Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Gintarė Gecaitė iš Šiaulių email- ogminuke@gmail.com aferistė juoda

Gintarė Gecaitė iš Šiaulių email- ogminuke@gmail.com aferistė juoda

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 84.46.235.125
Gintarė Gec**tė iš Šiaulių email- ogminuke@gmail.com aferistė juoda
2011-02-22 04:28
Gintarė Gecaitė užsisakė iš pažįstamo rašytojo "Organizacinės elgsenos" dalykui darbą tema "Vakarietiškų teorijų pritaikomumas lietuviškam mentalitetui". Tas jai ilgai pasidarbavęs rašytojas padarė gerą išsamų, ilgą darbą su teorine dalimi, tyrimu, aprašu. Ir paėmė vargšas tik 70 lt. Negana to, ta prietranka net nepadėkojusi rašo forume nesąmones apie rašytoją ir jo pagalbą jai. Dar girdėjau, kad ir kitų ji užsakinėjo darbus. Kai kieno perka, kai kieno ne - kaip sugalvoja... Gal dar kam perparduoti galvoja, jei nemažai darbų prisiperka. Vienu žodžiu aferistė, kaip reta. Saugokitės visi. Jos mailas - ogminuke@gmail.com; Gintarė Gec**tė - gyvena ji Šiauliuose.
IP: 62.80.225.89
RE: Gintarė Gecaitė iš Šiaulių email- ogminuke@gmail.com aferistė juoda
2011-02-23 10:22
Nejaugi? :)))) Kame čia bėda? :)) Supykot, kad parašiau jog copy paste darbus darot arba iš viso kažką panašaus atsiunčiat? :)) Jeigu aš jūsų prašiau REFERATO IKI 10 PSL, tai ir reikėjo referatą padaryt, o ne atsiųsti kažkieno kursinį 48 PUSLAPIŲ!!! Nuo kada 10-ties puslapių referate atsiranda tyrimai, anketos, žmonių apklausos ir t.t. Kai tarėmės dėl darbo pasakiau tau aiškiai kas jį turi sudaryti, o ką tu man atsiuntei? Dar kartą klausiu kame čia bėda? Darbo tinkamo neturiu (nes beleką ten prirašėt) pinigai sumokėti jums, tai kas čia aferistas? :)
2011-02-23 10:33
Be to, nepatingėjau surasti nuorodas Gėdos stulpe į kitų žmonių nuomones apie Justą Kazlauską, į kurio sąskaitą pinigus (70lt) už ale 10-ties psl referatą ir išsiunčiau :) Jeigu skaityti moki (tas kuris čia mane apšmeižei) tai suprasi kad ne vien aš nepatenkinta jūsų darbais. Daug čia kas sako jog arba dingstat su darbu arba iš viso beleką (copy paste) atsiunčiat.

http://www.speros.lt/forumas/gedos-stulpas/1325-aferistas-justas-kazlauskas.html

http://www.speros.lt/forumas/gedos-stulpas/551-saugokites-kazlausko.html

http://www.speros.lt/forumas/gedos-stulpas/1347-rimas-laukaitis-marius-banaitis-dirba-kartu-su-justu.html

Tai kas čia aferistai?!
IP: 84.46.237.129
2011-02-23 23:20
Įdomiai skamba - copy paste. Tai gal parodykite iš kur tas darbas copy paste. Jis taip gerai atliktas, kad už tokį darbą turėjote pakloti kokius 500-700 lt, o ne savo suknistus 70 litelių. Jum tikriausiai darė kaip sau ar kaip draugei, tik išlaidom kompo naudojimo ir elektros, intiko, knygų sąnaudoms padengti elementariai ir net nepaėmė už patį darbą. O Jūs net tinkamai jam atsidėkoti nesugebate??? Justas Kazlauskas yra labai gabus ir geras rašytojas. Kokių apskritai yra l. reta šiais laikais. O Jums proto nepakanka ne tik mokslo darbą pasirašyti pačiai, bet ir tinkamai už tai atsidėkoti. Jis, kaip ir aš ir dar keli rašantys, kurie nebendradarbiauja su tarpininkais nukenčia nuo jų šmeižto. Darbo perpardavinėtojai, kurie nieko neuždirba iš padorių rašytojų ir stumia čia forumuose visokių nesąmonių, net apie geriausius Vilniaus, Kauno, Klaipėdos rašytojus. Prisimetę perpardavinėtojai užsakovais arba rašytojais rašo " mane apgavo, jeigu ne tai man darbo neatsiuntė, arba man blogą darbą atsiuntė" - tai iš karto matosi, kad jokios logikos. Tai ką jie susitikę skaito, ką jiems konsultuoja, kokius lapus pateikia, kokį darbą įsirašo, susimoka ir apsikeičia... Ir kokios turėtų tos darbų konsultacijos būti kaip rašo tipo aferistų. Šmeižia žmones ir tiek. Jei nemoka dėkoti už darbus, tai iš vis nors nekriuksėtų, o dar už pagalbą tauzija prisispangę niekų ...
IP: 84.46.237.129
2011-02-23 23:25
O kalbant konkrečiai apie tave, kaip čia išsireiškus ogminuke@gmail.com OgMiNa Gintarė Gecaitė iš Šiaulių ar kaip - esi aferiuga kaip reta šiais laikais. Tikriausiai ir tu darbus prastuminėji už bapkes ir dar žmones šmeiži... Na, jau iš to darbo tai gerą pinigą galėsi užkalti perparduodama ir dar rašytojus už pagalbą tau apžmeižti...
2011-02-24 08:55
Ko čia vaidinat aukas dabar? :))) vargani 70 litelių? :D kiek paprašėt tiek ir išsiunčiau, kame čia aferizmas niekaip nesuprantu? :)) kaip jau minėjau jei aš prašiau referato IKI 10 LAPŲ, o jūs man atsiuntėt 48 lapų ir ALE jis turėjo kainuoti 500 - 700lt tai PATYS KALTI :)))
jo, perpardavinėju darbus :)))) jei reikia kam sakykit, jūsų darbą nemokamai nusiųsiu, nes dar TOKIO ŠLAMŠTO NESU MAČIUSI :))))
IP: 62.212.207.149
RE: RE: Gintarė Gecaitė iš Šiaulių email- ogminuke@gmail.com aferistė juoda
2011-02-24 13:22
Nu ir plakates zodziais cia.....jo, patalpintkit si stebuklinga darba i speras ir atsiuskit nuoroda i foruma, mes cia esantys paskaitysim ir kuri puse kalta nuteisim :) visuotiskai.
IP: 62.80.225.118
2011-02-24 14:03
Čia nei nuteisimo, nei palaiminimo niekas neprašo :) nes įkėlus nuorodą iš skirtingų ip aš irgi galiu prirašinėt vat koks darbas buvo blogas. Bet čia nebus problemos išsprendimas. Manau mūsų abi pusės žino, kas kaip yra. Reziume: jums pinigai sumokėti, man darbas visiškai netiko. Tai prie ko čia ta "juoda aferistė" ir šmeižtas kad dar iš kažko esu darbus užsisakinėjusi? Būkime biedni, bet teisingi. Jei ir iš tikrųjų rašėte tą darbą (o ne copy paste), sunaudojote daug elektros, intiko sąnaudų (kas labai kelia juoką:)) vadinasi jūs visiškai nesupratote temos. Tiesa, jei kam reikia darbo apie konfliktus, patarimų vadovui dėl konfliktų spredimo, apklausos: Lietuvos darbuotojų požiūris į tai, kaip vadovas sprendžia konfliktus, parašykit man asmeniškai ir atsiųsių nemokamai. Na nebent tą dieną daug elektros ir intiko sunaudosiu tai gausit paaukoti man kokį 0,50ct :))))
Ačiū už dėmesį, o dabar vadovausiuosi principu - duok durniui kelią :)
IP: 77.79.24.33
2011-03-13 23:10
nepuldinėkit merginos be reikalo :) Gintarę Gečaitę turiu galvoje :) turėjau galimybę gyvai pabendrauti su tais jaunais žmonėmis, problemos su rašto darbu bet kokiu atveju buvo sėkmingai išspręstos.

IP: 84.46.248.248
2011-03-14 00:01
Matote, kitus asmenis diskriminuojantis žmogus jau principe yra diskredituotinas - toks jau dėsnis, niekas čia nepasikeičia.
P.S. Tai labai puiku, kad turite merginą).
IP: 77.79.24.33
RE: RE: Gintarė Gecaitė iš Šiaulių email- ogminuke@gmail.com aferistė juoda
2011-03-14 11:53
nesupratau bajerio... kokią merginą, kas turi, kur turi? aš rašiau, kad turėjau progos pabendrauti su Gintare gyvai, ji kartu su savo draugu buvo - labai malonūs ir šilti žmonės. Istoriją apie jos 48psl. referatą girdėjau iš jos lūpų, todėl manau, kad šmeižtas jos atžvilgiu yra visiškai neteisingas.

ateisiu Rašė :
Matote, kitus asmenis diskriminuojantis žmogus jau principe yra diskredituotinas - toks jau dėsnis, niekas čia nepasikeičia.
P.S. Tai labai puiku, kad turite merginą).