Išplėstinė paieška

Keista rasytoja

Kad galėtum sukurti naują temą, turi prisijungti.Nauja forumo temaKad galėtum atsakyti, turi prisijungti.Atsakyti
AutoriusPranešimas
IP: 84.32.236.148
Keista rasytoja
2010-04-24 21:00
nenoriu nieko kaltinti, tik galbut bandau ispeti kitus, kad didele tikimybe, kad mergina coolmergaiciuke@gmail.com kuri skelbiasi rasanti ivairius darbus kazkaip keistai elgiasi ir (mano manymu!!) yra tiesiog apgavike:/ kaip kitaip paaiskinti fakta kad budama vilniete atsisako susitikti su mumis ir atsiskaityti uz darba asmeniskai? butinai tik pervedimu..tai jei ji saziningas zmogus tai ko cia bijoti susitikti? teisinasi tuom, kad neturi laiko susitikimams, bet as net siuliausi atvaziuoti iki pat namu, kad tik jai nereiktu niekur eit ar vaziuot. manau sazininga butu juk susitikti asmeniskai, taip kad zmones, uzsisakdami pas ja bukit atidus...as nekaltinu jos pilnai, nes jinai manes neapgavo, tik taremes dar kol kas del darbo, bet va man pasiulius, kad atsiskaitytumem asmeniskai isvis nebeatraso...taigi ispudi susidarykit patys. jei as esu neteisi ir klystu, tikrai atsiprasysiu,bet kol neturiu irodimu kad ji yra sazininga rasytoja tol pasilieku prie nuomones kad ji tiesiog dar viena apgavike...
IP: 79.132.175.108
RE: Keista rasytoja
2010-05-06 10:20
Galbut, keistoka vis tik beabejo.
IP: 84.32.216.41
RE: RE: Keista rasytoja
2010-05-07 12:02
na, o mano manymu, kad cia nera kazko labai jau keisto:) pati rasau kursinius ir man uz tai sumoka pervedant pinigelius i saskaita:)nes daznai buna kad rasau neakivaizdininkams, o jie negyvena vilniuje, darbus siuncia destytojam emailu. :)Nors, zinoma, buna ivairiai:)
IP: 84.32.236.148
RE: RE: RE: Keista rasytoja
2010-05-08 23:52
ingulka25 Rašė :
na, o mano manymu, kad cia nera kazko labai jau keisto:) pati rasau kursinius ir man uz tai sumoka pervedant pinigelius i saskaita:)nes daznai buna kad rasau neakivaizdininkams, o jie negyvena vilniuje, darbus siuncia destytojam emailu. :)Nors, zinoma, buna ivairiai:)

na as ir netvirtinu kad ji apgavike, tik sakau kad reiktu susimastyt, nes man pvz itarimu tai kilo. as suprantu kai is kito miesto, be abejo tik pavedimu atsiskaityti galima, bet va ji is vilniaus, as is vilniaus, tai kame problemos??? teisinosi tuom kad nelegaliai raso todel nenori viesintis...nu bet as irgi as nelegaliai perku, tai kame problemos?
IP: 78.62.40.117
RE: Keista rasytoja
2010-05-27 20:13
Nieko čia keisto. Aš irgi niekada su niekuo nesusitikinėju asmeniškai, nes nematau tam reikalo. Kam save viešinti. Juk Lietuva maža šalis.