Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Rašytojams>Keisti užsakovai

Keisti užsakovai

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 86.38.183.25
Keisti užsakovai
2010-04-08 13:45
Atsiranda čia tokių nenaudėlių - užsakovų, kurie užsako kelių rašančių tą patį darbą arba net pamiršta apie susitarimą, kainą, laiką ar pan. Idomu kam tada tie darbai ...
IP: 84.15.147.231
RE: Keisti užsakovai
2010-04-08 15:12
Taip jie ieško kur pigiau arba pavyks apgauti ir nemokamai pasiimti darbą, pvz., šantažu. Aš jau pasimokiau ir neapsiimu, jei nenurodomas tel. nr. ir normalus el. paštas, nenurodoma tiksliai kokia specialybė.
IP: 78.58.91.17
2012-01-06 14:00
Manau, prie keistų užsakovų būtų galima priskirti ir žmones, kurie labai aplaidžiai žiūri ne tik į darbus, bet ir labai atsainiai kreipiasi dėl jų parašymo... Ne kartą teko susidurti su žmonėmis, kurie lyg ir nori darbo, bet to patys nežino :) tiksliau sakant parašo su paprastu klausimu: " Ar parašysite XXXX darbą?" ir viskas :) nesidomi net kaina. Tenka pačiai traukti tikslesnę informaciją ir informuoti klientą apie kainas, atsiskaitymus, ir kitą informaciją. Kartais susidaro toks įspūdis, jog kaina jiems nesvarbi (gerai būtų :) ), ir darbo atlikimas nesvarbus (nei terminas, nei kokybė), nes apie tai net nekalbama. Manau, jei klientas nori paslaugos už kurią moka, galėtų įdėti ir daugiau pastangų, juk nuėjęs į parduotuvę stengiasi išsirinkti geriausią prekę atsižvelgdamas į kainą :) Keisčiausia, jog ir po įnirtingo bendravimo (iš mano pusės), po kelių laiškų, vistiek nesuprantu ar žmogui reikia to darbo, ar jis pasiryžęs mokėti mano nurodytą sumą, koks atlikimo terminas :) Manau, kad daugelis sutiks, jog keisti tokie užsakovai :)
Ar čia tik man vienai tokie "užsakovai" pasitaiko? Kokie "keisti užsakovai" pasitaiko jums?
IP: 77.79.24.33
2012-01-06 16:25
Na, pasitaiko turbūt visiems. :-) Šiaip aš su tokiais nedirbu, arba (iš-)gaunu pilną info apie užsakymą arba... kitaip tariant jokių nesusipratimų finale man nereikia. :-) Bet kokio užsakymo įgyvendinimas yra tas pats projektų valdymas, turint minimaliai informacijos klientas gali gauti pavėsinę vietoj kotedžo... :-)))))
IP: 188.69.227.148
RE: RE: Keisti užsakovai
2012-01-06 17:31
Neseniai viena uzklausinetoja irg teko pabart, nes is trecio mano paklausimo nei apie terminus, nei info apie konkretesnius reiklavimus taip paaiskinti ir nesugebejo, nekalbant, kad man tikrai gaila laiko zaist katem-pelem, likau ir nesupratusi ar zmogui tik kainos reik, ar tikslingai uzsisokt ant kokio studentelio, kuris nei uzklausimo turiniu nesidomejes lengvai raga ikaltu. Beje, maciau sios personos uzklausima jau antra kart, todel itariu, kad taip musu sviesios galvos suprast jos noru ir nesugebejo ....
IP: 94.244.70.230
RE: RE: RE: Keisti užsakovai
2012-01-06 19:10
Inega, manau žinau apie kokį žmogutį tu kalbi... :) Nors... gal ir klystu :) Tiesiog, esu pastebėjusi vieną žmogų, kuris ir pernai ieškojo baigiamojo darbo, šiemet taip pat ieškojo, tiesa, kita tema :) Kartkartėmis ieško ir kursinių bei referatų... Išvada viena - tai yra tiesiog perpardavinėtoja (-as). O jei svarbiausiu kriterijumi žmogučiui tampa kaina, manau vėliau sumoka jis dvigubai :) Kaip sakant, nukenčia pats užsakovas :) Beje, tokių, mano pastebėjimu, atsirado gan nemažai....
IP: 81.7.103.17
2012-01-06 19:33
Girdejau, girdejau apie tokius keistuolius. Paaiskinimas cia yra paprastas, kodel jie nesugeba nieko normaliai paaiskinti. Tai ne studentai, tai perpardavinetojai. Jie patys bijo su zmogum kalbeti, nes zino, kad ju balsai jau visiems zinomi, tad papraso kokios nors tetulytes ar pusbroliuko ar kaimyno paskambinti. O is kur pasalinis zmogus zinos visas plonybes apie darba? Jam tik mikcioti belieka ir geriausiu atveju nuo popierelio nuskaityti nerisliai temos pavadinima :))))
IP: 81.7.103.17
2012-01-06 19:39
Vaistai tokiems paprasti - avansas. Visiems is eiles avansu neprimokes.

mesir Rašė :
Atsiranda čia tokių nenaudėlių - užsakovų, kurie užsako kelių rašančių tą patį darbą arba net pamiršta apie susitarimą, kainą, laiką ar pan. Idomu kam tada tie darbai ...

IP: 84.46.243.42
2012-01-06 19:56
Man patiko mergytea komentaras, tubūt taip ir yra... belieka tik palikėti visiems mums čia esantiems kuo mažiau tokių keistuolių... :-)
IP: 88.118.36.137
2012-01-07 00:07
Sveiki,

super forumo tema.
Keletas niuansų, kurie buvo nepaminėti:
1. Neretai taip elgiasi kooperatyvai, norėdami darbo dalies ar darbo, už kurį tikėtina jūs matysit atlygį, kaip savo ausis be veidrodžio.
2. Naujieji mūsų kolegos (nes vadinti juos konkurentais liežuvis ir klaviatūra neapsiverčia). Jie tiesiog zonduoja rinką ir kainas. Apgailėtina, bet veiksminga.
3. Seniai, tokiu būdu tikrinasi kainas ir/arba vertina kolegas :). Tikėtina, kad iš jų pinigus gausite. Bet apie save pateiksit tiek informacijos, kad užteks visam likusiam gyvenimui :).

O dabar darbas su tikrais studentais, kurie yra pasiklydę, nes:
1) ieško "geresnės kainos" ir "drebantys" dėl savo konfidencialumo. Tačiau problema dažniausiai išsisprendžia pakalbėjus telefonu, nors numerį "išpešt" kartais būna sudėtingiau nei parengti magistro darbą :).
2) emigrantai, kuriems LT kalba jau primiršta ir jiems bendravimas trumpu tekstu yra savaime suprantamas :).
3) vos nepamiršau mūsų gerųjų partnerių, kurie mus aprūpina duona - dėstytojų :). Ir pastarieji kartas nuo karto zonduoja rinką :). Šiaip, dėl sportinio intereso, kad turėtų apie ką kalbėti prie kavos.

Bet kuriuo atveju jei esmės nepavyksta išgrynint per pirmuosius 2-3 email, darau prielaidą, kad užsakymas niekinis. O su Ponu Nieku nedirbu. Visais kitais atvejais, kaip jau pastebėta aukščiau - avansinis mokėjimas išsprendžia daugelį, iškilusių ir neiškilusių diskusijų.

Sėkmės jums ir mums švietimo sistemos troliai.

Ex.
IP: 78.58.91.17
2012-01-07 10:53
:) juokas per ašaras tokie užsakovai... :) kaip galima paimti avansą iš žmogaus, jei jis dar temos normaliai neparašęs :) nekalbu apie tai kur studijuoja... ir kitos info reikalingos ne apie žmogų, o apie darbą: reikalavimai, terminas, apimtis ir t.t.
Na, tikėkimės užsakovai surimtės, ir bus tie "keistieji", kaip didžioji dalis klientų - komunikabilūs :)
IP: 88.118.36.137
RE: RE: Keisti užsakovai
2012-01-07 15:16
Laba,

atidumo, kolege, atidumo :).
Avansas imamas jei supranti užduotį. Jei užduotis neaiški - padėkoji užsakovui (?) už tai, kad kreipėsi...

Ex.

alvydaekel Rašė :
:) juokas per ašaras tokie užsakovai... :) kaip galima paimti avansą iš žmogaus, jei jis dar temos normaliai neparašęs :) nekalbu apie tai kur studijuoja... ir kitos info reikalingos ne apie žmogų, o apie darbą: reikalavimai, terminas, apimtis ir t.t.
Na, tikėkimės užsakovai surimtės, ir bus tie "keistieji", kaip didžioji dalis klientų - komunikabilūs :)

IP: 78.56.229.181
2012-02-07 19:36
Rašau smulkiu darbu (namu darbai ir pan).Į mane kreipėsi studentė dėl kursinio. Sutarėm viska, gavau avansa 30proc. Tik mano zioplumas, negavus visos sumos atidaviau visą darbą. Ir prasidėjo...sumokėsiu kai priims, po to kai įvertins iki vasario 1d. ir dingo. Parašiau pyktoka laišką. Operatyviai gavau atsakymą (parašyta jau vyro), ir šis žmogus dabar teigia, kad darbas neįskaitytas ir jis naudojosi žmonos el.paštu ir sąskaita (asmenvardžiai sutapo).
IP: 78.62.148.40
2012-02-08 20:09
Miela vis dar studente (jaunestudente) :),

jei darbą vykdai teisėtai, t.y. moki mokesčius, etc. Tuomet, kaip paslaugų teikėja turi kreiptis į policiją arba tiesiai į teismą, dėl esamo įsiskolinimo priteisimo.

Visais kitais atvejais, su užsakovais galima tartis gražiuoju arba ne visai gražiai:
informuoji, kad neesant mokėjimo, darbas ir visa informacija, įskaitant susirašinėjimą el. paštu ir mokėjimo kopija bus pateikta X aukštajai mokyklai.
Ir tik tuo atveju, jei jie pateiktų įrodymus, kad darbas nebuvo užskaitytas, klausimas būtų baigtas. Visais kitais atvejais - policija arba teismas.

Tuo atveju, jei darbas tikrai neužskaitytas, tau tektų gražinti įmokėtą avansą, o jie turėtų teisę reikalauti kompensacijos ne mažesnės, nei skolos lapelio kaina + 5 proc. nuo avanso sumos.

Ex.