Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Pomėgiai ir laisvalaikis>Antivirusinės programos

Antivirusinės programos

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 89.117.241.191
Antivirusinės programos
2016-06-21 02:40
Pasidalinkim patirtim, kam kaip su kokiom programom sekasi, nes kompiuteris didele laisvalaikio dalis

Visos buvo ir yra pas mane nemokomos

Naudojau microsoft security essentials, avg ir dar kazkokia buvo jau kompe kai pirkau. tai su ta instaliuota kompe parejo hardas, paskui idiegiau microsoft security essentials, po jos avg, pradejo kazkas darytis su kompu, idiegiau Avast nemokoma, praskenavau, tai rado du trojos arklius ir dar daug visko, isvaliau.

Tai dabar pas mane antivirusine Avast, plius dar isidiegiau Comodo ugnies siena, irgi nemokama, tai nuo to laiko viskas gerai.

Laiks nuo laiko Avast kazka sustabdo, ir Comodo, tai Comodo galima pasirinkt, ar duot leidima, ar blokuot

WiseDiskCleaner - išvalo kompa nuo junk failu, nemokamas. Uzstatai, pvz, kad kas savaite pravalytu, ir viskas. Isijungus parodo ikona, kad veikia, pabaigus parodo kiek failu ir kokios talpos išvale, tai pas mane kas savaite randa po 0,5 GB junko,o kai tik idiegiau, 7 GB junko išvale