Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Dar viena aferiste

Dar viena aferiste

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 193.219.78.42
Dar viena aferiste
2010-09-30 09:58
era era <akne32@gmail.com>. Kai tik pinigeliai buvo sumoketi iskart pradingo. Gaila, kad zmogus nesuvokia ka daro ir kad uz tokius dalykus reiks teisiskai atsakyti.
Nemanau, kad gedos stulpas-tai reali iseitis kovojant su aferistais, yra labai paprastas, teisinis budas nuskausminti tokius padarelius.
IP: 82.135.213.133
RE: Dar viena aferiste
2010-10-14 10:43
Sveiki,
Kol kas dar nenukentejau nuo jos, nes tikiuosi, kad spesiu dar laiku is kitur uzsisakyti darba:) Bet gal patys pasiskaitykit musu susirasinejima el. pastu su NEAFERISTE "Era" :D.
IP: 194.176.58.193.
Parasiau prasyma per "Reikia!" ir gavau jos atsakyma i el. pasta:

JI: laba diena, esu toki darba dariusi ir galeciau jums laisvai ji nebrangiai parasyti, kokie reikalavimai? ir per kiek laiko reikia darbo?
AŠ: reiktu iki spalio 14d. "Hidroelektrinių poveikis aplinkai" 5psl. prisegu failiuka.
JI: gerai viska perziurejau ir jums darba laisvai galiu padaryti gal ir anksciau atliksiu
AŠ: o tai kokia kaina butu?
JI: kaina butu 30 lt
JI: ar jums daryti darba jau pradeti?
JI: laukiu jusus atsakymo
AŠ: o ziurekit kokybe garantuojat? nebus kopijuotas ar paimtas is interneto?
JI: na as neperdarineju darbu is interneto o darau savo, ir tokio darbo internete tikrai nerasite
AŠ: Tai gerai, man tinka - pradekite rasyti:)) Kaip po to tuos 30 litu pervesti reikes?
JI: kai bus padarytas darbas tada ir pervesite is anksto pinigu neiimu
...po kokiu 4 dienu...
AŠ: Laba diena, norejau pasiteirauti del vienos nuorodos:
http://www.speros.lt/forumas/gedos-stulpas/1446-dar-viena-aferiste.html
Ar cia nesamone kazkokia ar teisybe raso apie Jus?:) p.s. kaip supratau, pinigus sumokesiu gaves darba, kuri parasysite?
JI: ten buvo nesusipratimas, ir tas zmogus cia taip parase, o ten tas kas rase tai yra tikras aferistas
JI: ir beje jei as istikruju apgaudineciau tai butu oir daugiau parasyta, nes daugeliui zmoniu rasau darbus
AŠ: supratau. tai lauksiu darbelio:)
JI: laba diena, jusu darbelis jau padarytas, tad laukiu pinigeliu LT XX XXXX XXXX XXXX XXXX Erika Šxxx.
AŠ: o istrauku kokiu neatsiusit, 1-2 puslapiu apimties?
JI: na atsiusiu koki psl, bet dariau saziningai ir tikrai nesiruosiu jusu apgauti
AŠ: tai laukiu:)
JI: LAUKSIU PINIGELIU (ir atsiunte prikabinta dokumenta su tekstu ZODIS I ZODI nukopijuotu is istraukos puslapyje: http://www.melynasvingis.lt/uploads/file/t_virbickas.pdf)