Išplėstinė paieška

Pradžia>Forumas>Gėdos stulpas>ledi@laime.lt- nepatikimi

ledi@laime.lt- nepatikimi

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 78.60.13.222
ledi@laime.lt- nepatikimi
2010-04-27 14:54
Paima pinigus ir neatlieka darbų.
IP: 86.38.244.245
RE: ledi@laime.lt- nepatikimi
2010-04-28 10:25
Jo. pritariu susitari o ji tik zada ir zada kad jau raso kad jau baigia ir pan.
IP: 62.80.225.20
2010-04-28 17:58
Ir as buvau pas ja uzsisakiusi darba, bet po to apsigalvojau ir atsisakiau jos paslaugu. Maloni pasirode, bet, tikriausiai, pirmas ispudis-klaidingas..
IP: 77.90.86.2
2010-05-07 18:46
Po neigiamu atsiliepimu forume, zmogus, pakeites varda ir el. pasto adresa, pamirso sukurti nauja skelbimo turini.. :) Palyginkite:

ATSAKINGAI RAŠAU DIPLOMINIUS, KURSINIUS,REFERATUS BEI KITUS RAŠTO DARBUS STUDENTAMS. KOREGUOJU NEMOKAMAI. Norėčiau pasiūlyti Jums savo paslaugas, turint 9 metų patirtį mokslo darbų rengime. Turiu pakankamą kvalifikaciją, patirtį, kad Jums parengti darbai būtu kokybiškį ir vienetiniai. Jus galite pateikti reikalavimus ir aš visada pasirengusi juos vykdyti. Darbas parašomas operatyviai (lietuvių bei rusų kalbomis). Galimi ir skubus atvejai. Nuoširdžiai dėkoju už tai, kad skaitote šį skelbimą bei kreipiates. Nedelsiant su Jumis susisieksiu elektroninių paštų. Pagarbiai, Loreta. Jums telieka parašyti el paštu: ledi@laime.lt , arba paskambinti +37064621873.

ATSAKINGAI RAŠAU DIPLOMINIUS, KURSINIUS,REFERATUS BEI KITUS RAŠTO DARBUS STUDENTAMS. KOREGUOJU NEMOKAMAI. Norėčiau pasiūlyti Jums savo paslaugas, turint 9 metų patirtį mokslo darbų rengime. Turiu pakankamą kvalifikaciją, patirtį, kad Jums parengti darbai būtu kokybiškį ir vienetiniai. Jus galite pateikti reikalavimus ir aš visada pasirengusi juos vykdyti. Darbas parašomas operatyviai (lietuvių bei rusų kalbomis). Galimi ir skubus atvejai. Nuoširdžiai dėkoju už tai, kad skaitote šį skelbimą bei kreipiates. Nedelsiant su Jumis susisieksiu elektroninių paštų. Pagarbiai, Vilma. Jums telieka parašyti el paštu: students@messages.lt , arba paskambinti +37064621873.
IP: 79.132.175.108
RE: RE: ledi@laime.lt- nepatikimi
2010-05-08 07:57
sunrise3 Rašė :
Po neigiamu atsiliepimu forume, zmogus, pakeites varda ir el. pasto adresa, pamirso sukurti nauja skelbimo turini.. :) Palyginkite:

ATSAKINGAI RAŠAU DIPLOMINIUS, KURSINIUS,REFERATUS BEI KITUS RAŠTO DARBUS STUDENTAMS. KOREGUOJU NEMOKAMAI. Norėčiau pasiūlyti Jums savo paslaugas, turint 9 metų patirtį mokslo darbų rengime. Turiu pakankamą kvalifikaciją, patirtį, kad Jums parengti darbai būtu kokybiškį ir vienetiniai. Jus galite pateikti reikalavimus ir aš visada pasirengusi juos vykdyti. Darbas parašomas operatyviai (lietuvių bei rusų kalbomis). Galimi ir skubus atvejai. Nuoširdžiai dėkoju už tai, kad skaitote šį skelbimą bei kreipiates. Nedelsiant su Jumis susisieksiu elektroninių paštų. Pagarbiai, Loreta. Jums telieka parašyti el paštu: ledi@laime.lt , arba paskambinti +37064621873.

ATSAKINGAI RAŠAU DIPLOMINIUS, KURSINIUS,REFERATUS BEI KITUS RAŠTO DARBUS STUDENTAMS. KOREGUOJU NEMOKAMAI. Norėčiau pasiūlyti Jums savo paslaugas, turint 9 metų patirtį mokslo darbų rengime. Turiu pakankamą kvalifikaciją, patirtį, kad Jums parengti darbai būtu kokybiškį ir vienetiniai. Jus galite pateikti reikalavimus ir aš visada pasirengusi juos vykdyti. Darbas parašomas operatyviai (lietuvių bei rusų kalbomis). Galimi ir skubus atvejai. Nuoširdžiai dėkoju už tai, kad skaitote šį skelbimą bei kreipiates. Nedelsiant su Jumis susisieksiu elektroninių paštų. Pagarbiai, Vilma. Jums telieka parašyti el paštu: students@messages.lt , arba paskambinti +37064621873.[/

NA DABAR TURBUT TIKRAI SUSIMASTYS, KAD TIK SUKCIAUTI ISEITU! KAIP NEGEDA AI AI AI IR DAR MOTERISKES... :D