Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>sukcius bando apsigint

sukcius bando apsigint

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 89.117.9.225
sukcius bando apsigint
2009-06-23 13:11
sveiki, anatolij petrov skelbiasi, kad raso darbus, bet parase labai prastai. destytojai si darba ivertino vos 5 ir tai pagailejo. deja, kosija ne. darbas parasytas kaip atsilikusio zmogaus.... saugokites sito sukciaus!!! o dar skelbiasi... jo emailas mat desimtukas@gmail.com:). nemoki nesiskelbk. uztai ir grasinu policija , kad liktu maziau tokiu suskiu kaip tu;). anatolij petrov, tel. 864607859
IP: 86.100.83.192
TAI JUS SUKCIAUJAT
2009-06-23 19:44
Nesamone,as padares daugiau negu 40 zmonem darbus,ir ne vieno nusiskundimo ne buvo,o jus (TOMKAV@ZEBRA>LT) ne apsiginet ir sukciaujat!!!!!!!Demesio rasytojai atsargems reikia buti su tokiomis sukciamis!!Kurie dar po to bando gadinti jusu reputacija ir varda!!!!!!!!
IP: 77.79.28.43
RE: sukcius bando apsigint
2009-06-26 13:17
Tai, kad tas Anatolij Petrov, net savo komentare padare milijona klaidu, matosi, kad konkretus rusas, tokiu klaidu net septynmetis nepadarytu, kaip pvz.: "tokiomis sukciamis". O kur dar skyrybos klaidos...
IP: 86.100.83.192
RE: RE: Paziurekit i save is pradziu
2009-06-27 18:19
Visu pirma klaidos buvo nes greitai rasiau,antra ka jus turit pries rusus?ko jus geresnis uz musu tautiecius?Is kur ta neapykanta?
IP: 213.226.144.63
RE: sukcius bando apsigint
2009-09-16 09:51
Na, tikrai nepažįstu šio rašytojo. Todėl jo neužstoju, bet išreiškiu savo nuomonę kaip studentų pagalbininkė.
Gramatinių klaidų neturi būti rašto darbe, be jokių išlygų!
Aš, kaip paslaugos užsakovė, pasižiūrėčiau kada rašytojas registruotas http://www.speros.lt ir pasvarstyčiau ar man reikia tokio pagalbininko.
Kitataučių negalima diskriminuoti! Tai būtų nekultūringa. Juk mes visi galim kažkada gyventi svetur ir pabuvoti svetimšalio pozicijoje...
O dėl pažymio... Ar tikrai studentas tiek gavo, reikia įsitikinti. Jeigu taip, galima susitarti dėl dalies pinigų grąžinimo (iš anksto, prieš rašant darba). Aš asmeniškai niekada negarantuoju už pažymį, nes mes studentai taip pat esame buvę ir tikrai žinom kaip būna su ,,kirvumais":)