Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>www.breziniai.lt - niekas su jais neturėkit reikalų!

www.breziniai.lt - niekas su jais neturėkit reikalų!

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
www.breziniai.lt - niekas su jais neturėkit reikalų!
2008-01-20 15:32
norėjau pranešti, kad breziniai lt kolektyve yra labai nepatiklių ir melagių žmonių. buvau susitaręs, kad per savaitę man bus padarytas darbas, tačiau jau 2 mėnesiai, kai nieko nėra padaryta. kai baigėsi terminas pagal susitarimą ne tik , kad darbuotojas, kurio nr +370 600 11455 neatsiprašė, kad vėluoja, tačiau paaiškino, kad mano brėžinius braižo kažkos studentas, kuris nespeja. dar po dienos skambinau 5 kartus, tačiau tel buvo nekeliamas arba atmetama. taip ir baigėsi mūsu "malonus" bendradarbiavimas su breziniai. lt. niekam nelinkėciau su šiais zmonėmis turėti reikalų.
RE: www.breziniai.lt - niekas su jais neturėkit reikalų!
2008-01-20 16:06
ar nebus vel kaip su tuo "atsiprasymu" kur pries tai buvo? :)) baikit gal varyti tas antireklamas :))
2008-01-20 21:43
nebus, nes turejo padaryti man iki kaledu, tai dingo kaip i vandeni :)
RE: RE: www.breziniai.lt - niekas su jais neturėkit reikalų!
2008-01-21 01:06
024 Rašė :
nebus, nes turejo padaryti man iki kaledu, tai dingo kaip i vandeni :)

tai gal palaukti reikia, gal isners dar is to vandens, nekvepave tai nebus :))
2008-01-21 20:00
Permečiau akim tą breziniai lt puslapį, lyg ir neatrodo sukčių kompanija, tačiau matyt vaikinai susiduria su visiškai įprasta šio verslo problema - patys darbų neatlieka arba apsiėmę per daug paspringo... Pamatę, kad apsiėmę nebespės, griebia bet kurį kiek gudresnį studentą, tipo še imk chaltūros, gausi kažkokį procentą... Matyt ne per daugiausia siūlo kad darbai nejuda:) Studenčiokas matyt avansą gavęs užpylė ir taip baigėsi kontoros biznis:)))
2008-01-21 20:25
sutinku, kad internetinis psl gerai atrodo, nes ir kaina buvo sudereta uz 8 brezinius 400lt. bet tai nevyriska, kai skambini, nekelia arba atmeta, po to sms paraso, kad darbai veluos, nes studentas nespeja kazkoks... paprasiau, kad duotu to studento nr ir as pats su juo pasikalbesiu be atarpininku kiek tie darbai man veluos, taciau tada is vis neatrase ir nepasake, kad nepadarys, tai vat, vis dar laukiu, nors jau kitas semestras tuoj prasides:))
2008-01-22 10:38
Na as pats uzsiimu su breziniais ir vienu metu atsitikus bedai 2 sav. teko gulet ligoninej... Visus apsiimtus darbus patikejau jiems, tai yra breziniai.lt ir irgi skambinau tuo numeriu +370 600 11455, aisku jokio pelno is to negavau, ir dar pralosiau kad skambinau jiems keleta kartu ir keleta kartu teko vazineti pasiimti darbu, taciau padare visus 6 mano apsiimtus darbus... Tad as noreciau juos apginti siuo atveju. Zinau, kad dabar pats susilauksiu smeizto, taciau tokia jau cia sistema, visi kas ka nori, tas ta smeizia su pagrindu ar be jo!
2008-01-23 18:35
AnoXas Rašė :
Na as pats uzsiimu su breziniais ir vienu metu atsitikus bedai 2 sav. teko gulet ligoninej... Visus apsiimtus darbus patikejau jiems, tai yra breziniai.lt ir irgi skambinau tuo numeriu +370 600 11455, aisku jokio pelno is to negavau, ir dar pralosiau kad skambinau jiems keleta kartu ir keleta kartu teko vazineti pasiimti darbu, taciau padare visus 6 mano apsiimtus darbus... Tad as noreciau juos apginti siuo atveju. Zinau, kad dabar pats susilauksiu smeizto, taciau tokia jau cia sistema, visi kas ka nori, tas ta smeizia su pagrindu ar be jo!

Tave uz tai kaip tik reikia pagirti!!!! :) pas mane pries Naujus irgi panasi situacija buvo, visiems reikejo visko, visiems skubu ir t.t. Ir ka, kalbejau su visais, tariausi telefonu, kad jie kaip nors susitartu del terminu po Nauju Metu, sakiau: destytojai tai juk ne zverys, supras, kad Kaledos ir Nauji Metai visiems yra svente :) as uz tai, kad tartis reikia ir komunikuoti :)
2008-01-30 18:07
Stepas Rašė :
Permečiau akim tą breziniai lt puslapį, lyg ir neatrodo sukčių kompanija, tačiau matyt vaikinai susiduria su visiškai įprasta šio verslo problema - patys darbų neatlieka arba apsiėmę per daug paspringo... Pamatę, kad apsiėmę nebespės, griebia bet kurį kiek gudresnį studentą, tipo še imk chaltūros, gausi kažkokį procentą... Matyt ne per daugiausia siūlo kad darbai nejuda:) Studenčiokas matyt avansą gavęs užpylė ir taip baigėsi kontoros biznis:)))

idomus ir visai galimas variantas
RE: RE: RE: www.breziniai.lt - niekas su jais neturėkit reikalų!
2008-01-30 18:13

Tave uz tai kaip tik reikia pagirti!!!! :) pas mane pries Naujus irgi panasi situacija buvo, visiems reikejo visko, visiems skubu ir t.t. Ir ka, kalbejau su visais, tariausi telefonu, kad jie kaip nors susitartu del terminu po Nauju Metu, sakiau: destytojai tai juk ne zverys, supras, kad Kaledos ir Nauji Metai visiems yra svente :) as uz tai, kad tartis reikia ir komunikuoti :)

ne nepagirti. ginti tokiu nereikia .atleistina viena antra diena veluoti tik ne menesi .jei esi rimtas zmogus tai apsispresk ir nedalink neigivendinamu pazadu ir terminu o pazadejai tai ir vykdyk ,nes gi ne uz aciu tai .
RE: RE: RE: RE: www.breziniai.lt - niekas su jais neturėkit reikalų!
2008-01-30 19:15
mis44 Rašė :

ne nepagirti. ginti tokiu nereikia .atleistina viena antra diena veluoti tik ne menesi .jei esi rimtas zmogus tai apsispresk ir nedalink neigivendinamu pazadu ir terminu o pazadejai tai ir vykdyk ,nes gi ne uz aciu tai .

butu kam sneketi :) studentu darbai ar breziniai, nesvarbu kas, taigi is esmes yra ju paciu reikalas, ir jiems patiems labiausiai tia turetu rupeti :)
IP: 78.60.0.13
2010-11-30 09:31
tai jei veinam nepadejao dar neko nereiskia, gal yra teigiamu atsiliepimu.