Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>studijos.mokslas@gmail.com

studijos.mokslas@gmail.com

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.58.86.180
studijos.mokslas@gmail.com
2010-05-12 00:04
studijos.mokslas@gmail.com Lina (skype linute87) prisižadėjo parašyti 10 psl referatą per keletą dienų, bet delsė beveik savaitę, vis išsisukinėdavo, rašydavo kad darbas jau yra pabaigtas bet kažkodėl niekaip nesugebėdavo jo atsiųsti. Galiausiai likus vienai nakčiai iki atsiskaitymo parašiau, kad jau nebesiųstų to referato ir pati šeip ne taip parašiau per naktį. ji atsakinėja tik į sms žinutes, skambinant niekada neatsiliepia (keista kad suaugęs žmogus bijo kalbėti telefonu!).
IP: 78.58.86.180
RE: studijos.mokslas@gmail.com
2010-05-13 14:39
Įvyko nesusipratimas su šiuo adresatu. Kadangi darbo negavau, įtraukiau tą žmogų forume į juodąjį sąrašą, kaip nepatikimą darbų rašytoją, bet vėliau išsiaiškinom, kad darbas buvo man siųstas, bet aš jo negavau, įvyko kažkokia pašto klaida. Nežinau ar taip galėjo iš tiesų nutikti (dar neteko susidurti su tokiu atveju kad gmailu neateitų laiškas), bet dėl šventos ramybės nenoriu nepelnytai šmeižti žmogaus ir atsiimu savo žodžius.
IP: 78.62.237.47
2010-06-10 22:58
labai ziauri sita darbu rasytoja kabutese, man dvi savaites guma uztempe, tipo ji siuncia siuncia per gmaila bet niekada neatsisiuncia,tipo klaida gmailo,net per skypa nesugeba atsiust, o jei butu tikrai padarius darba tai tikrai atsiustu!apskritai kam sakyt kad padarysi jei nepadarai?!!!!!!! o jau nekalbu, kad nekelia ragelio ir tik i sms vargais negalais atraso.. ir vis zada zada, sako k, kad jau padarius...bet nieko nesigauna.. galiausiai atsibodo laukti ir prasyti, bet taip ir is jos ziniu negavau, o apie darba tyliu.. TAI VA NIEKAM NEPATARIU PAS LINUTE SAKYTIS JOKIO DARBO!!!!!!
IP: 88.223.27.42
2010-06-17 11:08
per sita p**** nusvilom lygiai taip pat kaip ir pasakoja diplomante, tik tiek kad geruoju si syki jai nesibaigs.