Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Andrius Arlauskas

Andrius Arlauskas

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 88.119.188.26
Andrius Arlauskas
2009-05-14 14:12
sveiki, kreipiausi pagalbos i si zmogu ir jis mane labai nuvyle. patarciau daugiau niekam i ji nesikreipti, kaina uzsikeles uz viena lapa ir isivaizduokit prasau vadybos magistro namu darbo - sukurti kūrybiskumo ugdymo metoda darbuotojams i jis parase referata, tada maldavau pataisysti darba pateikiau konkrecius punktus kaip, ka. nzn ar jis apsimete kvailu ar toks ir yra bet darbo nepataise, o pinigus paeme. istikro atsiuste uzkuoduota darba ir liepe sumoketi, sumokejau daug pagal padaryta darba o ten viskas paimta is mokslu lt. pasirodo ir vaiku kuribingumo pamokeles sudetos, man net geda buvo skaityti, kaip galima su tokiu ugdymo planu ugdyti rimtopje organizacijoje suaugusius darbutojus. as gavaus skola... bandziau pati taisyti per nakti, ir nusiunciau taciau destytojas atrase gal man ne visi namie kad toki ugdymo plana usgalvojau. o jis ciniskai zinokit is manes juokesi, kai skambinau ir prasaiu pataisyti. po visko prasaiu grazinti pinigus bet ir jis tam sazines neturejo. taigi siekiu jus apsaugoti ir daugiau nesikreipkit i ji niekas, jo elektroninis pastas diplominis24@gmail.com daznai cia skelbiasi.
niekad neisivaizdavua kad gali buti tokiu nesaziningu rasytoju pati rasau darbus bet paprasciausiai neturiu laiko siuo metu nei minutei. todel pasitikedama besiskelbianciais kolegomis va kaip apsvilau pati. daugiau niekad to nedarysiu........ir patikekit i ji kreiptis tai tikrai neverta. patikekit.
IP: 88.119.188.26
RE: Andrius Arlauskas
2009-05-14 14:24
manau tokia esu ne viena nusivylusiu siuo zmogumi jei sazinigas zmogus butu tai bent jau pinigleius uz toki baisu darba butu grazines....o pasji nei kompetencijos nei sazines
IP: 91.187.171.185
2009-09-30 17:04
oj jo darba net atsiusti galeciau - destytoja sako pirmakursis geriau parasytu :)
IP: 213.226.144.63
2009-10-14 20:02
na sitas zmogus net uz kursini sugeba paimti avansa 400lt
IP: 213.226.144.63
2009-10-15 18:13
:(
Algis24
IP: 78.56.180.245
Andrius Arlauskas
2009-11-16 13:47
Laba diena,
Gerbiami ir brangus klientai, bei asmeniskai milija, inesiote, silici ir leijlia.

As paskaiciau jusu atsiliepimus i savo darba ir tikrai dziaugiosi jog paraset. Tai kad paraset neigiamai ypac gerai, turesiu galimybe atsizvelgti i kritika. Taip kartais "halturinau", su pataisimais net nezianau kai kurie rasytojai ima uz tai pinigus as dar ne, todel ir buna kad veluoju nes kaip nemokomai tai ir nustumi i saraso gala.

Labai noreciau asmeniskai panagrineti kiekviena atveji taciau neskelbiate savo darbu pavadinimus ir v.pavarde.

1.Jus kaip klientai besaligiskai teisus.
2. jauciu jog tureciau daugiau papasakoti apie savo darba nes kai kurie issakyti pastebejimai teisingi, as net galiu pridurti jog beveik visada naudoju darbuose mokslinius straipsnius, vadovelius beveik nenauduoju, dazniausiai verciu is uzsienio saltiniu nes lietuviska medziaga pasenusi ir priduota 100 kartu. Ta pati galiu pasakyti ir apie internetinius saltinius.
3. del diplominiu darbu tai galiu pasakyti, kad dazniausiai renku medziaga visam darbui net jei klientas uzsako tik dali darbo, nes tada lengviau sudaryti darbo sistema iskelti problemas, kurias paskui nagrinesit praktineje dalyje.
4.galvojau kaip pakelti rasymo kokybe ir sumazinti kainas neimti avanso ir pradeti taikyti nuolaidas, manau jog Jus klientai turetumete daugiau reikalauti, butinai uzklausti kokia literatura ketinu nauduoti, prasyti is anksto ir nemokomai sudaryti turini,
patekti darbo problematika,gal net sutrumpintai pateikti darbo esme ir pagrindines tezes. zodziu laukiu pasiulymu diplominis24@gmail.com

Pagarbiai,
Andrius Arlauskas
IP: 77.79.24.33
2009-11-16 14:04
o siaip tai normaliai raso, man patiko :)

"dziaugiosi", "halturinau", su pataisimais net nezianau", "nemokomai",
"nemokomai sudaryti turini", "patekti darbo problematika" :)

finger errors pasitaiko visiems, bet cia tu klaidu gal kiek per daug :)
IP: 84.32.67.14
2009-11-24 18:32
galiu prisideti prie anksciau issakytu nuomoniu, man irgi teko susidurti su siuo zmogumi, taip pat ir skaudziai nusivilti. Paprasiau darbo, sumokejau pinigus, o gavau visiskai mano temos neatitinkanti poros lapu darbeli, kuri galejau is wikipedijos issitraukti.
P.s. tik veliau paskaitinejau apie si Andriu Arlauska, pasirodo talentingas zmogus, visom temom gali rasyt, nesvarbu kokia- ekonomika, teise, turizmas... Bet greiciausiai 9 klases zmogus baige
IP: 89.117.98.21
2009-12-05 21:17
"gražių ir protingų" gudručių prašančių parašyt darbą atsiranda, tarp užsakovų, tai kad po to kažkas pasako pirst, nei dar ne visiems dvokia
IP: 78.61.107.211
RE: Andrius Arlauskas neuzsakinekite darbu
2010-01-19 10:56
Neužsakinėkite pas šį žmogų darbų. Aš užsakiau darbą iš "antikrizinio valdymo", nusiunčiau metodinius ir rekomendacijas, taip pat užstatą. Gavau užkoduotą darbą laiku, tačiau esmės suprasti kas ten parašyta nėjo. Taipogi pagal rekomendacijas tai darbas turėjo būti ne daugiau nei 10 psl., o atsiuntė 17 psl. Prašiau sutrunpinti dardą iki 10 psl., man atrašė, kad tai padarys tik po pilno apmokėjimo, ka ash ir padariau. Galų gale gavau darbą, jis buvo visai ne į temą, pilna stiliaus ir gramatinių klaidų, ir toks susidarė vaizdas kad nurašytas nuo kažkokio straipsnio laikraštyje ar žurnale.
Taigi turėjau iš naujo ieškoti kas parašys ta darbą. :(
Neapsišaukite kaip aš.