Išplėstinė paieška

Darbu rasymas

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
Darbu rasymas
2007-06-14 09:05
atsirado labai daug zmoniu , kurie uzsiema plagiavimu, o patys neraso darbu, jie numusa kainas, nuvylioja klientus , padaro mums visiems meskos paslauga, ka brangieji kolegos apie tai mastote?
RE: Darbu rasymas
2007-06-15 00:46
man tai jie ne konkurentai, cia panasiai kaip su autoservisais ir garaziniais-chalturschikais :) arba su brangiom-originaliom ir pigiom-fuflizhnom autodetalem. kiekvienas renkasi pagal save :) siaip yra tendencijos, kad Universitetai ateityje tik greiztins rasto darbu kontrole, taigi studentams kurie del vienu ar kitu priezasciu ieskos rasto darbu paslaugu teks irgi orientuotis i kokybe arba pradeti pagaliau mokytis ir rasyti darbus savarankiskai :) as tai esu tik uz tai :) nes mes rasytojai, tam tikrai prasme darom meskos paslauga visai Lietuvos ekonomikai, leisdami prasmukti ir gauti diplomus nepazangiems studentams :) vienaip ar kitaip tai tiesiog mano subjektyvi nuomone. chebra, gal mums kokia savo prfsajunga reiketu ikurti? ka galvojat? aisku niekas neiko negalvoja, nes nedaug cai rasytoju uzsuka :)
RE: Darbu rasymas
2007-06-20 22:01
labai malonu kolega, kad taip ispletojai tema, manau tikrai atejo laikas kurti profsajunga, idomu ka apie tai mano speros.lt vadovybe?, Hmz.. kita vertus, galetume lengviau nustatyti kainynus.. ir palaikyti tarpusavio rysi, manau pradesiu kurti mums skirta internetini puslapi :)