Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Justo Kazlausko sąskaita ir el. pastas: draugaipades@gmail.com

Justo Kazlausko sąskaita ir el. pastas: draugaipades@gmail.com

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 62.80.225.89
2011-02-19 12:35
Žmonės besiskelbiantys kad rašo įvairius rašto darbus el. paštu: draugaipades@gmail.com yra sukčiai. Avanso neima, o visus pinigus prašo pervesti į Justo Kazlausko sąskaitą. Darbą gavau, tačiau vietoj referato 10-ties lapų, atsiuntė kažkieno kursinį 40 lapų su tyrimais ir t.t. Galvojau gal bent kiek bus naudingas, bet pasiskaičiusi taip nebeatrodo.
IP: 78.61.83.157
Justo Kazlausko sąskaita ir el. pastas: mokslasstudijoms1@gmail.com
2011-03-04 13:04
JUSTAS KAZLAUSKAS TURI DAUG EL. PASTU VIEN ISGIRDUSIOS SIO VEIKEJO VARDA PAVARDE NESIUSKITE PINIGU, PASIDOMEJAU JUSTO KAZLAUSKO TEVAI UBAGAI JIS VARGSAS IS TO VERCIAS KAI SEIMA ISLAIKYTU

banke LT**73000101****1846
Justas Kazlauskas.
mokslasstudijoms1@gmail.com
IP: 79.133.242.62
RE: Justo Kazlausko sąskaita ir el. pastas: mokslasstudijoms1@gmail.com
2011-03-04 13:24
NU NEMANDAGU APIE ZMOGU TAIP DOMETIS KO NEREIKIA NE MUSU REIKALAS KAS JO TEVAI. BET IS TIESU KAD PRASTAI RASO DARBUS TA TAI TIKRAI GIRDEJAU
2011-03-04 13:33
o as pasidomejau nes jis isviliojo is manes didelius pinigus, todel as taip lengvai nenurimsiu kapstysiuos giliau, nes cia ne vienas zmogus yra nukentejes. As nesiruosiu tyleti kaip pelyte reikia imtis veiksmu, nes zmogus apgaves net nesiruosia pasakyti kad apgavo nelauk darbo o dingsta kaip i vandeni.
2011-03-05 13:51
JUSTAI KAZLAUSKAI ATSIUSK DARBA GINTAREI G.Uz kuri gavai didelius pinigus o darbo taip ir neatsiuntei,NEZINAI ANT KO UZSOKAI JEI NESULAUKSIU ZINIU IS TAVES RIMTAI PRADESIU DOMETIS IR TAS TEVELIU APSILANKYSIU, PAKLAUSIU KODEL NEISAUKLEJO DORU IR SĄŽININGU ŽMOGUMI
IP: 89.117.251.177
Gintare.Grabyte@gmail.com Gintare Grabyte ar Laurynas Laukys ar dar ..
2011-03-12 15:39
Jau yra paliktas policijos komisariate pareiškimas dėl santr. L...-o L..-io nusikalstamos veikos. Jis pasivadinęs Gintare Grabyte ir nurodęs emailą Gintare.Grabyte@gmail.com šmeižia elektroninėj erdvėj, viešuose forumuose jam padedančius žmones ir skleidžia nepagrįstą informaciją, pateikia viešai privataus asmens duomenis, savavališkai iškraipydamas ir ignoruodamas objektyvią situaciją viešai diskriminuoja privačius asmenis.
Gerb. Užsakove, Jūs pirkote dalį darbo, sumokėjote 35 lt už savo užsakytą referatą, nors viso darbo kaina, kaip sutarta buvo 75 lt, o Jūs reikalaujate gauti visą darbą, gaunasi 40 lt skolon – sugaištas veltui rašančiojo laikas. Nežinau, ir man visiškai neįdomu, kodėl užsisakėte kaip Gintarė Grabytė ir atstovaujate moteriškai lyčiai, nors darbo pirkėjas yra vyras. Gal ateina iš vakarų į Lietuvą, ta apsimetėlių transvestitų soc. grupė ir jaučiasi taip gerai, kad mano, galintys daryti bet ką ir atvirai diskriminuoti žmones. Taip tikrai nebus. Kažkaip keistai ir egzaltuotai atrodo emaile ir forumuose Jūsų pasisakymai, kad pinigai pasiskolinti iš Jūsų kambarioko, kad 35 lt yra labai dideli pinigai ir už Juos priklausė ne darbo dalis o pilnas darbas, juk rašytojai sugaišta daug asmeninio brangaus laiko darbuodamiesi ir negali taip mėtyti laisva ranka darbų. Kažkaip iš Jūsų pasisakymų ten net nestatutiniais Jūsų ir Jūsų kambarioko santykiais dvelkia ir nežinau kodėl atstovaujate moterišką lytį... Gerai, kad yra pateikta sąskaitos nr. iš ko galima ištraukti reikiamus asmens duomenis ir pritraukti kitus, nes neliktų kitaip objektyvių teisinės sudėties požymių. O gal dar čia ir bendrininkavimo forma, jeigu ne vienas veikia.
Nedomina manęs kokiam barake Jūs gyvenate su savo kambarioku ir kokioj kalupkoj susikalę garbingai gyvenate. Pagal policijos kompetenciją tikrai pakaks imperatyvo ištraukti Jus iš bet kokios landynės.
Beje, dėl individuolių asmenų gyvenimo lygio vertinkite bendrai Lietuvos mąstu. Pasiimkite statistinius duomenis skurdo lygio, darbo lygio, darbo užmokesčio vidurkio, išsilavinimo lygio teikiamas soc. garantijas... Jums praverstų apsilankyti LR statistikos departamento puslapyje. Jeigu visų Lietuvos gyventojų pragyvenimo lygį vertinate pagal savo ir savo kambarioko duomenis tai l. klystate. Keistai atrodo, kai manote, kad visi Lietuvos gyventojai gyvena ir verčiasi kaip Jūs ir Jūsų kambariokas. Tiek kiekybiniu, tiek kokybiniu tyrimo aspektu tam nėra logikos. Žinant konkrečius duomenis, tai visiškai nesąmones kalbate, nesuprasdamas ką rašote.
Manęs nedomina Jūsų suvokimas ir mąstymo galimybės bei veiksmai dėl kitų asmenų privataus gyvenimo. Mane domina tik tai, kad Jūs už savo veiksmus atsakysite į LR BK 167str.; 168str. įstatymo nustatyta tvarka. Manau, kad gali būti pritaikyta ne alternatyvi, o komuliatyvi sankcija už tokius drąstiškus veiksmus.
Realiai procese reiktų ištirti Jūsų pakaltinamumą, nes atrodo, kad net nesuvokiate realiai ką rašote ir nesiorientuojate su savais interesais viešoje erdvėje.

Pagarbiai,
Rašytojas
IP: 78.157.64.182
RE: Gintare.Grabyte@gmail.com Gintare Grabyte ar Laurynas Laukys ar dar ..
2011-03-12 17:16
Na Kazlauskai tu ir aferistas... Apgavai žmogų ir dar drįsti šmeižtu kaltint. O tu nepagalvojai, kad visi tie apgautieji pareiškimus parašys? Tu savo copy paste metodą darbų rašymų gali pavadint? Jau iki tokio žemo lygio , kaip tu nusirist gali tik koks lūšnynų bernelis, kuris duonos neturi už ką nusipirkt.
Galvoji prieš diplominių darbų rašymo meta, užsipulsi apgautą žmogų ir patikės , kad tu teisus. Jau senai tave Kazlauskai bent jau šperose žino, prisižaisi man atrodo.
IP: 178.236.197.137
RE: Justo Kazlausko sąskaita ir el. pastas: draugaipades@gmail.com
2011-03-12 17:58
Ohooo, čia tai geras... Aš irgi esu daug kartų nekentėjusi nuo tokių darbų užsakovų. Nežinodavau ir ką daryti, kai jau darbas padarytas, o užsakovas darbo neperka, dingsta ir dar apšmeižia, apkalba. Tik nežinodavau ir nerasdavau būdų - kaip reikia kovoti su tokiais užsakovais. Tikrai man kartais gaila sugaišto laiko darbuojantis. Iš rašti stiliaus perskaičius akivaidu: rašytojas intelektuolus žmogus, o pirkėjas nepraustaburnis nachalas pasispjaudė ant rašytojo ir lyg niekur nieko pasitraukė. Tai kas jis titi ir saulė, vyras ir moteris? Keistai. Gerai, kad tokie veiksmai intike gali būti sankcionuojami. Šaunuolis!!!
Gal ir man galite duoti patarimų, kaip kovoti su negarbingais darbų pirkėjais?
IP: 178.236.197.137
2011-03-12 18:08
Net ir įdomu, kaip taip galima atvirai šmeižti žmogų, naudoti jo privačius duomenis ir dar šeimą apkalbėti, nepažįstant. Čia jau reikia būti užsakovui ypatngam begėdžiui. Iki ko nusirita žmonės... O kodėl tu tap pigiai. 35 lt už referatą? tai koks ten galėjo būti referatas? Aš už referatus imu 150-200 lt. Iš stiliaus matosi, kad tesininkas esi, gal ir teisės darbus darai ar visų sričių mokslo darbus?
Ta Gintare.Grabyte@gmail.com tikras pazoras ir forumo naujiena. Matyt jau tiek įgrįso, kad net patį rašantįjį padėjusį jai su mokslais, kaip reikiant užrūstino?
RE: RE: Justo Kazlausko sąskaita ir el. pastas: draugaipades@gmail.com
2011-03-12 18:41
Persėdai prie kito pc ir acauntą naują susikūrei, na taip daug intelekto tam reikia :) Na kai kuriem patinka save pagirt :)))
Toks intelektualus tas Kazlauskas, kad net paprasčiausio referato nesugeba parašyti :)
Aš pakraupusi, neįsivaizdavau , kad iki tokio lygio įmanoma nusiristi :) GĖDA!
IP: 89.117.251.177
2011-03-12 19:32
Aš ne tik teisės darbus darau. Matot, reikia atsižvelgti į kiekvieno užsakovo individuolius interesus. Nėra bendros taisyklės kaip yra derinama. Ta darbų kaina nėra tiek aktuoli. Šiaip 150-200 lt už referatą brangokai, tai yra jau kursinio kaina. Nežinau ar studentai pajėgtų tiek susimokėti. Galima padaryti ir didelę nuolaidą ir dažnai net 2-3 valandas papildomai konsultuoti užsakovą perkant prie mokslo darbo, tinkamai suteikiant jam žinias. Galima ir akcijinę nuolaidą padaryti, kainą sumažinti perkant kelis darbus, net kokį ir nemokamai padaryti darbą. Sunku filtruoti užsakovus, kai nežinai kas užsako ir kaip jis elgsis. O gal tik šiaip sau užsisako net neketindamas pirkti. Galima ir pamiršti negražius užsakovų poelgius, kol taip neperžengia visų ribų. Šitas vyras Grabyte/Laukys apsimetėlis visas ribas peržengė begėdis, todėl ir atsakis pagal tvarką. Jis mėtosi ir jam dar žmonės dvejinasi, manydamas, kad yra ir kaip Grabyte/Laukys jis čia persimetinėja per kelis. Tai gal forume ir daugiau dar ką atstovauja. Tai jį vis tiek pagaus. Tikriausiai jis yra perpardavinėtojas, nes aktyviai dalyvauja darbų pirkimuose ir čia forume susirašinėjime kitais vardais. Bet aš jį susitiksiu ikiteisminiame baudžiamajame procese ir išsiaiškinsiu, kas jis per vienas šitas mulkis ir pastatysiu jį tinkamai į vietą ir įkrėsiu į galvą bent kiek mokslo žinių ir gebėjimų, kad galėtų bendrauti ne kaip pirmokas, bet normalus universiteto studentas.
IP: 62.80.225.126
RE: Gintare.Grabyte@gmail.com Gintare Grabyte ar Laurynas Laukys ar dar ..
2011-03-12 23:11
galimerasyti Rašė :
Jau yra paliktas policijos komisariate pareiškimas dėl santr. L...-o L..-io nusikalstamos veikos. Jis pasivadinęs Gintare Grabyte ir nurodęs emailą Gintare.Grabyte@gmail.com šmeižia elektroninėj erdvėj, viešuose forumuose jam padedančius žmones ir skleidžia nepagrįstą informaciją, pateikia viešai privataus asmens duomenis, savavališkai iškraipydamas ir ignoruodamas objektyvią situaciją viešai diskriminuoja privačius asmenis.
Gerb. Užsakove, Jūs pirkote dalį darbo, sumokėjote 35 lt už savo užsakytą referatą, nors viso darbo kaina, kaip sutarta buvo 75 lt, o Jūs reikalaujate gauti visą darbą, gaunasi 40 lt skolon – sugaištas veltui rašančiojo laikas. Nežinau, ir man visiškai neįdomu, kodėl užsisakėte kaip Gintarė Grabytė ir atstovaujate moteriškai lyčiai, nors darbo pirkėjas yra vyras. Gal ateina iš vakarų į Lietuvą, ta apsimetėlių transvestitų soc. grupė ir jaučiasi taip gerai, kad mano, galintys daryti bet ką ir atvirai diskriminuoti žmones. Taip tikrai nebus. Kažkaip keistai ir egzaltuotai atrodo emaile ir forumuose Jūsų pasisakymai, kad pinigai pasiskolinti iš Jūsų kambarioko, kad 35 lt yra labai dideli pinigai ir už Juos priklausė ne darbo dalis o pilnas darbas, juk rašytojai sugaišta daug asmeninio brangaus laiko darbuodamiesi ir negali taip mėtyti laisva ranka darbų. Kažkaip iš Jūsų pasisakymų ten net nestatutiniais Jūsų ir Jūsų kambarioko santykiais dvelkia ir nežinau kodėl atstovaujate moterišką lytį... Gerai, kad yra pateikta sąskaitos nr. iš ko galima ištraukti reikiamus asmens duomenis ir pritraukti kitus, nes neliktų kitaip objektyvių teisinės sudėties požymių. O gal dar čia ir bendrininkavimo forma, jeigu ne vienas veikia.
Nedomina manęs kokiam barake Jūs gyvenate su savo kambarioku ir kokioj kalupkoj susikalę garbingai gyvenate. Pagal policijos kompetenciją tikrai pakaks imperatyvo ištraukti Jus iš bet kokios landynės.
Beje, dėl individuolių asmenų gyvenimo lygio vertinkite bendrai Lietuvos mąstu. Pasiimkite statistinius duomenis skurdo lygio, darbo lygio, darbo užmokesčio vidurkio, išsilavinimo lygio teikiamas soc. garantijas... Jums praverstų apsilankyti LR statistikos departamento puslapyje. Jeigu visų Lietuvos gyventojų pragyvenimo lygį vertinate pagal savo ir savo kambarioko duomenis tai l. klystate. Keistai atrodo, kai manote, kad visi Lietuvos gyventojai gyvena ir verčiasi kaip Jūs ir Jūsų kambariokas. Tiek kiekybiniu, tiek kokybiniu tyrimo aspektu tam nėra logikos. Žinant konkrečius duomenis, tai visiškai nesąmones kalbate, nesuprasdamas ką rašote.
Manęs nedomina Jūsų suvokimas ir mąstymo galimybės bei veiksmai dėl kitų asmenų privataus gyvenimo. Mane domina tik tai, kad Jūs už savo veiksmus atsakysite į LR BK 167str.; 168str. įstatymo nustatyta tvarka. Manau, kad gali būti pritaikyta ne alternatyvi, o komuliatyvi sankcija už tokius drąstiškus veiksmus.
Realiai procese reiktų ištirti Jūsų pakaltinamumą, nes atrodo, kad net nesuvokiate realiai ką rašote ir nesiorientuojate su savais interesais viešoje erdvėje.

Pagarbiai,
Rašytojas

Jeigu atvirai nelabai suprantu ką šiuo laišku jūs norėjote pasakyti? Prie ko iš viso čia ta Gintare Grabyte? Prie ko čia ji? Šią temą sukūriau aš ir joje kalbama apie Justo Kazlausko copy paste darbus. Man pasisekė, aš bent gavau tą darbą už kurį sumokėjau. Yra žmonių kurie iš viso po pinigų pervedimo iš jo jokios žinios nesulaukė.
IP: 86.38.182.238
2011-03-13 09:53
Čia visai kitas asmuo, kitas užsakovas. Jūs net ne prie ko. Jis čia forume jaučiasi titi ir saule dar kaipo Gintare.Grabyte@gmail.com ir dvejinasi skirtingais asmeninmis. Aš tiksliai nežinau, bet gal ir daugiau kuo pasivadinęs per kelis asmenis eina forume ir šmeižia kitus. O šiaip tai jis vyras, o ne moteris ir nieko bendra su Jumis neturi. Taigi, kad nėra negavusių darbų. Tiesiog, yra tik apsimelavę žmogeliai. Tų objektyvių faktų net niekas neskaito, neadministruoja ir nekordinuoja. Paprasčiausiai gali žmogelis bele ką susigalvoti ir rašynėti čia forume. Čia forumuose rašo bele kas ir bele ką, visiškai nepatvirtintą info. Tik šitas vyrukas kiek nuplaukė į lankas, todėl tikriausiai, už ausų bus ištrauktas iš kur beesąs. Net neįmanoma, kad visų mąstymo ideologija būtų panaši ir rašančio ir darbo pirkėjo, net visiška nesąmonė būtų. Kiekvienas užsakovas skirtingai darbus išsivaizduoja ir interpretuoja, kiekvienas rašantysis skirtingai juos išdėsto ir pateikia. Ne visi tuos darbus apsigyna, skirtingai vertina. Kai kurie net nesupranta pav. pirktų ekonominių skaičiavimų, finansinių analizių, verslo planų, uždavinių analizavimo. Net kai užsako konsultavimo paslaugą, susitikus galima aiškinti ir vargti ilgai, bet kartais žiūri užsakovas "tusčiu" žvilgsniu ne ką tesuprasdamas. Na, visų ir gabumai skirtingi. Būna užsako o pasikeičia sąlygos, laikas, net užduotis, tai kad būtų tenkinamas galutinis rezultatas vargu tikėtis. Todėl jei kuris nepatenkintas - tai ir tada prisimeluoja "man darbo nepadarė, neatsiuntė, copy paste, visai ne taip kaip norėjau ir pan.". Sakyčiau dėl virtuolumo gaunasi l. didelis kontrastas imant požiūrio intervalą. Nuo lojalių klientų, kurie patenkinti nuolat užsako, kviečia į savo facebook, skype, keičiasi draugų kontaktais ir vadina vos ne geriausiu draugu "geručiu, draugu ir pan." ir pagarbiai dėkoja ir vos ne į lovą prašosi lipti iki tokių kurie ignoruoja ir diskriminuoja dar rašantijį už pagalbą "aferistas, apgavikas, sukčius" ir dar grasina visa kuo ir pan. Lietuvoje yra plačiai toleruojamas negatyvus mąstymas. Yra daug skundų forumų. Ir net pačios geriausios Lietuvos įmonės, juridiniai asmenys tampa "aferistais" forumuose. Net keista būna pasiskaičius apie kai kuriuos. Nors ir logiška, nes ne visi gerai supranta, ką kalba. O grįžtant prie darbų pirkėjų: jie nėra filtruojami. Aš nežinau iš anksto kas užsako, su kuo susitikti reikia, ar virtuolus ar realus užsakovas. Visi yra tolygiai priimami pagal galimybes ir įsipareigojimus. Bet kokie darbo pirkėjai yra labai gerbtini visada ir jie yra aukščiau rašančiųjų, vien dėl to, kad yra darbo užsakovai. Rašytojai derinasi prie darbų užsakovų, o ne užsakovai prie rašančiųjų. Todėl ir užsakymai, ir darbo procesai ir atsiskaitymai bei kitos paslaugos yra liberalizuojami pagal užsakovo interesą. Joks užsakovas nebūna priverstas elgtis "būtėnt taip ir ne kitaip". Man asmeniškai atrodo keistas ir nepamatuotas tas pirkimas virtuolioje erdvėje. L. protingai daro tie užsakovai, kurie nepatingi ir skiria laiką susitikimui, perka konsultacijas skaito darbus, prašo patį rašantįjį išmokyti daryti tam tikrus darbus. Tai turi vykti realiai, o ne virtuoliai. Iš patirties žinau, kad užsakovai pasiekia kur kas geresnių rezultatų tiesiogiai mokindamiesi ir dirbdami su rašytoju, o nevirtuoliai kažką nusipirkti, paskui dėl nesusipratimų ar nuomonių kaitos vadinti aferistai ir t.t. Nuomonės sutampa ir interesai adekvatūs tiesiogiai dirbančių užsakovų ir rašytojų. Todėl tam ir daromos lojalumo programos, nuolaidos. Užsakovas turi galimybę rinktis visą darbo procesą ir jį reguliuoti. O jeigu jis net tingi su rašančiu susitikti, tai kas kaltas vėliau, jei kažko nesupranta. Juk net darbo metu konsultuojantis skaitant galima reikšti rašančiajam pretenzijas kas tinka, kas netinka ir pirkti tai, kas labai tenkina. Yra geriausia susirasti pakankamai patikimą ir sau patogų rašantįjį ir dirbti prie savo mokslo darbų - mokytis kartu ir kuo dažniau klausti, kas neaišku, o ne taip virtuoliai net nežinant su kuo, kaip, kas. Keisti atrodo, kai virtualai būna dar nepatenkinti kažkuo. Juk joks rašantis nepriverčia kažko užsakyti, kažką pirkti, kiek ir ko pirkti. Viskas yra leidžiama pačiam užsakovui reguliuoti ir kontroliuoti. Rašantys prisiderina prie užsakovo interesų. Pats ir gali konsultuotis, mokytis, užsisakyti mokslo darbo pristatymo į namus paslaugą, skaityti keistis ir turėti sau parankų rašytoją.

Sėkmės Jums mokytis
RE: RE: Justo Kazlausko sąskaita ir el. pastas: draugaipades@gmail.com
2011-03-13 10:10
Ne tavo mados, kad dvejintis ar trejintis, kad apie save gerus komentarus rašyt. Čia jau pats žemiausias lygis...
draugaipades@gmail.com mokslasstudijoms1@gmail.com
2011-03-14 17:32
Tai atsiuncia beleka bitik atsiusti kazka, poto sakosi koki darba nudirbę.Bet as neiisivaizduoju, kaip zmogus nesupranta kad kenkdamas, darydamas zmoniems bloga, apgaudinedamas kazkada viskas apsisuks kitu kampu, ir cia litai nebetures prasmes. Nes uz blogus darbu ateina atpildo valanda
mokslasstudijoms1@gmail.com JUSTAS KAZLAUSKAS
2011-03-14 17:38
Apgaunate zmones ir dar drystate JIEMS RASYTI PAREISKIMUS, NORS JUS GAUNATE PINIGUS UZ NIEKA. bET JEI MAN PARASYTAS PAREISKIMAS, TAI JUMS IRGI ATSIRAS.
IP: 86.38.204.47
2011-03-14 23:44
Jūs pirmiausia susimokėkite už darbą, tada komentuokite, nes esate man dar skolinga už sugaištą laiką darbuojantis pagal Jūsų užsakymą. Ir dar praeikite kokius nors etikus ir bendravimo pschologijos kursus, kad mokėtumėte ateityje nuolankiai dėkoti už atliktus darbus ir gaišiamą dėl Jūsų laiką. Kad žinotumėte, kaip sakyti: Pagarbiai ačiū, iki malonaus, sėkmės ir t.t.
2011-03-14 23:47
Gera saule idėja, kad nereikia savęs girti. Bent vieną mintį sugebėjote gerai išreikti, nes galvojau, kad Jūs jau visai... Todėl aš niekada ir nesigiriu, tik sakau objektyvią info. Kaip žiūriu, Jūs aukščiausio lygio šiuolaikinis "ligitas".)))
2011-03-14 23:53
O Jums titi, tai reikia apsispręsti:
vyras/moteris;
atsiųsti kažką/nieko netsiųsti.
Tokie išsireiškimai: barakas, kambariokas, apgavo, aferistai
Vieną nuomonę ir mintį pasirinkite, o neskirtingais interesais atstovaukite, nes l. prikolnai čia forume atrodote ir l. mėtotės.