Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Jurgita 865228875

Jurgita 865228875

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 193.219.177.106
Jurgita 865228875
2009-01-27 11:24
Jurgita, kuri skelbiasi telefonu 865228875, ir kurios SKYPE YRA ledinekauniete, labai lievai parašo darbus.Pas ją sakiausi nedidelius darbelius, ir nesunkius, beje.Tai aštuntokas geriau.Nors vaidina dalyko žinovę.
IP: 78.57.81.210
RE: Jurgita 865228875
2009-01-29 16:41
Esu Lina, Jurgita man rase Du referatus, Kuriais as labai esu patenkinta.
Uz juos gavau 10 ir 9. Darbai tikrai kokybiskai buvo atlikti, dziaugiuosi jog Jurgita man juos padare.
O rbertjulija, noriu pasakyti jog gal ne del Jurgitos gavai bloga ivertinima.
Paciai teko isitikinti jos darbu kokybe ir tik geri atsiliepimai is mano puses.Rekomenduoju ir jums.
IP: 77.79.24.33
RE: RE: Jurgita 865228875
2009-01-29 18:58
lietuvaites Rašė :
Uz juos gavau 10 ir 9. Darbai tikrai kokybiskai buvo atlikti, dziaugiuosi jog Jurgita man juos padare.
Paciai teko isitikinti jos darbu kokybe ir tik geri atsiliepimai is mano puses.Rekomenduoju ir jums.

baikit Jus vienas ant kito varyti :) vertinimai juk labai subtilus dalykas... kas is studentu gali man atsakyti i viena klausima? kai nesat priduoti savo "saziningai ir kruvinai" parasyta savarankiska darba, ar Jus visi esat 100proc. isitikine, kad gausit gera ivertinima??? turbtu sunku vienareiksmiskai atsakyti... taigi, teigiamai ar neigiamai destytojo ivertintas, tiek savo tiek ne savo rasytas darbas... visi juk zinom, kaip kartai buna su tais ivertinimais :) norit gero ivertinimo, geriau neskit geliu puokste ir saldainiu deze destytojai, nebrangiai kainuoja juk :)
IP: 78.57.6.105
2009-01-29 22:07
As esu Mindaugas. Jurgita man rase ese is vienos knygos. Ir tikrai jos parasytu darbu esu labai patenkintas nes destytoja si darba ivertino 10. As i ja kreipiausi kai man buvo like gal savaite iki egzamino(nes per egzamina man reikejo ta darba atiduot destytojai) Pries tai buvau kreipesis i kita zmogu, kad man parasytu ese, taciau tas zmogus is sios knygos man parase tik 2 lapus nors reikejo 8. Tuomet kreipiausi i jurgita ir ji man si darba parase vos per kelias dienas. Jos darbu as tikrai labai dziaugiuosi ir tikrai ja rekomenduociau visiems :)
IP: 81.29.18.86
2009-01-30 13:23
olialia, kokia grazi savireklema, tik paziurekite, kaip raso: " As esu Mindaugas. Jurgita man rase ese... Esu Lina, Jurgita man rase Du referatus..." Vienodo sabblono zinutes. nezinau Jurgitos, nieko negaliu detal;iau pasakyti apie jos darbus, taciau rasantis zmogus, darantis savireklama, turetu bent jau moketi parasykiti skirtingo stiliaus savipagiriamasias zinutes:)()))) oi, pralinksminote:))))))
IP: 85.206.20.150
2009-01-30 17:11
Būna taip, kad pats studentas nepateikia informacijos pilnos apie savo darbą, pats veluoja pristatyti laiku, paskutinę minutę užsako skubos tvarka. Visko pasitaiko studentams, jie patys turi spręsti problemą ne viešai, o su rašančiu jam darbą žmogumi ir su dėstytoju. O čia gera reklama, kad rašau studentams tokiems kaip Mindaugui, Linai ir daugeliui kitų nepaminėtų žmonių. Jie sugeba reikiamai pateikti informaciją, daugelis sugeba atvežti ir knygas iš kito miesto, ir visą informaciją į namus, apmoka dalį sumos, susitariame ir internetinėje erdvėje. Netgi, jei mažas pasitikėjimas, išrašau sąskaitą, kas manau parodo kompetencijos lygį:
--
Pagal metodinius reikalavimus rašau recenzijas, ese, samprotavimus, refleksijas, referatus, kursinius darbus: vadybos, ekonomikos, filosofijos, etikos, psichologijos, istorijos, teisės ir kt. temomis. Darbus rašau iš mokslinės medžiagos, pagal raštvedybos reikalavimus. Lauksiu jūsų užduočių el. paštu.

Kontaktai -

Vardas: Jurgita
El. paštas: kaitrisaule@gmail.com
Tel. nr.: +37065228875
Miestas Kaunas
IP: 78.63.211.218
2009-02-12 19:08
Na tikrai smagu kartais apsilankyti šitame forume, dažnai nuotaika pasitaiso kapitaliai :) Jurgita čia iš kliento gavo "juodos" kritikos, pabandė kontratakuot pavarydama maskuotos savireklamos kampaniją, bet vėl buvo demaskuota ir pati išėjo "iš pogrindžio":)
Pagirtina, kad nesislapstai po kritikos, nekeitinėji koordinačių, reiškia tikrai neesi apgavikė.
Bet kai giriesi, kad gali parašyti vos ne visų mokslų darbus, skamba gana įtartinai. Kokia vadyba gal ir nėra didelis mokslas, bet žmonių, galinčių parašyti, pvz., gerą filosofijos darbą, yra vienetai. Atsimenu, net už neblogus pinigus sunkiai rasdavau fil.rašytojų netgi tarp bakalaurantų.
O Jurgita lyg niekur nieko rašo ir ekonomiką, ir filosofiją, etc :) Vis tik gera būt genijum :)))
IP: 213.190.51.90
2009-03-02 14:10
Na dar ir darbas darbui nelygus.
Jeigu tema nėra sudėtinga, galima manau parašyt ir nesant profesionaliam filosofui.
O be to teko sutikt "apsigimusių filosofų", kurie gali kalbėt apie tai ištisas valandas, bet filosofijos mokslų nėra niekur mokęsi :)
Yra gi talentų...
IP: 78.63.136.113
RE: RE: RE: Jurgita 865228875
2009-03-02 14:33
pagalbaTau Rašė :
Netgi, jei mažas pasitikėjimas, išrašau sąskaitą, kas manau parodo kompetencijos lygį:
--

Sąskaitos išrašymas geriausiu atveju parodo, kad veikla vykdoma legaliai, bet tikrai ne kompetencijos lygį. Akivaizdu, kad kolegė nesuvokia sąvokos "kompetencija" reikšmės.
Galima įnešti šiek tiek aiškumo:
1. vadovaujantis TTŽ, kompetencija suprantama kaip "klausimų ar reiškinių sritis, su kuria kas gerai susipažinęs";
2. praktinėje veikloje, tai žmogaus žinios ir gebėjimai, kuriuos jis gali pademonstruoti vienoje ar kitoje veiklos srityje.

Nesunku pastebėti, kad kolegė gali pademonstruoti raštvedybos ir sąskaitos išrašymo kompetenciją. O lygį būtų galima įvertinti pagal tai, kaip išrašyta sąskaita.

P.S. Nepainiokim kvalifikacijos su kompetencija. Kvalifikaciją apsprendžia jūsų turimi pažymėjimai, diplomai...
IP: 86.100.83.192
RE: RE: RE: Jurgita 865228875
2009-06-01 12:18
djdainius Rašė :
lietuvaites Rašė :

baikit Jus vienas ant kito varyti :) vertinimai juk labai subtilus dalykas... kas is studentu gali man atsakyti i viena klausima? kai nesat priduoti savo "saziningai ir kruvinai" parasyta savarankiska darba, ar Jus visi esat 100proc. isitikine, kad gausit gera ivertinima??? turbtu sunku vienareiksmiskai atsakyti... taigi, teigiamai ar neigiamai destytojo ivertintas, tiek savo tiek ne savo rasytas darbas... visi juk zinom, kaip kartai buna su tais ivertinimais :) norit gero ivertinimo, geriau neskit geliu puokste ir saldainiu deze destytojai, nebrangiai kainuoja juk :)

Uzsakovai nesupranta kad sekme priklauso ir nuo gynimo!:)