Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Forumas>Pomėgiai ir laisvalaikis>Padek Lietuvai virtualiai!

Padek Lietuvai virtualiai!

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 217.211.20.185
Pranešimai: 1
Padek Lietuvai virtualiai!
2010-01-05 18:23
Yra toks internetinis žaidimas eRepublik. Tai virtuali tikrojo pasaulio kopija.Kiekviena šalis turi savo eKopiją žaidime, išskyrus didžiąją dalį Afrikos, truputį Azijos ir Baltarusija Europoje. Šiam žaidime nėra kompiuterio valdomų žaidėjų (NPC), visi žaidėjai TIKRI.
eRepublik yra tikro gyvenimo simuliacija. Čia reikia nuo tavo sveikatos priklauso tavo potencialas - kaip stipriai kovosi, ar kaip gerai dirbsi ir pan., kad palaikyti gerą sveikatą reikia valgyti, o kad valgyti reikia maisto, maistą reikia pirkti iš kepyklos.

Šiam žaidime galima kurti savo įmonę. Į įmonę galima samdyti kitus žaidėjus, kad joje dirbtų. Reikės reguliuoti atlyginimus, iš kur pirkti žaliavas ir pan.
Taip pat galima kandidatuoti į seimą, arba netgi į prezidentus.
Kaip jau supratote - žaidime vienintelis limitas - vaizduotė.

Aš, kaip planuojantis studijuoti Tarptautinius Santykius arba Ekonomiką, manau, kad tai puikus šansas patikrinti, bei pagilinti savo žinias.
Bet aišku galima taip nesigilinti į žaidimą, ir tiesiog praleisti vos 5min, prie eLietuvos, ir vistiek smarkiai padėti.


Dabar Lietuva yra labai maža, bei silpna. Mus netgi buvo kelata kartų užpuole eLenkai. Mes vos sugebėjom nuo jų apsigynti. Dabar pas lenkus yra 42 tūkst. žaidėju, eLietuvoj, vos tik 3tūkst., dauguma net nėra aktyvus.

Padėk eLietuvai gauti tinkamą vietą ePasaulyje!


Jeigu susidomėjote, užsiregistruokite per šį adresą http://www.erepublik.com/en/referrer/Draxius , jeigu jūs manot, kad reklamuoju šį žaidimą tik tam kad gaučiau kažkokius taškus, tai jūs klystate. Tiesiog jeigu registruojates per kito žaidėjo nuorodą, 6-tame lygije gausite 5 Gold kas yra daug netgi aukštesnio lygio žaidėjams, taip pat aš gausiu 5Gold, bet pažadu jums juos pervesti,nes jų jums reikės labiau.
Jeigu vistiek nenorite registruotis per mane, štai adresas http://www.erepublik.com

Atsiprašau už reklamą, tikiuosi labai nesutrukdžiau,
Draxius
IP: 86.38.204.123
Pranešimai: 1
RE: Padek Lietuvai virtualiai!
2010-03-11 18:47
Radau nauja skelbimu portala,visai patiko, grazus ir fainas kaip Lietuvai. Ten iprastai : Automobiliai, Manai, Butai, Darbas. Kurejai teigia, kad ju tikslas padaryti labai faina patogu ivairiu skelbimu portala, kuriam pasiruose ideti visas pastangas kad taptu Didziuoju skelbimo portalu. Manyciau geras poziuris i darba, jei darai tai rimtai. Na bet paziuresim kaip ten jiems seksis, cia nuoroda kam smalsu, http://skelbimai8.lt jiems galima ir parasyti, atsako ir noriai priima pastabas ir pasiulimus. Tiesa ten dar parduotuves kaskokias nuomos bet dar nesupratau cia nuoroda i ra vieta Parduotuves http://skelbimai8.lt/index.php?a=ap&addon=storefront&page=list_stores Ok. jau eisiu ilsetis, ilga diena buvo, bet faina, saule sviete.