Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Nesuprantu kas darosi???!!!

Nesuprantu kas darosi???!!!

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 82.135.211.143
Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-03-31 17:44
Rasau sia tema gedos stulpo skiltyje ir prasau paaiskinkite:
-kiek, po velniu cia liko normaliu rasytoju?
Jau nervai nebelaiko. Viena rase- neparase, kitas pereme- del nesuprantamu priezasciu nesiuncia darbo, nors gavo pinigus. Pries kuri laika gavau skola del to, kad dar vienas veikejas pavede.
Tai ir noriu paklausti- ar Jus, tie, kurie saziningai atliekate darba neturetumet imtis kazkokiu papildomu priemoniu, kad uzsakovai nors kiek lengviau atskirtu kas yra kas. Skelbimai visi vienodi juk?
IP: 84.240.14.129
RE: Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-04-01 07:05
Ir kaip tu įsivaizduoji tas "papildomas priemones"? Parašyti skelbime "aš tikrai ne apgavikas"? :)

Manau, atsargiau rinktis turi patys užsakovai - reikalaukite susitikimo, prašykite darbo dalimis, galų gale - pabendraukite šiek tiek. Man užtenka kelių laiškų, kad suvokčiau, su kuo turiu reikalą - rimtu užsakovu, ar kažkokiu neryškiu asmeniu...

Arba naudokitės paslaugomis tų, kurie rašė kitiems ir nepavedė.

Nesirinkite pagal kainą - nerealiai pigiai rašomų kokybiškų darbų nėra.
IP: 131.188.247.48
2009-04-01 16:12
sveiki,

as patalpinau darba jusu puslapyje pries daugiau nei savaite. pagal visas jusu taisykles, darbas turetu buti patikrintas per 2 dienas ir uz ji duota galimybe viena darba atsisiusti nemokamai. tai sakykite, kiek laiko reikia laukti patvirtinimo??? o jei truksta kazkokiu duomenu, turite mano emaila, tai galite kreiptis ir paaiskinti, KODEL mano darbas negali buti patvirtintas ir galbut si klaida galetu akimirksniu buti istaisyta??

jau tikrai, sio jusu puslapio niekam nerekomenduociau..
najusteadmin
IP: 217.117.19.97
RE: RE: Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-04-02 09:24
Katrin Rašė :
sveiki,

as patalpinau darba jusu puslapyje pries daugiau nei savaite. pagal visas jusu taisykles, darbas turetu buti patikrintas per 2 dienas ir uz ji duota galimybe viena darba atsisiusti nemokamai. tai sakykite, kiek laiko reikia laukti patvirtinimo??? o jei truksta kazkokiu duomenu, turite mano emaila, tai galite kreiptis ir paaiskinti, KODEL mano darbas negali buti patvirtintas ir galbut si klaida galetu akimirksniu buti istaisyta??

jau tikrai, sio jusu puslapio niekam nerekomenduociau..

Sveiki, labai atsiprašome, jog kartais užtrunkame ilgiau, nei norėtume. Peržiūrime daug darbų, kuriuos vis dėlto tenka ištrinti, kaip neatitinkančius mūsų sąlygų.
Taigi, peržiūrėjome ir tavo darbą, "klaida akimirksiu buvo ištaisyta".
Deja, darbas negalėjo būti patvirtintas, nes didžioji jo dalis kopijuota nuo magistro darbo.
IP: 88.65.71.186
2009-04-02 11:47
Taigi, peržiūrėjome ir tavo darbą, "klaida akimirksiu buvo ištaisyta".

Pusantros savaites nera "akimirksniu" ir sarkazmas cia visai ne vietoj. Ar galite patvirtinti darba, ar ne - cia jau jums spresti. Bet nerasykite ir negarantuokite puslapyje to, ko patys nesilaikote.
najusteadmin
IP: 217.117.19.97
2009-04-02 12:09
Katrin Rašė :
Bet nerasykite ir negarantuokite puslapyje to, ko patys nesilaikote.

Mūsų puslapyje galite rasti skyrelį 'pagalba', kur yra atsakoma į dažniausiai užduodamus klausimus. Ten yra ir klausimas "Per kiek laiko bus patvirtintas mano patalpintas darbas"
http://speros.lt/pagalba/#q3
"Šiuo metu tai užtrunka 4 darbo dienas".
O pusantros savaitės, jei atmestume nedarbo dienas, tikrai nebuvo praėję nuo tada kai patalpinai savo darbą.

Atsiprašome, už sarkazmą, tačiau ir tavo reikalavimas
Katrin Rašė :
KODEL mano darbas negali buti patvirtintas
nuskambėjo šiek tiek stipriai..
Sėkmės

IP: 77.79.24.33
2009-04-02 12:43
redvel Rašė :
Ir kaip tu įsivaizduoji tas "papildomas priemones"? Parašyti skelbime "aš tikrai ne apgavikas"? :)

Manau, atsargiau rinktis turi patys užsakovai - reikalaukite susitikimo, prašykite darbo dalimis, galų gale - pabendraukite šiek tiek. Man užtenka kelių laiškų, kad suvokčiau, su kuo turiu reikalą - rimtu užsakovu, ar kažkokiu neryškiu asmeniu...

panasi situacija ir su studentais kartojasi, krenta "kryzium" is pradziu, mol padekit, po to dingsta, po to vel atsiranda balandzio pabaigoje, kai jau niekas jiems padeti nebegali ir verkia po to, rasineja i gedos stulpus :) UZAUKIT VIENA KARTA!!!! :)
IP: 84.240.14.129
RE: RE: RE: Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-04-02 14:51
djdainius Rašė :

panasi situacija ir su studentais kartojasi, krenta "kryzium" is pradziu, mol padekit, po to dingsta, po to vel atsiranda balandzio pabaigoje, kai jau niekas jiems padeti nebegali ir verkia po to, rasineja i gedos stulpus :) UZAUKIT VIENA KARTA!!!! :)

Sutinku, studentai linkę dingti itin dažnai, kartais net po to, kai jau viskas sutarta ir darbas pradėtas rašyt... Ir, kaip sakei, po to atsirada po kelių mėnesių ir nustemba, kad negavo darbo :)

Manau, šita diskusija beprasmė, nes visada bus ir apgavikų rašytojų, ir tokių pačių užsakovų. Ir saugosi nuo abiejų kiekvienas kaip išmano. Tačiau nemanau, kad teisinga, kaip mano Susirask, tikėtis, kad rašytojai turėtų "kažkaip apsaugoti" studentus nuo kitų, nesąžiningų rašytojų :)
IP: 192.44.85.23
2009-04-02 15:31
tiesa, mano pasisakymas taip pat nebuvo draugiskas, pripazistu, pasikarsciaviau. tiesiog kasdien po kelis kartus tikrinau, ar dar nera patvirtinimo, nes skubiai reikejo parsisiusti viena darba.

jau vis tiek per velu, taip kad manau, jog nera prasmes toliau testi sios diskusijos:)

sekmes
IP: 212.59.6.119
RE: Suprantu kas darosi...
2009-04-03 12:19
Sunku ir rasytojams ir uzsakovams. Mes tikrai galime susitarti, bent nepavesti vieni kitus. Labai noriu padekoti uzsakovams uz pagalba!!! Sekmes visiems, dekoju uz demesi.
IP: 86.100.83.192
RE: RE: RE: Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-06-01 12:09
djdainius Rašė :
redvel Rašė :

Tikrai taip,pritariu.
IP: 62.212.206.202
RE: RE: RE: RE: Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-06-25 10:32
redvel Rašė :
djdainius Rašė :

Sutinku, studentai linkę dingti itin dažnai, kartais net po to, kai jau viskas sutarta ir darbas pradėtas rašyt... Ir, kaip sakei, po to atsirada po kelių mėnesių ir nustemba, kad negavo darbo :)

Manau, šita diskusija beprasmė, nes visada bus ir apgavikų rašytojų, ir tokių pačių užsakovų. Ir saugosi nuo abiejų kiekvienas kaip išmano. Tačiau nemanau, kad teisinga, kaip mano Susirask, tikėtis, kad rašytojai turėtų "kažkaip apsaugoti" studentus nuo kitų, nesąžiningų rašytojų :)

Na man ne karta taip yra buve... :( pirma paraso, kad reikia bakalauro darbo. Prasau avanso, o jie "graziomis akutemis" o kur garantija, kad nepavesit? :) Gal galit padaryti bakalauro darbo plana? Bet reikia tai skubiai - rytojui, o jei galima uz valandos dvieju. Tai ir dingsta su tuo planu... Tai pasakykit man, kaip "blondinei" kas ka apgaudineja? :( Skundu, kad rasytojai - blogio isikunijimas tai daug, bet ir studentai ne geresni.
IP: 213.226.144.63
RE: RE: RE: RE: RE: Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-09-16 10:03
rasto-darbukai Rašė :
redvel Rašė :

djdainius Rašė :

Na man ne karta taip yra buve... :( pirma paraso, kad reikia bakalauro darbo. Prasau avanso, o jie "graziomis akutemis" o kur garantija, kad nepavesit? :) Gal galit padaryti bakalauro darbo plana? Bet reikia tai skubiai - rytojui, o jei galima uz valandos dvieju. Tai ir dingsta su tuo planu... Tai pasakykit man, kaip "blondinei" kas ka apgaudineja? :( Skundu, kad rasytojai - blogio isikunijimas tai daug, bet ir studentai ne geresni.

Man taip ir gi buvo su tais planais:) Be avanso daugiau neprasidedu:) Patirtis savo daro!
Dėl rašytojų sąžiningumo...Būsite neapgauti,studenyai, jeigu pagalbos ieškosite per grupiokus ar kt. pažįstamus. Tiesiog prašykite pagalbos per rekomedacijas:)
IP: 213.226.144.63
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Nesuprantu kas darosi???!!!
2009-09-16 10:04
medastab Rašė :

rasto-darbukai Rašė :

redvel Rašė :

djdainius Rašė :

Man taip ir gi buvo su tais planais:) Be avanso daugiau neprasidedu:) Patirtis savo daro!
Dėl rašytojų sąžiningumo...Būsite neapgauti,studenyai, jeigu pagalbos ieškosite per grupiokus ar kt. pažįstamus. Tiesiog prašykite pagalbos per rekomedacijas:)

Atsiprašau už klaidas, labai jau susijaudinau:)