Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Didžiausi apgavikai Rozkovai

Didžiausi apgavikai Rozkovai

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.59.197.244
Didžiausi apgavikai Rozkovai
2009-05-18 19:53
Tokia yra Erika ir Tachiras Rozkovai. Rašo darbai vienetiniai, o patys atsiunčia nukopijuotus ir dar nesilaiko terminų. Paveda konkrečiai, o kai parašai gražiai, kad ką darom - ar perrašinėjat ar pinigus gražinat, tai visai nieko neatrašo ir ragelio nekelia.

JOS TEL. 867014875, o el.pa6to adresai:
diplominiai@inbox.lt
rasto-drbai@inbox.lt
violeta.darbai@gmail.com
NEUŽKIBKIT JŪS, NES NE TIK GALVOSIT KAIP PERDARINĖT DARBĄ BET IR ASMENINIUS REIKALUS SUJAUKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RE: Didžiausi apgavikai Rozkovai
2009-05-18 19:55
truputį suklydau el.adresą rašydama:
rasto-darbai@inbox.lt
IP: 78.61.48.177
2009-05-29 22:38
MELANI11 APGAVIKE!!!!!SAKYK VISA TIESA, O NE TAI KA SUGALVOJI!!!!

Labas vakaras visiems kurie skaito tokius pasisakymus kaip melani11!!!!Visu pirma apie tai, kad rasto-darbai, diplominiai visai niekaip nera susije su violeta.darbai@gmail.com!!!!!Jau vien tai kelia dideli itarima del jos zodziu tikrumo!!!Reikia pastebeti ir tai kad melani11 pamirso pasakyti, kad darbas kuri parase rasto-darbai buvo pataisytas ir ivertintas teigiamai!!!!O jei esi nestropus ir del to nesi prileidziamas prie baigiamuju, tai yra tik melani11 bukumo irodymas.
Jei pastebejpote, nei vieno nusiskundimo rasto-darbai,bei diplominai,ar Rozkovai nera buve ir tikesimes nebus, nes visada darbai yra pataisomi, kol gauna teigiama ivertinima!!!Todel siulyciau buti atsargiems turint reikalu su melani11!!!

P.S. MELANI11, JEI JUS TEIGIATE KAD DARBAS KURI PARASEME NEBUVO IVERTINTAS TEIGIAMAI, TAI MANYTUME JUSU SVIETIMO ISTAIGA NEKREIPS DEMESIO I TAI,KAD MES JIEMS PRISISTATYSIME KAIP TIKRI JUSU TEIGIAMAI IVERTINTO DARBO AUTORIAI, BEI ATSIUSIME MUSU DARBO KOPIJA!!!!AR IR TADA TEIGSITE, KAD DARBAI KURIUOS RASOME NERA TAISOMI IR NEIVERTINAMI TEIGIAMAI????LAUKITE LINKEJIMU IS SAVO AUKSTOSIOS MOKYKLOS!!!!
RE: Mieli Rozkovai
2009-05-30 10:33
Na kalbėt gražiai jūs mokat ir kaip teigiat aš vienintelė nepatenkinta, tai kodėl kreipiat dėmesį į kažkokios pasisakymus? Juk jums tai turėtų būti nesvarbu, jei jūsų tokia gera reputacija. Manyčiau, jog ne tokia ir ji "gera", jei taip rūpinatės, kad nieks apie jus nieko nerašytų. Pirmiausia, darbą gavau labai pavėluotai ir tai kai pradėjau pati ieškot, tai matai lig numetėt kažkokį, net su nepakeistu įmonės pavadinimu ir plaukiojančiom datom - pradžioje vienokiom, pabaigom kitokiom - tai tik skubumo įrodymas. Toks vaizdas susidarė, jog, kai pradėjau rašinėt - kur mano darbas, tai paėmėt kitą ir šiek tiek pakeitę kai kur pavadinimus atsiuntėt.Ir tada mane kaltinat, kad pinigus pervedžiau per vėlai. Na aš nekalta, kad bankai nedirba savaigalį, kada jūs užsimanėt. O ar žinot, kad klientas visada teisus? Ir jums žmonės rašo su prašymais darbų tikėdamiesi iš jūsų, kad jūs nenuvilsit. Ir tai nėra nestropumo įrodymas, o to, jog jūs pavedėt ir aš net nespėjau normaliai jo peržiūrėt ir pertaisyt tų datų skirtingų ir pavadinimų, tiksliau nespėjau paslėpt plagijavimo įrodymų.Taip, jūs "ištaisėt" darbą per naktį, tik jis mažai kuo skyrėsi nuo pirminio, todėl vėlgi buvo atmestas. Aš nesiginčysiu, galbūt jumis pasitiki daug kas, bet mane jūs apgavot! Aš, kaip ir kiekvienas prašantis darbo pasitikėjau ir pilnai pasiklioviau jumis, o jūs tiesiog mane apgavot. Taip nesielgiama!!!!!
RE:
2009-05-30 12:44
Tiesa norėčiau pastebėti, jog nesiaurą žodyną turit. Aišku kodėl ir čia puolat iškart visokiais žodžiais svaidytis ar gązdinimais. Internete įvedus IP numerį galima daug prisiskaityti komentarų IP savininko. Ir beje labai su plačiu žodynu tie komentarai straipsnių.
Aš neįsivaizduoju kaip galima žmones įžeidinėti jų nepažinojus.
Tai niekas kitas - kaip turimas intelekto lygis ( o gal jo neturėjimas) ir išsiauklėjimas.
Todėl manau protingi žmonės supras su kuo reik būti atsargesniems.
IP: 86.100.74.63
2009-05-31 12:03
AS nesutinku, kad erika Ruzkovai,yra apgavikai,man darba parase laiku, netgi anksciau, kiek reikejo pataisymu visko kaip reikia ir sulaukdavau.
2009-05-31 16:08
Aš dėl to neprieštarauju. Galbūt tau jie parašė gerai ir laiku. Aš ten tik išdėsčiau savo nuomonę ir tai kaip nutiko man. Mane jie apgavo ir nuvylė. Tuo metu aš buvau žiauriai įsiutusi ant jų, nes jie mane pavedė. Kaip jau rašiau - tai nutiko man ir ten tik mano nuomonė, kuri kaip rašiau gali nesutapti su kitų nuomone.