Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Nario "rastoda" teikiama paslauga "Kursinių darbų rašymas"

Nario "rastoda" teikiama paslauga "Kursinių darbų rašymas"

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 213.164.124.61
Nario "rastoda" teikiama paslauga "Kursinių darbų rašymas"
2010-06-22 13:46
Nieko ji neraso nepasikliaukite ja, apgavike, ir tiek, paims avansa, atsius kad ir paso kopija savo, tik kad zmogus pasitiketu! Na Brigita vis tiek prigaus tave kas nors, man kazkaip gaila laiko prasideti su tokia menkysta, kaip sakant LAZDA KAZKADA ATISUKS PRIES PACIA!
IP: 213.164.98.238
RE: Nario "rastoda" teikiama paslauga "Kursinių darbų rašymas"
2010-09-30 12:25
peteliske Rašė :
Nieko ji neraso nepasikliaukite ja, apgavike, ir tiek, paims avansa, atsius kad ir paso kopija savo, tik kad zmogus pasitiketu! Na Brigita vis tiek prigaus tave kas nors, man kazkaip gaila laiko prasideti su tokia menkysta, kaip sakant LAZDA KAZKADA ATISUKS PRIES PACIA!

Taip taip ziurekistes tautieciai!! per google tikrinkit atseit rasytojus :)
IP: 88.222.25.221
Narys PETELISKE yra AFERISTĖ-DARBŲ PERPARDAVINĖTOJA
2010-09-30 14:33
Na tiesiog šlykščiai nemalonu, kai "žmogus" jei peteliskę galima taip vadinti, pila purvą ant kitų tam, kad savo kailį išneštų švarų. Kai išaiškėjo, kad ji aferistiška darbų perpardavinėtoja, tai vaje kaip užpyko, visuose forumuose pasireiškė. Na kai sakoma: UŽ TEISYBĘ PYKSTAMA. Va šios moteriškaitės visi tikrai patarčiau pasisaugokit, nes pakliūsit kaip į liūną ir šmeižimui nebus nei galo nei krašto. Jei kas pakliuvote jau, rašykite man, turiu jos visus duomenis ir galvosime ką daryti.
2010-09-30 16:39
Visur viena teksta idejai, oj kokia protinga, grasinti moki, tai grazink pinigus ir tada paziuresim, ar tavy dar yra drasos.Nes vis tik policija patikrins gmail ir saskaita tavo i kuria iejo suma, o is gmailo matys kad tu nieko nesiuntei, Matai, paprastai issaiskinama teisybe!!
IP: 88.222.25.221
2010-09-30 16:46
Nebenoriu ir nebeketinu leistis su tavim į diskusijas. Pavargau no tokio tavo elgesio. Viso gero.
RE: RE: Nario "rastoda" teikiama paslauga "Kursinių darbų rašymas"
2010-09-30 20:05
rastoda Rašė :
Nebenoriu ir nebeketinu leistis su tavim į diskusijas. Pavargau no tokio tavo elgesio. Viso gero.[/quot

Pavargai meluoti ir vogti? saziningas zmogus uzdirba ne tokiu budu pinigelius! Nieko pamatysi, atsiras zmogus, kuris tave pamokys, o as sakau tau 350lt tegu tavo sazines reikalas ir duok Dieve gulesi ligos patale ir uz vaistus bent susimoketi turesi is MANO uzdirbtu pinigu!Linkiu daznai cia lanktis ir skaityti atsiliepimus, kaip tu apgavai vel ka nors!!