Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>rasto_darbai@one.lt-apkavike

rasto_darbai@one.lt-apkavike

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.59.78.84
rasto_darbai@one.lt-apkavike
2008-09-02 19:06
Sveiki,

netikekite kai sako, kad parasys ne velnio, tik sako parasys rytoj tai ir tesia laika . . .kol gali gauti skola. gerai, kad jei nepavyko man skola itaisyti. truksta zodziu ir labai atsargiai su visais apsisaukeliais.
Vardas Rasa, bendrauja telefonu, bet rytoj atsiusiu, o poto nebekelia net telefono . . . .

Cia dar viena atsiliepimas apie ja:

2007-05-16 [16:26]
Labukas, netikėkite merginai vardu Rasa jos tel Nr. 868547986,rasto_darbai@one.lt, jin neatlieka darbus, tik =ada kiekvieną dieną,kad tuoj bus.Galutinis variantas skola
IP: 77.79.24.33
RE: rasto_darbai@one.lt-apkavike
2008-09-03 12:53
111 Rašė :
Sveiki,

netikekite kai sako, kad parasys ne velnio, tik sako parasys rytoj tai ir tesia laika . . .kol gali gauti skola. gerai, kad jei nepavyko man skola itaisyti. truksta zodziu ir labai atsargiai su visais apsisaukeliais.
Vardas Rasa, bendrauja telefonu, bet rytoj atsiusiu, o poto nebekelia net telefono . . . .

Labukas, netikėkite merginai vardu Rasa jos tel Nr. 868547986,rasto_darbai@one.lt, jin neatlieka darbus, tik =ada kiekvieną dieną,kad tuoj bus.Galutinis variantas skola

blemba, o ne bus vel uzsakyta antireklama, kaip ne viena karta jau yra buve??? tu "111", kas tu toks(-ia) esi? kaip tave patikrinti galetu? registruotas 09.02, parasyta tik viena zinute...asmeniskai nepazystu nei "rasto_darbai@one.lt" nei "111", bet pasakykit kolegos, kaip zinoti, kuris cia teisus, kuris ne... labai paprasta, pasivadinti kokiu nors "666", "777", ar dar kuo nors ir varyti ant visu... :)
cia mano nuomone speros.lt adminai turetu daugiau i tokius dalykus demesio kreipti. :)
2008-09-03 22:37
djdainius, ne as viena tokia ir 2007 ir 2008 metais vienodas stilius, jei negali parasyti darbo pranesk zmogui nors is padorumo.
Pasitaiko kazkokiu nenormaliu zmogeliuku ir tiek . . .
ir jokiu avansu nes poto dingsta ir tiek arba atsiuncia gryna suda . . . Pasitikejimo reikia nusipelnyti ir tiek.
Sekmes visiems :)
IP: 84.15.127.122
2008-09-04 11:49
rasto_darbai@one.lt esu as. Manau, zinau, kas parase si skelbima, meginsiu susisiekti ir issiaiskinti situacija.
IP: 84.15.127.122
RE: RE: rasto_darbai@one.lt-apkavike
2008-09-04 12:57
Na stai, nieko issiaiskinti nepavyko. Mergina, kuri maniau, kad parase si skunda, teigia jo nerasiusi. Bjauriausia, kad paraso anonimiskai, tada nei apsiginti imanoma, nei isvis zinai, kas tave pamazgom apipila :(
RE: RE: RE: rasto_darbai@one.lt-apkavike
2008-09-04 13:34
rasiukas13 Rašė :
Na stai, nieko issiaiskinti nepavyko. Mergina, kuri maniau, kad parase si skunda, teigia jo nerasiusi. Bjauriausia, kad paraso anonimiskai, tada nei apsiginti imanoma, nei isvis zinai, kas tave pamazgom apipila :(

bet juk IP adresas tai matosi (IP: 78.59.78.84) pagal ji galima nustatyti. negraziai kazkaip gaunasi, negraziai... vien is zmogiskos puses ziurint... del to anonimiskumo as jau rasiau... labai lengva "nicka" koki susigalvojus rasineti, bet IP adresas manau cia turetu suveikti. SPEROS.LT AMINA-A-A-A-A-A-A-I!!! :)) KUR JUS? ATSILIEPKIT? :))) REIKIA VIENA MAZA DETEKTYVINE ISTORIJA ISSIAISKINTI :))))
IP: 84.240.61.14
2008-09-05 09:18
man pskritai juokinga, kai žmonės pradeda neva "skųstis", kad juos apgavo - neparašė, nepranešė ir pan. jei jau tokie protingi skųstis, tai tegu ir rašo patys. Beje, ir "ant manęs" yra vienas skundas, tačiau tam žmogui laaabai blogai pasibaigė, tiesiog nebaigė universiteto - pranešiau ten, kur reikia... Gal kitą kartą mažiau skųsis...
O ir darbą parašiau, tačiau nusiunčiau pirma jos dėstytojai, o tik tada jai. Na ir viskas buvo toliau aišku.
2008-09-05 13:05
yahoo25 Rašė :
man pskritai juokinga, kai žmonės pradeda neva "skųstis", kad juos apgavo - neparašė, nepranešė ir pan. jei jau tokie protingi skųstis, tai tegu ir rašo patys. Beje, ir "ant manęs" yra vienas skundas, tačiau tam žmogui laaabai blogai pasibaigė, tiesiog nebaigė universiteto - pranešiau ten, kur reikia... Gal kitą kartą mažiau skųsis...
O ir darbą parašiau, tačiau nusiunčiau pirma jos dėstytojai, o tik tada jai. Na ir viskas buvo toliau aišku.

voba! ziauriai cia :) nors mane ne viena karta yra studentai isdure, bet po "giljotina" nei vieno "nekisau"... gaila kazkaip...nors visokiu gyvenime situaciju gali pasitaikyti, juk kaip liaudis sako: "yra zmoniu, yra ir parazitu" :)
2008-09-06 21:37
111 Rašė :
Sveiki,

IP: 213.197.148.147
2008-09-08 15:32
Na is tikruju manau nemeluoja sio skelbimo autorius. Buvau ir as kazkada susidurusi su Rasa. Tel jos dave pazystama ispejusi kad meluok jai kad darba parasyti reikia anskciau, nes ji visad veluoja atiduoti. kazkaip nesitikejau kad ir man taip bus, tad ir uzsakiau pas ja viena darbeli.Na tai spekit, kai reikejo jau pasiimti ji tel nekele. Ir taip tempe guma pora dienu. Uztai gavau dovanu skola. Darba parase bet ne tam terminui kai buvo tartasi. tai va.
IP: 62.212.206.64
2009-01-13 14:48
Ech, tai reikejo kreiptis pas mane, buciau padejusi. :)
IP: 78.60.48.222
2010-06-28 14:01
na jai kam prireiks tai cia http://www.corporo.lt skolu isieskojimo imones :)