Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Auksinė plunksna

Auksinė plunksna

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
apie auksine plunksna
2007-11-21 22:33
skelbimuose perkaiciau, kad auksine plunksna aferistai. nuo ju asmeniskai nenukentejau. buvau skambines ten, bet kazkaip is pirmo karto keistai man pasirode. kiek skambinau, tiek neatsiliepia i skambucius. o skambinau ne pretenzijas issakyti, o tiesiog ruosiausi uzsisakyti darba. jei telefonas "neaktyvus", tai kazkodel man rimtai ir nepasirode. dar karta sakau, ka ir anksciau forume esu isreiskes. jeigu zmones linke bendrauti tik emeilais, jei telefonu nekalba, jei veido bijo parodyti ir tik pavedimu pinigu praso, tai nieko gero. sakau jums.
RE: apie auksine plunksna
2007-11-22 15:55
bolekas Rašė :
skelbimuose perkaiciau, kad auksine plunksna aferistai. nuo ju asmeniskai nenukentejau. buvau skambines ten, bet kazkaip is pirmo karto keistai man pasirode. kiek skambinau, tiek neatsiliepia i skambucius. o skambinau ne pretenzijas issakyti, o tiesiog ruosiausi uzsisakyti darba. jei telefonas "neaktyvus", tai kazkodel man rimtai ir nepasirode. dar karta sakau, ka ir anksciau forume esu isreiskes. jeigu zmones linke bendrauti tik emeilais, jei telefonu nekalba, jei veido bijo parodyti ir tik pavedimu pinigu praso, tai nieko gero. sakau jums.

sutinku:) nors as irgi dvi dienas ragelio nekeliu, nes taip gripas prispaude ir taip sveikatos nera, kad ojojoj... :)
RE: apie auksine plunksna
2007-12-02 20:42
bolekas Rašė :

bet tai kai pasiziuriu apie auksineplunksta visur ta pati visi varo..
IP: 213.226.144.63
RE: Auksinė plunksna
2009-10-15 17:40
.