūros, ir visviena tas knygas kažkas perka, perka ir neskaito. Čia R. Reiganas :))
2011-04-07 19:10
O aš jei ir imčiau rašyti, tai nebent apie tai, kaip aš ir tokie kaip aš sugriovė mažos šalies ekonomiką :).

Platesnis komentaras.

Žinant, kad Europa yra deklaravusi jog mes jau žinių visuomenėje, tai pasidaro aišku, kad mūsų darbo "vaisiai" tiesiogiai kerta per dirbančiųjų kompetencijas. O jei dar rimčiau per nekompetencijas. Iš to nesunku padaryti išvadą, kad kol gyvuosim mes, tol Lietuva neatsikratys provincijos sindromo, nes mes gaminsim ir teiksim paslaugas ne tokių kokių reikia, o tokias kokias mokame. Taip pat yra žinoma, kad šiuo metu inovacijos ir IT produktai sukuria bene didžiausią pridėtinę vertę. Išeinant iš šios pozicijos, mes vis dar provincija, nepaisant atskirų mūsų tautiečių sėkmių pasaulinėje rinkoje. Tad ir mūsų BVP kaip buvo, taip ir liks generuojamas iš to kiek pravalgėm, ir kiek pridergėm.
Jausdamas socialinę atsakomybę, besikreipiančiam klientui pirmiausiai pasiūlau pačiam rengti darbą ir jei labai toli manęs nenusiunčia, o mandagiai padėkoja už pasiūlymą ir išsiverkęs ant peties kaip jam/jai šiuo metu sunku, nes reikia ir į darbą, ir į klubą, ir dar vaikus užauginti, etc. mano širdis suminkštėja ir ilgai nelaukęs imu kelti šalies BVP tiek per sumokamus mokesčius, tiek per išaugusį mano vartojimą :), nors giliai širdyje suvokiu, kad tamsos amžius ne už kalnų, o jau kalnuose :(.

Bet kai pagalvoji: "Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o šimtai liūdės" (Keistuolių teatro repertuaras).

Ex.

2011-04-07 19:23
Na gilią mintį tu čia išsakei :) Man tai lengviau pasidaro nuo daugelio man gerai žinomų istorinių faktų apie žymius žmones ir tai kaip jie užsidirbdavo, kad ir W.A. Mozartas, kuris taip pat rašė muziką už pinigus, kas žino kiek mūsų klasikinė muzikos lobyne yra neatrastų didžiojo muzikos genijaus kūrinių. Bet ar klasikinė muzika nuo to nuskurdo?

p.s. tiesa, mes čia kažkaip nuo temos nusidiskutavom? :)
IP: 188.69.224.154
2011-04-08 08:30
Filosofiniai nukrypimai kartais ir gerai :) padeda praskaidrint "rasanciojo" sausa kasdienybe. Man patiko rasytojo karjeros trukmes uzvardijimas, sprendziant is visko jus jau brandaus amziaus vilkai..... As tik pgl amziu tikriausiai i pradedancius rasytojus tikciau, fiziskai ringe kaunuos jau 3 pavasarius,ir viskas gerai....tiesa turiu savu reabilitacijos budu... kazi kaip butu jei leisciau smegenim išsisunkti ir nebegiociau vakarais.....tik taip galiu issikratyti "jau permastytas temas ir parasytus" darbus ir imtis nauju.....Vaikinai.....jei atlaikysit si sezona ir uzsidirbsit poilsiui.....jei reikes minciu reabilitacijai padesiu ir jums.....sukuos pajurio mieste...o ir turizmo bei rekreacijos sfera yra vienu is mano pagrindiniu.....
2011-04-08 12:54
Na tai mes tuomet pavasariui pasibaigus iš karto pas tave :)))
Beja, vakarais ir aš bėgioju, labai naudingos pratybos, daug gerų idėjų ir sprendimo būdų gimsta tuo metu galvoje.:)
2011-04-08 13:00
Tiesa, gryžtant prie temos, turiu vieną klientę, kaip čia pasakius labai įnirtingai neorinčią atsiskaitinėti, ir norinčią numušti kainą iki nerealių žemumų. Skambinau vakar į studijų skyrių tos mokymo įstaigos, klausiau: kaip Jūs kovojat su studentų nesąžiningumu... ir ką Jūs galvojat, pasirodo kovoja... :) papasakojo ką ir kaip, kokia forma reikėtų pateikti, surinks komisiją, mane informuos apie tyrimo eigą. Realiai gręsia skola iš to dalyko ir griežtas papeikimas.

Tai va, net nežinau kaip čia daryti, gaila man tų studentų, bet tas jų neatsakingumas ir akiplėšiškumas kartais... trūksta žodžių...

Kokie komentarai bus kolegos?
IP: 188.69.224.154
2011-04-08 13:47
As tai laikausi tokio rezervinio varianto, kurio dar neteko isbandyti: jei ivyktu nesusipratimai, del kurio sprendimo neiseitu rast, darbo leisciau atsisakyti, t.y. nepirkti, ir is mano puses grazinti paimtus pinigus su salyga, jeigu kliente irodys kad darbo nenaudos, o tai reiskia pateiks man ta pacia tema nauja rasyta darba, kuri ji mokymo istaigai sius. O tada ir vertinti galima ar darbas geriau uz tavo parasytas, ar ne....ar realus priekaistai ar issigalvojimai...o jei sitas variantas jai netinka tikriausiai ir pagalvociau apie registruota laiska istaigos vadovybei...su i autoriniu teisiu pretenzija rastu.....nors kaip tas realiai vyktu ir nelabai isivaizduoju.
2011-04-08 14:00
na žinok, kad nenaudos, tai čia naivu tikėtis: čia tas pats kas pririšti dramblį su vilnoniu siūlu ir tikėtis, kad nepabėgs:))
Nesinori aišku to daryti, bet jei nėra nei atsiskaitymo, laikas sugaištas, medžiaga surinkta, ir dar drįsta moralizuoti bei mokyti mane kaip reikia rašyti darbus... ką aš žinau... be kita ko aš turiu tos studentės darbo pavyzdį įvertintą 10 balų, ir šaltinį iš ko jis yra plagijuotas... nepatingėjau paeiškoti ir radau. Taigi dvigubus kaltinimus galiu pareikšti.
2011-04-08 16:09
Sveiks,

variantų tikrai yra jei buvo avansinis mokėjimas.
1. Eini pas advokatą ir surašot laišką kaip priklauso, kad įsipareigojimus reikia vykdyti, o jei jų nevykdys, tuomet jos išieškojimas vyks teismo keliu. Tai savaime suprantama padidins jos kaštus ir t.t. Taip pat gražiai primeni, kad kreipiantis į teismą busi priverstas pažeisti jos konfidencialumą. O laimėjus tokią bylą (be didelio vargo) studentė vienareikšmiai būtų pašalinta iš aukštosios mokyklos, nes jokia aukštoji mokykla netoleruoja neigiamo viešumo.
2. Inegos variantas priimtinas su kitokiom išlygom. Tokiu atveju darbą reikia "pakabinti" internete viešai ir nusiųsti nuorodą studentei. Tegul susivokia, kad pinigus už darbą reikia mokėti. Jei tai nepadeda, tuomet 1 arba 3 :)
3. Perspėti studentę dar kartą, kad jei nebus atlyginta už suteiktas paslaugas, visa susijusi informacija bus perduota jos aukštosios mokyklos atsakingiems asmenims. Siekiant išvengti šališkumo, reiktų informuoti tiek tiesiogiai atsakingos (tos katedros), tiek fakulteto, tiek ir centrinio studijų skyriaus darbuotojus. Taip būtų užtikrinta, kad sprendimas būtų priimtas toks, kokio reikia. Tai beje nesumažina galimybių po to savo teises ginti teismine tvarka.

Ex

P.S. Inegos pasiūlymas prie jūros dvelkia romantiškais nuotykiais :)
2011-04-08 16:11
djdainius Rašė :
be kita ko aš turiu tos studentės darbo pavyzdį įvertintą 10 balų, ir šaltinį iš ko jis yra plagijuotas... nepatingėjau paeiškoti ir radau. Taigi dvigubus kaltinimus galiu pareikšti.

O čia jau būk atsargus, nes vertini dėstytojo darbą. Tai reiškia, kad abejoji tos aukštosios mokyklos dėstytojų kompetencija :). Kita vertus, beveik visų aukštųjų mokyklų metodiniuose ar vidaus dokumentuose nustatyta, kad už darbo autorystę atsako studentas. Tai, nebent šiuo kampu švelniai truktelti...
2011-04-08 16:24
Na kaip čia pasakius, aš pateiksiu tik tą šaltinį, iš kurio rašto darbas buvo padarytas, o komisija tegul pati sprendžia plagiatas tai ar ne plagiatas. Aš dėstytojo darbo nevertinu ir negaliu vertinti, net jei labai norėčiau, nėra tokių svertų. :) Dėstytojas juk yra asmuo, kuris priima jį, kitaip tariant dėstytojų atsakomybė yra darbo tikrinimas ir įvertinimas, o už už darbo autorystę atsako studentas, kaip tu ir sakai.

Pas advokatus nesikreipsiu, jei jokių gyvybės ženklų neparodys, surinksiu viską ką turiu ir nusiūsiu į studijų skyrių. Čia kalba ne apie pinigus eina, o apie kitokius dalykus (vertybes), kurių jaunoji karta jau nebesupranta.

Daugybę kartų yra tekę ginti savo kaip vartotojo teises, visus kartus laimėjau... na ką, reikės ginti dabar ginti savo kaip autoriaus ir užsakymų vykdytojo teises. :)
IP: 78.58.15.249
2011-04-09 18:39
Po geros pertraukos (net slaptažodį buvau primiršęs) įlindau į šperas ir žiūrėk tu man, kokios diskusijos čia vyksta! Net expertas (-ė?)savo genialumo nedemonstruoja:) Vis dar kai kurie kolegos pasvajoja apie asociaciją...n-tuosius metus..:) O va apie pajūri svajoti galima, nors ir pats sezono vidurys. Inega nuspėju, ne nuotykius siūlo, o gal tik vietą, iš kurios vaikinai savarankiškai eis tų nuotykių ieškoti ir į kurią vaikinai kviečiami tik pakankamai užsidirbę poilsiui :)))
O kai užsirauni ant nahališko kliento, nemalonu. Gal tokio protui nušviesti padėtų išsamus būsimų veiksmų planas ir neabejotinos jų pasekmės jo studento karjerai.
2011-04-09 21:13
Tai kad Stepai, kaip čia tau pasakius, turbūt ne pas vieną iš mūsų yra praktikoje pasitaikę tikrai ne vienas ''pagerintas'', su ryškiais neurozės ar psichozės požymiais. Blogiausia, kad ne iš karto sekasi juos identifikuoti. Bet tikslas ir priežastis yra dažniausiai banaliai paprasta - pinigai... Įdomu kaip jiems pavyktų padaryti tai bet kurioje kitoje paslaugų sferoje. Pvz: nuvežei į autoservisą Golfą, po to reikalauji Mercedes'o, nuvežei sutaisyti automobilio, viską sutvarkė, o po to: - tu žinai, čia aš ir pats galėjau taip pasidaryti. Arba pasidarius pas kirpėją vakarinę šukuoseną: - žinai, aš šiandien eisiu į vakarėlį, ir jei aš ten turėsiu stulbinnatį pasisekimą su ''savo'' nauja šukuosena ir tapsiu vakaro karaliene, aš tau sumokėsiu, tinka? Kaip galvojat taip būna gyvenime? Ar tai įmanoma?
2011-04-09 23:29

Stepas Rašė :
Net expertas (-ė?)savo genialumo nedemonstruoja:) Vis dar kai kurie kolegos pasvajoja apie asociaciją...n-tuosius metus..:) O va apie pajūri svajoti galima, nors ir pats sezono vidurys.
Inega nuspėju, ne nuotykius siūlo, o gal tik vietą, iš kurios vaikinai savarankiškai eis tų nuotykių ieškoti ir į kurią vaikinai kviečiami tik pakankamai užsidirbę poilsiui :)))

Ir tau, Stepai, labas sako Expertas, o ne ("ė" su klaustuku :)).

Jei būčiau smalsus paklausčiau, kur tu to genialumo pasigedai? Bet kadangi nesmalsus, tai sakau, kad genialumas yra paprastume :). Todėl tai kas išdėstyta aukščiau, yra paprasta, bet ne prasta :).
O kad nereiktų spėliot, viešai paklausiam Inegos...

INEGA, prašau detalizuoti savo pasiūlymą, nes Stepas atvykęs pas tave nori eit į šoną :) ieškoti nuotykių. Ir kas per užuomina dėl "ir uzsidirbsit poilsiui" :)?

Taika ir ramybė jūsų namams, šaliai ir visam pasauliui...
Ex
2011-04-10 12:31
Galėtų Klaipėdoje tuomet padaryti pirmą rašytojų gildijos steigiamąjį susirinkimą, visi pagrindiniai miestai dalyvautų. :)
IP: 188.69.224.145
2011-04-10 16:10
Nu romantiskos nuotaikos cia pas visus, manau visiem smagiau dirbti, kai zinai, jog laukia malonumas.....o mano "romantiskasis" planas buvo toks: Teisus buvo expertas sakydamas, jog siulau startine vieta, nuotykiu is asmenines puses nesiulau nei vienam, o juos patirti siulau visiem kartu: pvz: rasytoju pasiplaukiojimas baidaremis Minija, pajuriu zygelis pesciom nuo Klaipedos iki Juodkrantes ar Palangos, o gal kas noretu pabandyt siaurietiskaji su lazdom ejima....puiki butu proga prota pailsinti, o ir pabendraut visiem aktualia tematika manau tikrai butu ne prosal...gal tokiam susiburime butu padetas pagrindas ir asociacijos steigimui ir pan....Tokios buvo mano mintys :)kas uz?
2011-04-10 20:47
Inega, aš už. :) bet kokiu atveju, iki to laiko galima net ir visus įstatus paruošti. Klaipėdos miestui jaučiu didžiulę nostalgiją nuo vaikystės laikų. Visos mano vasaros tenai prabėgo. :)
IP: 78.58.15.249
2011-04-11 18:17
Jūs kolegos, rašydami darbus, visada taip nukrypstate nuo temos? Primenu, kad užduotis buvo „Kaip atsirinkti patikimus užsakovus?“ :))) Na suprantu, kai padvelkia jūra, niekam ta tema nebeįdomi.. Net expertas ekspertui būtiną smalsumą prarado :)
O čia dar baidarės, žygiai... Oho, kokie atstumai siūlomi, ne bet kuris vyrukas atlaikytų, gal Inega, Radvilų ž-je buvom susitikę?;-)
Dainiau, suprantu, kad išliejai apmaudą ir klausimai yra tik retoriniai. Nuo manęs berods prieš keturis metus viena verslininko žmonelė pabandė nusukti apvalią sumą. Pretekstas: nepatiko šaltinių sąrašo numeracija ir reziumė užsienio kalba. Ne vieną dieną diskutavome, kaip tai turi būti daroma. Teko ir grasinimų paklausyt ir pan., vienžo, nemalonus reikalas.
Bet ką aš čia apie tokias baisybes, kai ghostwriteriai jau užuodžia Palangos pušynų kvapus ir svajoja, kaip bėgs kopomis 20 km krosą :)
2011-04-11 21:48
Stepai 9/10 už paskutinį komentarą. Pasirodo turi jumoro jausmą ir sveiką nuovoką :). -1 už lyrinį nukrypimą ties Dainiumi :).

Ex

P.S. Po 20 km kroso pamatytumėt be skrodimo kaip atrodo rūkančiojo plaučiai :)
2011-04-11 21:56
Nesusipratimai buvo išspręsti taikiu būdu mano atveju šį kartą. Buvau sugrįžęs prie mano minėto atvejo susirašinėjimo istorijos, paskaičiau - ''gražu net žalia'' buvo pradžioje, būčiau žinojęs kad susidursiu su tokiu ''žemės drebėjimu Japonijoje'', net nepradėjęs būčiau daryti.

Expertai, lyriniai nukrypimai nėra blogai, aš juos naudoju tam kad vaizdingiau perteikti esamą situaciją, mano praktikoje tai padeda kiek kitaip pažvelgti į įprastus ir dažnai banalius dalykus gyvenime.
locked Ši tema užrakinta. Nauji atsakymai neleidžiami.
  • Puslapiai:
  • 1
  • 2