Išplėstinė paieška

APGAVIKĖ Aiste

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 88.222.5.88
APGAVIKĖ Aiste literaturologija@gmail.com
2012-03-18 19:53
Sveiki, visi, noriu Jus informuoti, jog nepasitikėtumėte šia rašytoje, nes ji apgaudinėja, pasako begalinę kainą, kurią vėliau vis pakelia, teigdama, kad neva jos darbas nebūtų perparduodamas, slepia savo vardą pavardę ir prašo, kad pinigai būtų paduodami neva kažkokiam jos draugui ir kad jis juos jai perduos. Žodžiu, ji tą vargšą studentą įtraukia į kažkokias pinkles ir galiausiai pasišalina. Labai arogantiškai ir išdidžiai kalba telefonu. Jei nukentėjote ar pasirinkote ją , tai dar nevėlu persigalvoti, kol nenukentėjote, nes laiko eigoje ji ims keisti sąlygas ir "mėtyti" savo pėdas, nes dirba nesąžiningai, o pavedimu pinigų neima , nes bijo rodyti savo vardą , pavardę. Be to, ji labai plačiai skelbiasi , kad rašo darbus, o išties tik ieško naivesnių užsakovų, kuriuos galėtų apgauti.
IP: 78.63.31.111
RE: APGAVIKĖ Aiste <LITERATUROLOGIJA@GMAIL.COM>
2012-03-19 13:09
Na, as tikrai zinau, kad ji pati raso, ir gerai raso.
IP: 81.7.65.38
RE: APGAVIKĖ Aiste <LITERATUROLOGIJA@GMAIL.COM>
2012-03-20 11:32
kazkoks smeiztas turbut jos nemegstamuju perpardavinetoju.ponia Aiste zinau nuo senu laiku,kai ji dar mano tevams kaip jie mokesi policijos akademijoje, spausdinimo masinele darbus rasydavo.Ir mano bratkiui ir man dabar raso,ne karta buvom pas ja vilniuje.ir beveik visam mano kursui logikos uzduotis padare.jokiu problemu niekada nekildavo,ji puiki rasytoja,vadove ir konsultante.

ne karta teko ir man jos darbus perduoti ir atsiskaityma paimti,kad jai nereikietu vaziuoti kaune ir del to tikrai labai nesuvargau ir varksu studentu kaip cia raso netapau.

labai nesamoningai sakote,kad nesako pavardes,cia savaime suprantama,darbu rasymas yra anoniminis reikalas.savaime bent kiek smegenu turintiems turi suprantama,kad zmogus nenori isiviesinti del darbiniu ir tarnybos ar panasiu reikalu.

perpardavinetojai pergyvena,kad geros rasytojos nepavyko priversti jiems dirbti.kiek ja pazystu tikrai nemanau,kad pavyks.