Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Narys PETELISKE yra AFERISTĖ-DARBŲ PERPARDAVINĖTOJA

Narys PETELISKE yra AFERISTĖ-DARBŲ PERPARDAVINĖTOJA

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 88.222.25.221
Narys PETELISKE yra AFERISTĖ-DARBŲ PERPARDAVINĖTOJA
2010-09-30 14:37
Na tiesiog šlykščiai nemalonu, kai "žmogus" jei peteliskę galima taip vadinti, pila purvą ant kitų tam, kad savo kailį išneštų švarų. Kai išaiškėjo, kad ji aferistiška darbų perpardavinėtoja, tai vaje kaip užpyko, visuose forumuose pasireiškė. Na kai sakoma: UŽ TEISYBĘ PYKSTAMA. Va šios moteriškaitės visi tikrai patarčiau pasisaugokit, nes pakliūsit kaip į liūną ir šmeižimui nebus nei galo nei krašto. Jei kas pakliuvote jau, rašykite man, turiu jos visus duomenis ir galvosime ką daryti.
IP: 213.164.98.238
RE: Narys PETELISKE yra AFERISTĖ-DARBŲ PERPARDAVINĖTOJA
2010-09-30 15:57
Prajuokinai petraviciene, juk tu pasisavinai uz neatlikta darba pingelius tarp kit ko 350lt visai nemazi pinigeliai. O kur tu matei kad as skelbiuosi kur kad rasau darbus a? niekada nerasiau ir nerasysiu, nes neapsimoka paprasciausiai, nebent uzssiimti kaip kad tu aferizmu :D pripudrinti smegenis ir gintis sperose, paziurek juk ne as ten rasiau google atsiliepimus kad tu rasai referatus ir pan paziurek, kad raudonuoji is gedos, skelbsi mano is banko duomenis - patrauksim greit per mokescius.
IP: 88.222.25.221
2010-09-30 16:40
Nežinau kokiai Petravičienei pervedinėjai pinigus. Mano pavardė ne tokia jeigu ką. Pati puikiai žinai kodėl bandai mane apdergti. Tavo fantazija ir supuvimo laipsnis beribis. Atsikabink nuo manęs ir baik pilti purvą, nes nieko tuo nepasieksi...
2010-09-30 20:10
As purvo nepilu, deja ne taip kaip tu meluoji ir negeda, galiu idet tavo laiskus siustus man va ta paso kopija kaip vadinama garanta tavo, kad neapgausi, ir pamatysi savo pavarde ir metus ir koda, zodziu nemeluok, vis tiek gausi uz blogus darbus nubaus jei ne zmogus tai likimas!! O kas sake kad as noriu ka pasiekti, tik va pasistengsiu bent per speras kad atbaidytu patiklius vargsus zmones nuo apgavykes, kuri dar teisinasi,bet kaip tau negeda a!?
IP: 213.226.131.133
2010-10-21 09:40
smeizia kitus o pasirodo aferiste
RE: RE: Narys PETELISKE yra AFERISTĖ-DARBŲ PERPARDAVINĖTOJA
2010-10-21 16:02
diplominis8 Rašė :
smeizia kitus o pasirodo aferiste

kur irodymai a? va rastoda faktas aferiste turiu irodymu, o tu turbut irgi prijauciantis apgavyku grupei, nes skundu jau yra. Kaip vagis gali apsiginti, jei tik neapsmeizes perpardavimu, juk patys patirties turit, as tai dykai rasyt tik galeciau :) nes darbas tai kurinys!!! ir nedrysciau pardavineti, o cia vagisiu pilna. Kurie avansiuka paima ir grasina oj kokie jus kietuoliai, tiesa matyt sikna drasko.. :D