Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Apie mokslas.referatai@gmail.com arba moksliuke11

Apie mokslas.referatai@gmail.com arba moksliuke11

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 217.117.25.182
Apie mokslas.referatai@gmail.com arba moksliuke11
2011-02-24 14:05
Teko man pirkti baigiamąjį darbą pas šią panelę (vos liežuvis apsiverčia taip ją vadinti, nes tikrai noris nepagailėti necenzūrinių žodelių). Na, pirmas dalykas, kad niekada nesilaikė duotų terminų, arba sakydavo padarysiu iki tada ir tada, bet niekada laiku taip ir nesulaukdavai dalies darbo, tada tekdavo ilgai skambinti jai, nors retai kada būdavo, kad išvis teikdavosi kelti ragelį. Kitas dalykas, tai, kad kai pirmą kartą kai atsiuntė dalį darbo ir įvedus i google.lt pirmąją įvado pastraipą, tai išmetė ne vieną psl. kur buvo parašyta lygiai lygiai taip pat (darbo vadovas taip pat sakydavo, kad jau yra matęs panašių darbų). Na čia dar nieko, iš pradžių ji lyg ir stengdavosi pataisyti tokius ir panašius trūkumus, darbo vadovo pastabas. O galiausiai, kai iki darbo pridavimo buvo likę savaitė ar pusantros, o darbo vadovas dar prašė kai ką keisti, taisyti, papildyti, tai ji paprasčiausiai išvis dingo. Išjungė telefoną, nebeatrašė į email'us, skype'as žinoma irgi buvo išjungtas. Aišku, buvo sumokėta jau beveik visa suma pagal susitarimą, nes jei kas pirkot ar ruošiatės pirkt pas ją darbą, tai žinot, kad ji atsiunčia kažkokią dalį darbo, tu per valandą - dvi pasiskaitai ką parašė, tada pervedi jai pinigus. Na, aišku, dabar rezultatas neblogas, bet teko savait4lę beveik nemiegoti ir pertvarkyt beveik visą darbą. Tai tiek.. :)
IP: 188.69.225.241
RE: Apie mokslas.referatai@gmail.com arba moksliuke11
2011-05-18 17:59
Aš taip pat pirkau darbą pas šią panelę, ir man atsitiko lygiai tas pats kaip prieš tai rašė Vika86. Nepirkite pas ją darbų, nes gavusi pinigėlius ji dingsta. Geriau už darbą sumokėti daugiau iš pradžių,negu man po to teko mokėti dvigubai. Turėtų būti gėda jai.
IP: 86.100.231.253
RE: RE: Apie mokslas.referatai@gmail.com arba moksliuke11
2011-05-20 17:53
Na sikart, manau, reiktu atsakyti i komentarus, nes tai tiesiog smeiztas. Visu pirma, niekada neimu pinigu avansu, paruosiu darbo dali, ja visa normaliam word formate persiunciu studentui ir, tik ją perskaitęs, zmogus moka pinigus. Galimas variantas tai padaryti ir susitikus. Taigi, studentas visada mato, ka perka, ir moka tik uz ta dali. Jei darbas studentui netinka, niekas nevercia pirkti (nors taip buvo nutike tik viena karta).
Siuo atveju panele audi isigijo pirmaja dali, ja sekmingai apsigyne per tarpini gynima, veliau nusipirko ir praktine dali, kurios vadovas neskaite, o iskart pakeite jau darbo pradzioje suderinta turini. Dariau taisymus, taciau uzsakove pasake, kad jau uzsisake darba kitur (uz pataisymus ji su manini ir nebuvo atsiskaiciusi), todel jos darbo toliau nekoregavau. Kai jai neleido gintis del to, kad naujasis rasytojas nespejo paruosti darbo, isliejo pykti ant manes.
Dar karta pabreziu, jog niekada neimu jokiu avansiniu mokejimu, todel finansine apgavyste is mano puses yra neimanoma. Jei studentas pats neisivaizduoja, ko jam reikia, ir nesugeba nieko suderinti su darbo vadovu, tai jau ne rasytojo problema. Siaip ar taip nusprendziau daugiau darbu neberasyti, nes tai sukelia per daug streso.