Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>dar vienas sukčius

dar vienas sukčius

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
dar vienas sukčius
2008-01-04 11:35
Jo duomenys Artūras Gloavickas 861618592 geras@one.lt sas.Nr. LT147044000355615332.Kvailas sukčius.
RE: dar vienas sukčius
2008-01-04 19:04
nesutikciau. kazkas ne taip. ketguris metus visi darbai ir dalis egzu be jokiu problemu. kazkas ne taip.
2008-01-05 10:10
cia kazkas ant kersto parasinejo turbut, nes ir man Arturas yra padejes. ir tiesa sakant jo darbai buvo labai kokybiski.
2008-01-05 19:47
Jūsų Arturiukas net raga atjungia ,kai jam skambini ir susitari susitikt išsisuka.
2008-01-05 21:14
tai matyt gerai po skura jam palindote, kad jusu vengia. man nebudavo problemu susiskambinti, susitarti. patys matyt cirkininkai esate, kad zmones net kalbeti nenori su jumis.
2008-01-06 14:28
kokie cirkininkai man darbo reikia ir viskas,o jis sutiko padaryti ir dingo ir su babkem.
2008-01-06 15:27
na, tai tada aprasykite situacija kas ir kaip, nes tas pasakymas "dingo su babkem" gali reiksti ir tai, kad jis darba dave, jus babkes davet, paskui prie kokios smulkmenos prisikabinote ir ieskote slieku ten, kur ju nera. nes paprastai zmogus tikrai atsiliepia telefonu. jei jau net telefonu neatsako, tai vadinasi kazko prisikabinote patys.
P.S. jei jis butu sukcius, tikrai nebutu parases tiek geru darbu.
RE: RE: dar vienas sukčius
2008-01-06 16:30
bolekas Rašė :
na, tai tada aprasykite situacija kas ir kaip, nes tas pasakymas "dingo su babkem" gali reiksti ir tai, kad jis darba dave, jus babkes davet, paskui prie kokios smulkmenos prisikabinote ir ieskote slieku ten, kur ju nera. nes paprastai zmogus tikrai atsiliepia telefonu. jei jau net telefonu neatsako, tai vadinasi kazko prisikabinote patys.
P.S. jei jis butu sukcius, tikrai nebutu parases tiek geru darbu.

man irgi atrodo, kad cia kazkaip antireklama kvepia :) kokio dydzio nors tos "babkes" buvo? :)) ar tik ne kokie 80lt.?? :)) paradoksas, bet daznai buna, kad kuo mazesne pinigu suma tuo didesnes parkes buna :))
2008-01-07 21:36
kokia antireklama,kam to reikia,oman tik darbo reikia ,jau buciau pats parases,ir as jokiu salygu nekeliau.
2008-01-15 20:14
Vis dėlto darbą gavau,atsiprašau Arūną ,kad variau ant jo,tiesa sakant čia anra pusė mano varė.Na pas jį ten problemos štimyninės,bet gi kos dabar amžius,galima atsakyti įskambučius ir internetas yra paaiškinti galima aš suprasčiau,nereikėtų jo ieškoti sau nervas gadinti nair taip toliau.sekmės tau Arūnai.
RE: RE: dar vienas sukčius
2008-01-15 20:36
taiboksas Rašė :
Vis dėlto darbą gavau,atsiprašau Arūną ,kad variau ant jo,tiesa sakant čia anra pusė mano varė.Na pas jį ten problemos štimyninės,bet gi kos dabar amžius,galima atsakyti įskambučius ir internetas yra paaiškinti galima aš suprasčiau,nereikėtų jo ieškoti sau nervas gadinti nair taip toliau.sekmės tau Arūnai.

nu va :) as taip ir maniau, kad ten nieko nebuvo :) cia kaip Shakespear'o "much ado about nothing" - "daug triuksmo del nieko" :)

chebra gyvenkime draugiskai ;)

IP: 91.50.235.81
2009-07-31 16:01
tai tikras sukcius pasivadines arunú iciku sakantis dirbantis teisininku saugokites pinigus praso pervesti i kito saskaita
IP: 213.226.144.63
2009-10-14 20:06
as taip manau , kad cia antireklama