Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>arka tai buvo nutike su uzsakovu?

arka tai buvo nutike su uzsakovu?

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 87.247.65.2
arka tai buvo nutike su uzsakovu?
2009-06-10 22:01
Uzsakovas nori dykai gauti darba. Pradzioje per kelis kartus uzbakalauro darbo dave kelis tukstancius LT. kai atvaziavo pasiimti viso darbo atvaziavo tryse ir pradejo gasdinti, bei pataisyti darba. pataisius vistiek nenori moketi pinigu ir vis sneka tai tas negerai tai ta, nors pries pataisymus aptareme kasnetinkair ka taisyti. atlikus numatytus pakeitimus situacija tokia pati ir pareina grasinimai ir pan.
IP: 78.63.160.244
RE: arka tai buvo nutike su uzsakovu?
2009-06-11 12:08
Na, čia šito verslo tamsioji pusė :) Niekas nuo šito neapsaugotas, nes užsakovai yra labai įvairi publika. Dėl to prieš susiderant reikia labai smulkmeniškai aptarti visas detales ir niuansus ir t.t. Šiaip tave turi dominti tik darbo vadovo vertinimai ir nurodymai, kuriuos turi vykdyti privalomai (net jei galvoji, kad jie kartais yra idiotiški). Jei juos įvykdai ir darbo vadovą jie tenkina, užsakovas privalo sumokėti tiek, kiek suderėta. Jei jau užsirovei ant berniukų, staiga sugalvojusių sutaupyti, teks gerokai pagadint nervus. Bet siūlau jau dabar pradėti rinkti adresus: darbo vadovo, recenzento, katedros vedėjo, fak.dekano ir pan., kuriais galėsi nusiųsti jiems netikėtą informaciją bei kontrolinius klausimus. Labai nemalonus reikalas, bet gyvenimas susideda ne vien iš malonumų :)
IP: 84.240.14.129
2009-06-12 04:08
Panašiai buvo, tikrai gelbėjo tik tai, kad turėjau info, kas yra darbo vadovas ir kur studijuojama. Pagrasinus pranešti, susimokėjo ir grasinimai liovėsi. Bet buvo ne pabaiga - apsigynė darba (keista, bet apsigynė neblogai, nors veidas "intelekto nesubjaurotas"), ir tuomet vel prasidejo grasinimai bei bauginimai, kad atiduočiau pinigus. Be jokios priežasties - buvo aiškiai pasakoma, kad tiesiog nori atsiimti pinigus.
Vėlgi, kaip sako Stepas, pagadinau truputį nervus, nes žinojo, kur maždaug gyvenu (užsakant darbą buvome susitikę šalia mano namų ir pati tai paminėjau...), aišku, žinojo ir mano telefoną.
Teko įtikinėti, kad rezultatas gali būti panaikintas ir po gynimosi :) Galų gale pasakiau taip (tiksliau vyras mano pasakė, kad griežčiau skambėtų :) - arba baigia gasdinimus, arba persiunčiu darbą vadovui ir į katedrą, pervedu jam atgal pinigus ir kreipiuosi į policiją. Patikėjo. Bet tai nervų buvo dviems savaitėms...
IP: 213.226.144.63
RE: RE: arka tai buvo nutike su uzsakovu?
2009-09-16 10:10
redvel Rašė :
Panašiai buvo, tikrai gelbėjo tik tai, kad turėjau info, kas yra darbo vadovas ir kur studijuojama. Pagrasinus pranešti, susimokėjo ir grasinimai liovėsi. Bet buvo ne pabaiga - apsigynė darba (keista, bet apsigynė neblogai, nors veidas "intelekto nesubjaurotas"), ir tuomet vel prasidejo grasinimai bei bauginimai, kad atiduočiau pinigus. Be jokios priežasties - buvo aiškiai pasakoma, kad tiesiog nori atsiimti pinigus.
Vėlgi, kaip sako Stepas, pagadinau truputį nervus, nes žinojo, kur maždaug gyvenu (užsakant darbą buvome susitikę šalia mano namų ir pati tai paminėjau...), aišku, žinojo ir mano telefoną.
Teko įtikinėti, kad rezultatas gali būti panaikintas ir po gynimosi :) Galų gale pasakiau taip (tiksliau vyras mano pasakė, kad griežčiau skambėtų :) - arba baigia gasdinimus, arba persiunčiu darbą vadovui ir į katedrą, pervedu jam atgal pinigus ir kreipiuosi į policiją. Patikėjo. Bet tai nervų buvo dviems savaitėms...

Vieną kartą prie nesąžiningų užsakovų kabinėjimųsi teko ir mano vyrui įsivelti. Tai buvo trys vaikinukai iš riomerio universiteto. Taip pat užteko vyriško pokalbio.
RE: RE: RE: arka tai buvo nutike su uzsakovu?
2009-09-16 10:12
medastab Rašė :
redvel Rašė :

Vieną kartą prie nesąžiningų užsakovų kabinėjimųsi teko ir mano vyrui įsivelti. Tai buvo trys vaikinukai iš riomerio universiteto. Taip pat užteko vyriško pokalbio.

Na, daugiau nekomentuosiu, kur reikia emocijų! Ir vėl atsiprašymas už klaidą:)
2009-10-14 20:17
as ir siulau susirinkti info:darbo vadovo, recenzento, katedros vedėjo, fak.dekano
2009-10-15 18:07
kuo toliau tuo bajsiau