Išplėstinė paieška

AČIŪ

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
AČIŪ
2007-09-12 23:49
nuoširdžiai dėkoju darbų rašytojai, kurios el.p. daja417@one.lt už visus metus, kuriuos man padėjo rašant darbus... labai labai ačiū. Kad daugiau tokių nuoširdžių žmogiukų!!!!!
RE: AČIŪ
2007-09-13 12:28
ir as pasinaudosiu proga padekoti rasytojai kurios telefonas 864559983. kiek uzsisakinejau darbu is filosofijos, pedagogikos, kalbos kulturos visada uzskaitydavo. rasant bakalaurini si moteris buvo man kur kas geresne vadove nei univere tikra vadove turejau. ne tik darba parase, bet ir gynimui paruose. studijuodama magistranturoje vel kreipsiuosi i Jus:) taip pat dekoju ir jos padejejui, kuris padeda tyrimus apdoroti. susni anketu sutvarke ir aprase per viena vakara.
RE: AČIŪ
2007-09-19 08:53
Sveiki sudenčiokai:)) Jei jau čia visi dėkojat ir aš padekosiu p. Romutei už kruopštų ir profesionalų darbą. Tikrai nenusivyliau,puikiai apsigyniau magistrini darba.Jei kam reikia, galiu duoti kontaktus. Sakykit drąsiai, kad rekomendavo Justas. Jos el.pastas: romka33@yahoo.com