Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>Brigita K-P rastoda@gmail.com - apgavikė

Brigita K-P rastoda@gmail.com - apgavikė

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 213.190.34.180
Brigita K.-P. rastoda@gmail.com - apgavikė
2010-04-30 13:45
Eilinė aferistė paima pinigus, o darbo neatsiunčia. Vis tempia gumą ir žada atsiųsti vėliau, nes turėjo priežastį skubiai išvykti... O vėliau neatrašo ir į skambučius neatsiliepia. Taigi venkite jos.
IP: 79.132.175.108
RE: Brigita K-P rastoda@gmail.com - apgavikė
2010-05-03 12:15
Taip pritariu!!! Faktai uz save kalba.
IP: 79.132.175.108
2010-05-03 12:28
vengia konkreciai, nei i skambucius atsako nei i mailus. Net isjungia telefona. Dabi suprantu kodel ima telefona is uzsakova, kad matytu kas jai skambija :)Tai va tautieciai neuzkibkite, nes cia zmogutis labai labai jau konkreciai uzsiima aferizmu.
IP: 78.58.36.117
2010-05-09 22:08
Kas teisybė tai teisybė, ta mergelikė biški prisišūdino.Kiek girdėjau yra nukentėję nemažai nuo jos ir nemažas pinigų sumas pervedė. Tačiau kiek tai gali tęstis, nes ir mes darbo nesulaukėm, bet pinigiukus pervedėm. Jos veikla yra tęstinė, nes tam ir įdėjo skelbimą, kad nuolat "žiopliukus" gaudyti. Tai reikštų, kad tokiu būdu sukčiaudama išvilioja pinigus ir žinodama, kad niekas niekur nesikreips, nes studentui nepraeis geruoju, kad ji grasins pranešti mokymosi įstaigai apie tokius reikaliukus, tai taip ir gyvena. Tai gal kooperuotis, rašyti pareiškimus policijai ir tegu atsako už sukčiavimus (kaip prigauti yra jau apmastyta, tad manau nebus problemu, arba tegu gražina pinigus, nes kiek įtariu daugumai darbų nebereikia)
IP: 86.100.3.243
RE: RE: Brigita K-P rastoda@gmail.com - apgavikė
2010-05-10 11:50
baisu, kai paskaitai, kaip ne diena taip naujiena, kokius turtus tie sukciai-gaidziai susikrove is sunkiai uzdirbtu pinigu, dar karta pasikartosiu ir palinkesiu kad tas antras lazdos galas taip smogtu jiems, kad nebezinotu is kur gaiti dar pinigu kad sveikata pataisyti....
IP: 78.157.76.42
2010-05-11 20:23
Pritariu. Man irgi tas pats buvo, paemė pinigus. Po to sakė, kad išvykusi ir t.t. Galu gale nei darbo nei pinigu:(. Nepalikyme jos nenubaustos nei ir toliau apgaudynės žmonės...Kodėl kažkam turime padovanuoti savo pinigus...
IP: 193.219.57.125
2010-05-12 17:58
Sveiki. As manau kad reikia ja kaip reikiant pamokyti, turiu kelias mintis kaip tai padaryti. Gal reiktu susiorganizuoti visas jos pagautas aukas, nes man pavyzdziui nunese 950 lt. As neketinu jai to atleisti, juo lab dar gali tekti darba gintis tik po metu. Turiu pazystamu FNTT, tai bandysiu pasikonsultuoti kaip ir ka geriau daryti. Jei turite kokiu minciu tai rasykite mailu "emilijusa@gmail.com", nes to negalima taip palikti. Ir lai negasdina kad pranes mokymo istaigai, man tai visai neydomu.
IP: 78.58.36.117
2010-05-13 19:48
Sveiki, apie ikiteisminio tyrimo įstaigas atvirai nekalbėkim, bet koperuokimės ir bendrai nutarsim ką daryti. Jei kalbėsim forume, sukčiautoja o gal ir sukčiautojas prisijungs prie mūsų ir viska žinos. Na bet teisybės ieškoti reikia ir pagal šiuolaikines turimas technologijas, internetines galimybes, įrodymų turėtų pakakti, tik reikia visiems pasiryžti.
IP: 89.117.242.147
2010-05-16 17:22
skaitau aš jūsų visų pasisakymus ir stebiuosi :)

FNTT... bla bla bla... Jūs dar Specialiųjų Tyrimų tarnybą pajunkit į šį reikalą :)) niekad jie netyrė ir netirs tokių "smulkių nusikaltimų" :)
tam yra VPK arba galų gale vartotojų teisių apsaugos tarnyba, tik duosiu patarimą: apsiginkluokit kantrybe ir pasiruoškit galimoms papildomoms išlaidoms, tiek laiko, tiek piniginėms :) nes visi „popierizmai“ ir vaikščiojimai po įvairias panašias įstaigas kainuoja :)

"man pavyzdžiui nunešė 950 lt." bla bla bla... :)

su manim už padarytus darbus 2500lt. prieš kelis metus studentai "nunešė"... ir ką? po giljotina juos pakišti reikėjo? nusiųsti registruotą laišką į studijų skyrių, apie nesąžiningą studento Vardenio Pavardenio elgesį, mokslo institucijos į kurios diplomą toks studentas pretenduoja? galima aišku... bet studentai irgi žmonės, mokėjo už mokslus, mokėsi kažką, laiką gaišo, ir po to kai sėkmingai nusipirko rašytojo paslaugas ir sugebėjo pasprukti su parašytu darbu nesusimokėję... ir už nesavarankiškai atliktą darbą būti išmestam iš Universiteto... savotiškai žiauru būtų, ar ne?
Todėl, aš palikau tai ant jų pačių sąžinės, svarbu kad aš iš savo pusės padariau ką galėjau, o jiems gyvenimas galbūt savaip už nesąžiningumą atlygins... :)

Dar kartą pasikartosiu:
- žiūrėkit iš ko perkat paslaugas;
- reikalaukit verslo liudijimo;
- skaitykit forumus, atsiliepimus apie rašytojus;
- klausinėkit rekomendacijų iš pažystamų;
- nebijokit sumokėti brangiau už geresnės kokybės darbą;
- neišleiskit savo paskutinių pinigų, nestatykit savęs, savo noru į keblią finansinę padėtį;
- nebūkit egostais - susimokėkit - rašytojams valgyti irgi reikia :) ;
- užsisakinėkit paslaugas pas rašytojus, o ne pas studentus;
- dirbkit su rašytojais, kurie turi sukaupę ne vienų metų patirtį;
- nebijokit „susitepti“ rankų ir padalyvauti pačiame rašymo procese;
- kruopščiai išstudijuokit jau parašytą darbą, juk gintis prieš komisiją Jums reikės;
- galiausiai, jei Jums atrodo, kad galit pasirašyti savo rašto darbus – rašykitės patys – tai Jūsų šventa studento pareiga – MOKYTIS, O NE STUDIJUOTI :)

tuomet ir problemų bei nesusipratimų mažiau bus :)
IP: 86.38.244.245
RE: RE: Brigita K-P rastoda@gmail.com - apgavikė
2010-05-27 18:45
djdainius Rašė :
skaitau aš jūsų visų pasisakymus ir stebiuosi :)

FNTT... bla bla bla... Jūs dar Specialiųjų Tyrimų tarnybą pajunkit į šį reikalą :)) niekad jie netyrė ir netirs tokių "smulkių nusikaltimų" :)
tam yra VPK arba galų gale vartotojų teisių apsaugos tarnyba, tik duosiu patarimą: apsiginkluokit kantrybe ir pasiruoškit galimoms papildomoms išlaidoms, tiek laiko, tiek piniginėms :) nes visi „popierizmai“ ir vaikščiojimai po įvairias panašias įstaigas kainuoja :)

"man pavyzdžiui nunešė 950 lt." bla bla bla... :)

su manim už padarytus darbus 2500lt. prieš kelis metus studentai "nunešė"... ir ką? po giljotina juos pakišti reikėjo? nusiųsti registruotą laišką į studijų skyrių, apie nesąžiningą studento Vardenio Pavardenio elgesį, mokslo institucijos į kurios diplomą toks studentas pretenduoja? galima aišku... bet studentai irgi žmonės, mokėjo už mokslus, mokėsi kažką, laiką gaišo, ir po to kai sėkmingai nusipirko rašytojo paslaugas ir sugebėjo pasprukti su parašytu darbu nesusimokėję... ir už nesavarankiškai atliktą darbą būti išmestam iš Universiteto... savotiškai žiauru būtų, ar ne?
Todėl, aš palikau tai ant jų pačių sąžinės, svarbu kad aš iš savo pusės padariau ką galėjau, o jiems gyvenimas galbūt savaip už nesąžiningumą atlygins... :)

Dar kartą pasikartosiu:
- žiūrėkit iš ko perkat paslaugas;
- reikalaukit verslo liudijimo;
- skaitykit forumus, atsiliepimus apie rašytojus;
- klausinėkit rekomendacijų iš pažystamų;
- nebijokit sumokėti brangiau už geresnės kokybės darbą;
- neišleiskit savo paskutinių pinigų, nestatykit savęs, savo noru į keblią finansinę padėtį;
- nebūkit egostais - susimokėkit - rašytojams valgyti irgi reikia :) ;
- užsisakinėkit paslaugas pas rašytojus, o ne pas studentus;
- dirbkit su rašytojais, kurie turi sukaupę ne vienų metų patirtį;
- nebijokit „susitepti“ rankų ir padalyvauti pačiame rašymo procese;
- kruopščiai išstudijuokit jau parašytą darbą, juk gintis prieš komisiją Jums reikės;
- galiausiai, jei Jums atrodo, kad galit pasirašyti savo rašto darbus – rašykitės patys – tai Jūsų šventa studento pareiga – MOKYTIS, O NE STUDIJUOTI :)

tuomet ir problemų bei nesusipratimų mažiau bus :)

rastoda megsta apsilankyti sperose, o telefonu tai nenori bendrauti - kieta aferyste!
jos va prisijungimas
Paskutinio prisijungimo data 2010-05-24 [16:51]
Registracijos data 2009-04-22 [14:53]